Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ladny mecz FCB - PAO :)

Nikola Mirotic to chyba pierwszy gracz zwiazany z Bucks, ktotego zobaczyłem na żywo ;)

Jednak wisienka na torcie był doping. Ekipa Barcelony musiała się mocno napracować, aby zagluszac Grekow, którzy stawili się bardzo licznie :)

Szczególnie pod koniec zrobiło się ciekawie jak obydwie ekipy zaczely się "pozdrawiac", co jest tym bardziej efektowne że w Palau Blaugrana sadza się je w sasiedzkich sektorach ;)

Mecz Barcelonie wygrał Malcolm Delaney, co za kocur 

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

Co to znowu za tajemne spotkania?

Swieta ida, czas spotkan i dzielenia sie oplatkiem!

 

Ja juz jestem spaczony lewactwem. Podjechalem do wulkanizatora, bo musze zmienic opone na jednym kole i podjezdzam normalnie pod serwis, a tu koles wylatuje, ze mam stanac w kolejce. Patrze, a tu kolejka to normalnie wyjezdzona droga po trawie miedzy drzewami i zeby tam wjechac, to musze po chodniku przejechac, prawie po pasach ? Niesamowite, ze ktos sie do tego jeszcze nie przyjebal...

O, tak to wyglada :roll:

 

Screenshot_20191214-093257_Maps.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...