Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio jeszcze mocniej propsuję inPost. Wszystko co zamawiam jest na drugi dzień po odebraniu od nadawcy, a teraz jeszcze wprowadzili możliwość zdalnego otwierania paczkomatu z aplikacji, więc odbiór skraca się do ~ 2 sekund. No chyba, że jakiś baran okupuje paczkomat i klepie cyferki, nie ogarniam tego, nawet bez apki mają kod QR, a klepio i klepio. Potem wyświetla się "Gratuluję, odebranie paczki zajęło Ci tylko 476 sekund" i troszkę pszypau.
Czyli jak ktoś jest w trakcie odbierania to nie da się zdalnie otworzyć paczkomatu? Bo ostatnio miałem dylemat czy próbować otwierać i później słuchać "panie to moja paczka nie kradnij pan" i ostatecznie jednak poczekałem.
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zovalik napisał:

Czyli jak ktoś jest w trakcie odbierania to nie da się zdalnie otworzyć paczkomatu? Bo ostatnio miałem dylemat czy próbować otwierać i później słuchać "panie to moja paczka nie kradnij pan" i ostatecznie jednak poczekałem.

Wyszedłem z tego samego założenia, ostatnia rzecz potrzebna mi po pracy to kłótnie przy paczkomacie :) 

Dzisiaj odbieram komiks "Bitwa" (pozdro @Feanor) i wypróbuję nawet jak ktoś będzie w trakcie odbierania bezapkowego :) 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, me_who napisał:

Wyszedłem z tego samego założenia, ostatnia rzecz potrzebna mi po pracy to kłótnie przy paczkomacie :) 

Dzisiaj odbieram komiks "Bitwa" (pozdro @Feanor) i wypróbuję nawet jak ktoś będzie w trakcie odbierania bezapkowego :) 

Łooo, no to czekam na komentarz :) ja już przejechałem trzykrotnie :) arcydzieło. 

Odnośnik do komentarza
Czyli jak ktoś jest w trakcie odbierania to nie da się zdalnie otworzyć paczkomatu? Bo ostatnio miałem dylemat czy próbować otwierać i później słuchać "panie to moja paczka nie kradnij pan" i ostatecznie jednak poczekałem.

Da się, przynajmniej jakieś 2-3 tygodnie temu się dało. Brat powiedział mi o tej funkcji, więc podchodząc do paczkomatu kliknąłem i wyjąłem paczkę mimo że ktoś właśnie walczył z wpisywaniem kodu. Co prawda zapytał czy to na pewno moja, ale tylko raz mialem taką sytuację. Już chyba ludzie się przyzwyczaili.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:
2 godziny temu, zovalik napisał:

Czyli jak ktoś jest w trakcie odbierania to nie da się zdalnie otworzyć paczkomatu? Bo ostatnio miałem dylemat czy próbować otwierać i później słuchać "panie to moja paczka nie kradnij pan" i ostatecznie jednak poczekałem.

Wyszedłem z tego samego założenia, ostatnia rzecz potrzebna mi po pracy to kłótnie przy paczkomacie :) 

 

Da się :) Większe kino jest jak jeszcze aktualnie kurier uzupełnia paczkomat, bo on też zdalnie otwiera skrytki :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak przyszedłem tu na oddział to od razu zaznaczalem, że mam celiakię i tylko dieta BG. No i ok dostałem, rano dostałem... Kefir. Jak profesor zobaczył to to mówi, że trzeba zmienić na biegunkowa wersję diety.

 

Kto z Was by zrozumiał, że bezglutenowa biegunkowa a kto, że biegunkowa normalna?

 

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem, czekam na przesyłkę realizowaną przez SEUR. Aż sobie zajrzałem na opinie:

 

image.png.a44455b54c42284c71fabe8eba7f6f56.png

 

O zgrozo :roll: 

(oczywiście dostałem powiadomienie, że nie byłem w domu w momencie próby doręczenia przesyłki, co jest nieprawdą. powiadomienie odsyła mnie do strony, na której mogę ustawić nową datę/sposób dostarczenia - strona nie działa. Inna strona, która służy do śledzenia przesyłki(co nie działa) i za pośrednictwem której można też zmienić metodę doręczenia - nie działa)

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ja nic nie zrozumiałem.

 

W szpitalu masz różne diety:

 

Normalna, lekkostrawna, białkowa, biegunkowa, wątrobowa, bezglutenowa...

 

Dostałem bezglutenowa że względu na celiakię. Lekarz polecił że musi być wersja biegunkowa - czyli bez smażonych, ciężkich, tłustych itp. np. na diecie wegańskiej masz kłopoty jelitowe to nie powinieneś jeść nie wiem, grochu, fasoli czy tłustego tofu.

 

No i czy zrozumialbys tak że

1) zamieniasz dietę bezglutenowa na biegunkowa tzn. np chleb z BG na "bułeczkę", w wegańskiej dostaniesz zamiast burgera z soczewicą to potrawkę lekka z kurczaka

 

2)czy chleb BG zostaje, ale np brak żółtego sera, kefiru, smażonego mięsa, a wegańskiej gotowane warzywa na parze np.

 

Odnośnik do komentarza

Pykam se rewanż z Bayernem na wyjeździe (pierwszy mecz 4:0, więc easy) i patrzę co się dzieje w drugiej parze ćwierćfinałowej, a tam Monaco dzielnie goni City... No i wyszło chujowo. Wygrali 6:2, ale pierwszy mecz na wyjeździe wtopili 0:4...

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...