Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gacek napisał:

Trafne, i tu i tam nikt nie był w stanie ze mną merytorycznie podyskutować.

Kiedys kolezanka lat 33, singielka, narzekala jak to nie ma normalnych facetow, ze kazdy cos nie tak bla bla bla. Na to moj kolega mowi do niej - "Karolina, a moze to z Toba jest cos kurwa nie tak?".

 

Przemysl to.

  • Lubię! 7
  • Haha 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Kiedys kolezanka lat 33, singielka, narzekala jak to nie ma normalnych facetow, ze kazdy cos nie tak bla bla bla. Na to moj kolega mowi do niej - "Karolina, a moze to z Toba jest cos kurwa nie tak?".

 

Przemysl to.

No.

Z jednej strony ja, statystyki, włoskie dzienniki (vide tekst wrzucony przez Brudiego), z drugiej strony "To nasz Polak rodak!" i "MiLAn KupUJe NaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź!!!"

Zdecydowanie brakuje mi merytoryki, rzeczywiście :(

Gdy oglądam prawicowe szurie, to tam też siedzi paru gości i opowiada, jak to w Polsce rządzą Żydzi, LGBT przejmuje dzieci, a w Smoleńsku był zamach. Skoro jest ich kilku, a Ty jeden, to oni nie mogą się mylić, prawda?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

Ponieważ zachciało mi się wrócić do FMa, ale znudził mi się juz Lyon, chyba się zaczaję na Inter. Co prawda dopiero piździernik, ale kontrakt mi wygasa z końcem roku i może się uda :)

 

No to kliknij koleżko od razu "usuń ze znajomych" na fejsbuku ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

No.

Z jednej strony ja, statystyki, włoskie dzienniki (vide tekst wrzucony przez Brudiego), z drugiej strony "To nasz Polak rodak!" i "MiLAn KupUJe NaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź!!!"

Zdecydowanie brakuje mi merytoryki, rzeczywiście :(

Gdy oglądam prawicowe szurie, to tam też siedzi paru gości i opowiada, jak to w Polsce rządzą Żydzi, LGBT przejmuje dzieci, a w Smoleńsku był zamach. Skoro jest ich kilku, a Ty jeden, to oni nie mogą się mylić, prawda?

Nie no, Tobie brakuje zwyklej ludzkiej empatii i umiejetnosci prowadzenia cywilizowanej dyskusji. Merytoryka to drugorzedna kwestia.

  • Lubię! 8
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

Ponieważ zachciało mi się wrócić do FMa, ale znudził mi się juz Lyon, chyba się zaczaję na Inter. Co prawda dopiero piździernik, ale kontrakt mi wygasa z końcem roku i może się uda :)

Doskonale, zdawaj relacje :D Pisz o Interze jak najwięcej :) Forza Inter!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

To nasz Polak rodak

Gdzie niby konkretnie w tej dyskusji argumentowałem na korzyść Piątka przez pryzmat jego narodowości?

Cytat

MiLAn KupUJeNaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź

Podalem ci kilka przykładów na poparcie tej tezy - nazwałeś je cherrypickingiem (szkoda, ze nie gerrymanderingiem, zrobiłbyś jeszcze lepsze wrażenie na postronnych obserwatorach). Gdy dorzuciłem jeszcze kilka, to po prostu je zignorowałeś i zacząłeś walczyć z argumentami, które nie padły (vide Polak rodak).

A jak już nastąpiło zwarcie w mózgu i pokemonowe pismo, to w zasadzie było pozamiatane. Ten post to tylko takie podsumowanie.

 

Okej, zaorane, można przejść do kolejnego tematu.

  • Lubię! 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Gupi Dyson. Ten model, który rozważałem jest bardzo fajny, ale ofc nowszy lepszy. W dupie to miałem, chciałem kupować, aaaaleeee ofc musiałem przeczytać wszystko co było o nich w intetnecie. No i wyszło, że mój model ma baterię, której żywotność producent określa na 3-5 lat, a @Reaper pisał o 2 latach. Nowszy model ma deklarowaną żywotność baterii.. 15 lat :(

 

Gupi Dyson.

 

#ProblemyPierwszegoŚwiata

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, tio said:

A jaki model rozważasz? Bo ja ewentualne v8 ale nie jestem przekonany czy odkurzacz to jest taki sprzęt, za który chciałbym płacić ponad tysiaka.

 

v8 rozważałem, ten drugi to v10.

 

Jest jeszcze Xiaomi, Dreame v9, podobno też dobry sprzęt, ale jakoś mnie ciągnie Dyson.

Odnośnik do komentarza

Ja w weekend obejrzałem te dysony w sklepie i... sam nie wiem. Niestety nie sprawiają, że odkurzanie nagle stanie się fajną czynnością, chociaż uchwyt ma w sobie coś z karabinu z dość dużym magazynkiem :) Ale moja żona narzeka, że dla niej za ciężki i że z silnika dmucha powietrze wprost na rękę.

Tak więc rozglądam się nadal. Zaciekawił mnie ten bosh: https://www.euro.com.pl/odkurzacze/bosch-bgs1upower.bhtml?link=lp_Blackweek_Hotdeals

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hajd napisał:

Brałeś w tym udział? Bo nie wiem czy mogę być szczery w swojej opinii na temat tego, co obejrzałem

dajesz.... najwyżej przyjmiesz ze mną karną porcję turbo na zlocie ;)

22 minuty temu, tio napisał:

Ja w weekend obejrzałem te dysony w sklepie i... sam nie wiem. Niestety nie sprawiają, że odkurzanie nagle stanie się fajną czynnością, chociaż uchwyt ma w sobie coś z karabinu z dość dużym magazynkiem :) Ale moja żona narzeka, że dla niej za ciężki i że z silnika dmucha powietrze wprost na rękę.

Tak więc rozglądam się nadal. Zaciekawił mnie ten bosh: https://www.euro.com.pl/odkurzacze/bosch-bgs1upower.bhtml?link=lp_Blackweek_Hotdeals

bosch nie grzeszy trwałością.... 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...