Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jmk napisał:

Chyba się nie zrozumieliśmy :D

 

Ja pisałem o tym co wyżej napisałem i myślałem, że mi zwracasz uwagę :lol:

Ok, a ja myślałem, że wyśmiałeś moją ofertę na PS4 :D

 

dobra, ale skoro Cię mam: czy PS4 slim 500gb z dodatkowym padek za 950 pln to dobra oferta? kojarzysz, ile normalnie stał taki zestaw?

Odnośnik do komentarza

Ale żeby tylko nie narzekać, to też dobry news. Odzyskałem już prawie całkowita sprawność w stopie :). Co prawda przed bieganiem (a skakaniem to już w ogole) mam jeszcze opory, ale normalny chód odbywa się już bezboleśnie. Jedynie czasem mam bóle w nocy ala "reumatyczne", ale poza tym już git :)

Cieszę się szczególnie, bo chyba w drugiej połowie grudnia wrócę już na siłownię, a od stycznia mam nadzieję że nastąpi powrót na tenis :)

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

Ok, a ja myślałem, że wyśmiałeś moją ofertę na PS4 :D

 

dobra, ale skoro Cię mam: czy PS4 slim 500gb z dodatkowym padek za 950 pln to dobra oferta? kojarzysz, ile normalnie stał taki zestaw?

 

Odpisałem tam w temacie. 950 git, ale 900 byłoby okazją.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio ruszyłem z oglądaniem The Crown (właśnie zacząłem 3 sezon). Jakie są forumowe nastroje wobec tego serialu? 

Mnie się podoba, co prawda nie powiem, że jestem zachwycony, ale ogólnie jest dość równo. Każdy sezon miał swój odcinek-potworek (w 1. smog, w 2. wprowadzenie fotografa), ale reszta wygląda dobrze lub bardzo dobrze. 

W pierwszych dwóch sezonach najsmutniejsze dla mnie było to, że najsłabsza rola w całym serialu, to... rola główna :D. No chyba że taki był zamysł pokazania tak niemrawej i bezpłciowej osoby (a przynajmniej tak wypada w zestawieniu z całą resztą charakterystycznych i z zębem zagranych postaci, kreacja Claire Foy zupełnie mnie nie kupiła :/). Oczywiście John Lithgow wymiata :). Dlatego w sumie z zadowoleniem przyjąłem to, że w 3 sezonie pałeczkę przejęła Olivia Colman :), za to będzie mi brakować aktora grającego Filipa, bardzo przypadł mi do gustu.

W ogóle dosyć ciężko się przestawić na zmianę obsady w trzecim sezonie, ale zabieg jak najbardziej prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...