Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Meler napisał:

No i? Za każdym razem jak ktoś coś napisze to JMK MA GORZEJ/LEPIEJ/MNIEJ/WIĘCEJ


Co chcesz tym osiągnąć? Masz ze 20 cm mniej wzrostu ode mnie, cierpisz na 77 chorób i mniej ode mnie ważysz i nie pijesz już 17321 miesięcy, a ja tylko 2. Jestem zerem :P

 

Myślałem, że się chwalimy sukcesami :( bo ja ostatnio pisałem o 55.

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Tez pamietam ten watek, nie wiem, czy dobrze kojarze, ale katalizatorem byl chyba jakis niezdany egzamin na studiach.

Tak, chyba tak było- generalnie problem z dupy. Teraz mi się jeszcze przypomniało, że powiesił się na własnym szaliku na tym płocie. Bezsensowna śmierć.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

No szwagier też mówi w tym samym tonie. Naprawdę jest aż tak źle? :D 

Nie w tym rzecz. Sama FIFA jak to FIFA – mi się grało całkiem spoko, po jakimś czasie okazywało się że jakiś schemat jest zbyt skuteczny więc dostawał nerfa, raz się wygrywało raz się przegrywało, normalka.

Problem jest inny i wiem, że dotyczy nie tylko mnie – FIFA jest w chuj uzależniająca. Jak grałem w 19, to konsola służyła mi wyłącznie do FIFY – inną grę uruchamiałem raz na miesiąc może, a po 2h gry i tak wracałem na wirtualny stadion. Tak ta gra jest zrobiona i nic nie poradzisz, jak chcesz mieć dobry skład to musisz napierdalać dużo, a w tej edycji jest to szczególnie widoczne. Niektóre rzeczy są nawet spoko, takie jak możliwość dostawania dość dobrych kart za samą aktywność w grze, ale koniec końców lepiej mi z tym, że zostawiłem FUTa.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

Nie w tym rzecz. Sama FIFA jak to FIFA – mi się grało całkiem spoko, po jakimś czasie okazywało się że jakiś schemat jest zbyt skuteczny więc dostawał nerfa, raz się wygrywało raz się przegrywało, normalka.

Problem jest inny i wiem, że dotyczy nie tylko mnie – FIFA jest w chuj uzależniająca. Jak grałem w 19, to konsola służyła mi wyłącznie do FIFY – inną grę uruchamiałem raz na miesiąc może, a po 2h gry i tak wracałem na wirtualny stadion. Tak ta gra jest zrobiona i nic nie poradzisz, jak chcesz mieć dobry skład to musisz napierdalać dużo, a w tej edycji jest to szczególnie widoczne. Niektóre rzeczy są nawet spoko, takie jak możliwość dostawania dość dobrych kart za samą aktywność w grze, ale koniec końców lepiej mi z tym, że zostawiłem FUTa.

No tylko u mnie problem jest taki, że jak nie gram w FIFĘ to nie gram w nic innego, bo już od kilku lat nie potrafię się w nic wciągnąć :( 

 

Jedynie FIFA i FM utrzymują mój status gracza.

Odnośnik do komentarza

@schizzmdopadla mnie Twoja klatwa - druga czesc sezonu duzo gorsza :/ A tak w ogole to mam slaba psyche - dwa mecze all-stars w sezonie i w obu dostalem zmiane w 7 i 8 inningu, bo tak mi slabo szlo :D No i juz nie jestem w Diamonbacks. Wymienili mnie w polowie sezonu do Twins, wiec ide sciezka kariery Micha ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SZk napisał:

Jak to byl klient, ktory rzeczywiscie byl zainteresowany, to w sumie ryzyko Twoje niewielkie, to jemu bardziej zalezy. Ja na takie okazje przygotowywalem juz umowe z podpisem taty i jeszcze przed ogledzinami informowalem, ze auto jest na 2 wlascicieli i czy nie problem, zeby przy transakcji byl jeden, a drugi podpis juz na umowie.

W takiej sytuacji Cygan kiedyś do mnie mówił „w imię pana Boga, ja ciebie proszę, ty przekonaj ojca żeby się zgodził sprzedać za 1200 zł” :keke:

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

Nie rób tego

 

 

Oj tak. @lad słuchaj kolegi. 2 miesiące zajęło im zrobienie z prawie w miarę spoko symulatora jak PES na powrót zręcznościówki pełnej glitchy i handicapow. Znaczy już się grać nie da i gra zamiast przyjemności raczej wkurwia. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Scorpio napisał:

@schizzmdopadla mnie Twoja klatwa - druga czesc sezonu duzo gorsza :/ A tak w ogole to mam slaba psyche - dwa mecze all-stars w sezonie i w obu dostalem zmiane w 7 i 8 inningu, bo tak mi slabo szlo :D No i juz nie jestem w Diamonbacks. Wymienili mnie w polowie sezonu do Twins, wiec ide sciezka kariery Micha ;) 

 

 

I tak by Cię zmienili. Tam zmieniają wszystkich, żeby wszyscy się pokazali ;)

 

Może ja znajdę w końcu chęć i czas, żeby odpalić konsolę i pomachać kijem :-k 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz jestem świadkiem narodziny gwiazdy. Na YT jest koleś Jomboy, ma swój kanał i w czasie sezonu MLB robił prześmieszne „analizy” różnych dziwnych sytuacji typu bójki i ejections. Ale przy okazji bardzo zna się na baseballu i mimo, ze jest zagorzałym fanem Yankees, to wzbudzał powszechna sympatie. Aaaanyway to on rozkminil, ze Houston Astros, mistrzowie z 2017 i finaliści z tego roku oszukują. I udowodnił to. Przez ostatni tydzień cytują go chyba wszystkie możliwe media sportowe w USA, a jego licznik subow na YT wystrzelił w gore, a pewnie to dopiero początek.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Pierwszy raz jestem świadkiem narodziny gwiazdy. Na YT jest koleś Jomboy, ma swój kanał i w czasie sezonu MLB robił prześmieszne „analizy” różnych dziwnych sytuacji typu bójki i ejections. Ale przy okazji bardzo zna się na baseballu i mimo, ze jest zagorzałym fanem Yankees, to wzbudzał powszechna sympatie. Aaaanyway to on rozkminil, ze Houston Astros, mistrzowie z 2017 i finaliści z tego roku oszukują. I udowodnił to. Przez ostatni tydzień cytują go chyba wszystkie możliwe media sportowe w USA, a jego licznik subow na YT wystrzelił w gore, a pewnie to dopiero początek.

Jak oszukują?

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...