Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja CM 00/01 kupiłem już w oryginale, tak bardzo pokochałem CM 3 (98/99), że w moim nastoletnim umyśle pojawiła się (po raz pierwszy?) myśl, że może teraz nie spiracę i docenię pracę twórców ;).

I to był mój drugi PC-towy oryginał zakupiony za skrupulatnie uciułane 129zł, jeśli mnie pamięć nie myli ;) 

 

ale opory miałem do końca, ze 40 minut kręciłem się po EMPIK-u w sekcji z grami, dumając, czy na pewno chcę to zrobić :kekeke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@jmk, nie, u mnie nic takiego nie było, tylko miałem stopę wielkości stopy słonia i pierwszą noc z bólu nie mogłem spać ;).

 

Plany koszykarskie na przyszły tydzien uległy zmianie. Oprócz Barcelony z Pao i Joventudu z UNICS-em zobaczę też niezwykle interesująco zapowiadający się mecz Joventudu z Manresą, bo akurat bilety sprzedawano w pakiecie z Kazaniem :) 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, schizzm said:

Plany koszykarskie na przyszły tydzien uległy zmianie. Oprócz Barcelony z Pao i Joventudu z UNICS-em zobaczę też niezwykle interesująco zapowiadający się mecz Joventudu z Manresą, bo akurat bilety sprzedawano w pakiecie z Kazaniem :) 

 

Jutro Litewskie el classico, Żalgiris Kaunas - Vilniaus Rytas, a w piątek przyjeżdża Valencia Basket :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

image.thumb.png.78efcf20574e519546348bc720229b1b.png
Chyba najwazniejszy mecz sezonu, Zagłebie wyprzedzało nas o punkt, my zajmowalismy czwarte, oni trzecie miejsce, mam 2 punkty zapasu teraz, dwójki Lech i Legia nie dogonie raczej, ale nie o to chodzi.
Nastepny mecz gram z Wisłą Kraków (7.), a sezon konczę na Łazienkowskiej. Cel na przyszły sezon, walka o mistrza i faza grupowa LE, przy jednoczesnym wiekszym wprowadzaniu młodych Polaków z szkółki (bo Małecki pewnie odejdzie za gruby hajs, musza grac inni)

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, nie moge juz oglądać filmow dokumentalnych odkąd mam córkę :/ Jeszcze jakiś czas temu raczej nie miałem problemu z oglądaniem mocniejszych scen,  ale ostatnio jest fatalnie - szczególnie jeżeli jest mowa o dzieciach. W pierwszym odcinku tego dokumentu na Netflixie o Demjaniuku, pod koniec odcinka, starszy facet opowiada historię o malej dziewczynce która woła swoją mamę (reszte historii sobie odpuszczę). Tak mną to wstrząsnęło, że w nocy sama myśl o tym mnie rozbudzila :/ Dzisiaj na Polsat Play podobna historia z dzieckiem które ledwo chodzi i jest odebrane matce, po czym zabite przez ssmana (nie było to pokazane, tylko dopowiedziane). Nie mogę przestać o tym myśleć :(

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...