Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, schizzm napisał:

Nie widziałeś się przypadkiem ostatnio z użytkownikiem @kolek23? :kekeke:

 

U mnie była 4 i 5 ;)

 

Kurwa, w Berlinie :/

 

4 wygląda najgorzej, jeszcze 2 i 3 może może, ale to raczej stłuczone. Nie wiem co gorsze złamanie czy ta reszta.

 

 

48 minut temu, kolek23 napisał:

@jmk sorry! Nie wiedziałem, że będziesz tą osobą z Berlina, którą dotknie moja klątwa :D zawsze ktoś... @schizzm w Barcelonie, we Wrocławiu w sumie @Pulek nie dał rady stać o własnych siłach :/ eh..

 

No mało mam chorób na swoich barkach, jeszcze to, no dzięki kolego :(

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

kuźwa, moja płytka z CDA z The Settlers II 10-lecie coś nie daje się odczytać, szkoda, że to jeszcze nie było jako klucz na GOG czy coś :/ A taką mam ochotę pograć... Chyba będę musiał wydać 20zł i kupić na GOGu... albo na Uplay wersję History. Tyle, że 10-lecie to remake, więc lepsza grafika, a History to delikatnie odświeżona 2... No ale tak płacić 2x za coś co już mam... Nie lubię :/

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Brudinho napisał:

Ale ze jak?

Skomplikowana historia, w skrócie - Olympiakos postanowił zbuntować się przeciwko systemowi greckiej koszykówki, ponieważ ich zdaniem PAO przekupuje sędziów i ogólnie ma fory w strukturach związku. W zeszłym sezonie w ramach protestu przeciw pracy sędziom zrezygnowali z grania drugiej połowy w meczu przeciwko PAO. Po czym zakomunikowali, że nie będą grać w meczach przeciwko PAO, jeśli nie wyciągnie się konsekwencji wobec tamtych sędziów i że zagrają tylko, jeśli te mecze derbowe będą sędziowane przez zagranicznych sędziów. PAO i związek sie nie zgadzali, ostatecznie Olympiakos za niestawienie się na dwóch meczach został karnie przeniesiony do drugiej ligi. Ci zarejestrowali tam zespół "B", obdzielając go zupełnie innym składem, który sobie gra w drugiej lidze, a pierwszy skład gra tylko w Eurolidze :]

A żeby jeszcze było ciekawiej, co dolało oliwy do ognia, grecki związek koszykówki zatrudnił miesiąc temu na trenera reprezentacji Grecji Ricka Pitino ... obecnego trenera PAO (który też ma swoje afery za uszami w czasie trenerskiej kariery w NCAA) ;) 

Ogólnie syf, korupcja i szambo wybiło ;) 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, jmk napisał:

Miałem USG  stopy, jutro na RTG. Podejrzewa złamanie 4 kości śródstopia. A jak nie ma to: skręcenie, zwichnięcie i naderwanie wiezadel stawu skokowego i poziomu stopy.

 

Boli człowieka od samego czytania.

 

14 godzin temu, schizzm napisał:

Nie widziałeś się przypadkiem ostatnio z użytkownikiem @kolek23? :kekeke:

 

Widzę, że wy obaj na siebie oddziałujecie z Adrianem :keke: 

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, nocna jazda z Torunia nas połączyła że śpiącym z tyłu Szu :D

 

Ja skończyłem brać antybiotyk to szazem zachorował na oskrzela, on miał rozjebana stopę i jak się wykurował to ja rozjebalem sobie :keke:

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...