Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale to jedna z. Można uważać, że są złe, że trafiają tylko w dany obszar, ale są socjalne i istnieją: 500+, 13 emerytura, pit dla młodych, zdecydowanie powiększenie minimalnej.

 

Uważasz, że razem by je przez 4 lata wybudowało?

@Meler

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wyprzedaz-z-okazji-black-friday-w-sklepie-microsoftu-xbox-one/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Uważasz, że razem by je przez 4 lata wybudowało?

 

Po prostu by nie obiecali 3 milionów :P 

 

Cytat

Tanie mieszkania na raty. Założymy publiczne przedsiębiorstwo, które w latach 2021-2031 zapewni milion mieszkań na terenach należących do Skarbu Państwa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Kinas napisał:

w wielu obietnicach bardzo niewiele, jakoś tych 3 mln mieszkań nie widać, tylko jakieś pojedyncze osiedla

W przyszlym roku maja mi wybudowac pod nosem 1200 mieszkan z tego programu, dlatego juz rozgladam sie za nowym mieszkaniem.

 

 

Nie bede sie bratal z plebsem ;) 

 

 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ale fajna historia w szkockiej piłce. Ziomuś, który wygrał na loterii w 2011 roku 161M funtów wykupił pakiet większościowy w swoim ukochanym Partick Thistle i przejął klub. Jednak wszystkie tereny, które również kupił, odda we władanie klubowi, a swój pakiet akcji za darmo odda nowemu zarządowi, który ma się składać z osób, którym dobro PT leży na serduszku :)  Będę trzymał kciuki, żeby się wszystko ułożyło :]

A może kiedyś zagram nimi w FM? :)

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, me_who napisał:

Ale fajna historia w szkockiej piłce. Ziomuś, który wygrał na loterii w 2011 roku 161M funtów wykupił pakiet większościowy w swoim ukochanym Partick Thistle i przejął klub. Jednak wszystkie tereny, które również kupił, odda we władanie klubowi, a swój pakiet akcji za darmo odda nowemu zarządowi, który ma się składać z osób, którym dobro PT leży na serduszku :)  Będę trzymał kciuki, żeby się wszystko ułożyło :]

A może kiedyś zagram nimi w FM? :)

 

W warunkach Polski to by mu się trafił taki misiek, porobił by go na siano a na końcu by go wsadzili za defraudacje :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Lol MS Office to śmieszne narzędzie. Ostatnio zastanawiałem się jakim cudem działa mi cały pakiet na prywatnym kompie, skoro półtora roku temu zrezygnowałem z subskrypcji i nie płaciłem. Niedawno robiłem reinstal systemu i woła mi teraz o kod aktywacyjny - chyba miałem 1,5 roku freeride'a na to wychodzi :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...