Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

74DD3055-AB4E-4C5A-9A78-39081B8AE319.thumb.jpg.295a40b019c7291acce6c76d8abd7cb0.jpg

 

12 h roboty, ale warto było:

 

Tonkotsu ramen, jajko Ajitsuke, grzyby Shitake, Nori, groszek cukrowy marynowany w limonce, kolendrze i chilli no i oczywiście Chashu <3

 

Jak robisz takie jajko? Wychodzi ideolo na miękko?

 

Zaryzykuję wpisem, bo zaraz będą psioczyc. Ale ja mam tez taki problem, że jajecznicę jem normalnie, jajko na miękko właśnie też, ale jak się żółtko zetnie trochę za mocno czy jest już na twardo to mam wtedy coś jakby zapchanie i następuje atak kamicy pęcherzyka żółciowego, no średnio fajny ból naraz pleców i brzucha, ale uwielbiam jajko na miękko tylko właśnie często nie wchodzi :/ naweet kupiłem jajowar i nie zawsze git.

Odnośnik do komentarza
Przypadkiem mi się odpaliło i jeszcze w Bielsku-Białej i na przedzie siedzi Wojtek (pewnie [mention=1502]wojt3k[/mention], bo ilu może ich być w BB? :P) i w kilka minut mocno prychałem śmiechem, więc mogę polecić, jak komuś się nudzi lub też ma przerwę w meczu jak ja  
 
 

Też natknąłem się na to w czwartek i mocno zdziwiłem się, że nagranie z BB. Niestety to nie ja jestem TYM Wojtkiem, ale cieszy że są ludzie z sąsiadujących do mojej rodzinnej miejscowości wiosek Ja w mocno ograniczonym stopniu uczestniczę w szeroko rozumianej kulturze, to chyba wyraz skąpstwa, ponieważ gdy już się skuszę to zazwyczaj jestem oczarowany. Na standupie biletowany byłem tylko raz
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, jmk napisał:

Jak robisz takie jajko? Wychodzi ideolo na miękko?

 

Wrzucam do gotującej się wody, potem od razu zmniejszam ogień na "średnio wysoki" (załóżmy takie 7/10), 6,5 minuty i potem od razu do lodowatej wody. Ogólnie polecam używać miski z wodą i lodem jeśli chce się coś szybko schłodzić/nie przegotować/ugotować w punkt.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Frankenderby :war: 

Trzeba dojechać Koniczynki na ich terenie i odbić się od dna. Z nowym trenerem ku nowej przyszłości :) 

Swoja droga nie rozumiem Eleven. Pokazują różne dziwne mecze z 2. BuLi a nie pokazują najstarszych i jednych z najbardziej prestiżowych starć derbowych w Niemczech :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gacek napisał:

@Brudinho ups, Piątek znów wybrany najgorszym piłkarzem na boisku :keke:

 

Nie dziwię się bo nic nie strzelił. Mial okazję i ja zmarnował a tak to po prostu biegal między obrońcami. I dziwie sie jednoczesnie bo mial solidnego konkurenta w postaci Biglii

 

No i niesamowicie wkurwia mnie Paqueta i ten jego luz przy traceniu piłek

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...