Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Dudek napisał:

 

Wszystkiego najlepszego @lad

 

A jutro mikołajki, przypadek?

E tam, dla mnie to akurat bardzo smutna sprawa i dołująca sytuacja ogółem. O ile zwolnienie Martineza, Koemana i Allardyce'a fetowałem, tak teraz jest mi po prostu przykro, że ten klub jest jedną wielką farsą.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie najlepsze jest to, że miałem z żoną dwa dni na wybranie koloru orynnowania, moja hurtownia, gdzie się zaopatrujemy na budowę jest czynna 7:30-16:00. Nie mamy teraz żadnego samochodu, więc nie ma jak dojechać, ona pracowała wczoraj do 16, a dziś 9-16 plus potem ma szkołę do 20, a jej obecność jest niezwykle istotna ;) Więc wstaliśmy dziś wcześniej, pojechaliśmy na otwarcie firmy, ale zanim pojechaliśmy własnie zjebałem się ze schodów :D Na początku bolało, potem przeszło, więc doszedłem do przystanku, po wyjściu z autobusu bolało trochę mocniej, ale znośnie. Wybraliśmy kolor i zamówiliśmy taksę, odwiozłem ją i potem do swojej pracy. Na 17:15 mam wizytę u ortopedy, więc byle wytrzymać w robocie, nie powinno być trudno, bo mam siedząca pracę ;) Szkoda tylko, że właśnie szef pozwolił mi dziś wyjść o 15, bo o 16 miałem pociąg do Choszczna, jechać po samochód, który mają nam pożyczyć teściowie (kupili taki awaryjny, ale teściowa zbiła w nim tylną szybę jak cofała i ktoś też cofał, nie ważne) dopóki nie nazbieramy na swój nowy. Miałem pojechać po niego i nim już dziś wrócić, to niecałe 100km, ale teraz nie wiem czy dam radę ;) 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...