Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, me_who napisał:

Obejrzałem jak działa Stadia i omg, opóźnienia takie, że chyba w FM i Cywilizację można grać :keke:  Wgl sprzęt tak bardzo dla nikogo z tym modelem cenowym jakim sobie ustalili i bieda biblioteką gier.

Kolega nowy into giereczki, że się spodziewał czegoś innego? ;)

Odnośnik do komentarza

Ten nasz premier to niezły żartowniś :keke: 

 

Cytat

Choć patrzymy na Polskę z różnej perspektywy, to widzimy ten sam horyzont. Wiecie, co ja widzę na tym horyzoncie? Przyszłe pokolenia Polaków, którzy są wdzięczni przodkom, że zeszli z drogi podziału. Tego chcę i o to proszę.

 

Mówi o tym podziale, który jest dzięki PiSowi? :kekeke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, BartuS napisał:
24 minuty temu, Pulek napisał:

mam jakiś kryzys w pracy, bo naprawdę wszytko i wszyscy mnie wkurwiają. dochodzę gdzieś do granicy.

 

ja to mam co roku w okresie listopad-grudzien :keke: 

no u mnie to zależy w sumie :-k ale naprawdę dochodzę do ściany. a i wolnego za bardzo nie ma jak wziąć. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

WUT? Przecież ułatwienia dla osób korzystających z carpoolingu to żadna nowość czy he he beczunia :-k

Inna sprawa czy taka drobnostka powinna się znaleźć w exposee premiera dużego kraju.

 

"Jechaliśmy w 4, przysięgam Panie władzo, że nie wiem kiedy wysiedli! "

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

O Jezu, jest drugi sezon STID? :jupi:

No chyba cos jest na rzeczy :-k

6 minut temu, me_who napisał:

WUT? Przecież ułatwienia dla osób korzystających z carpoolingu to żadna nowość czy he he beczunia :-k

Inna sprawa czy taka drobnostka powinna się znaleźć w exposee premiera dużego kraju.

Potwierdzam, w stanach wystarczaja nawet dwie osoby, zeby jechac fast lanem.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

WUT? Przecież ułatwienia dla osób korzystających z carpoolingu to żadna nowość czy he he beczunia :-k

Inna sprawa czy taka drobnostka powinna się znaleźć w exposee premiera dużego kraju.

 

Gdzie to działa dobrze? 4 osoby to sporo rodzin. Rozumiem rozwinięcie tego na przewóz osób, ale tak to trochę buspas chyba mija się z celem, skoro ma służyć szybkiej komunikacji miejskiej.  Walczymy z przesiadaniem się ludzi w centrum z samochodów czy nie?

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

Kolega nowy into giereczki, że się spodziewał czegoś innego? ;)

No mnie Stadia wgl nie interesowała jako potencjalny zakup (tym bardziej z tym groteskowym pomysłem na abonament+zakupy gier w chmurze) ale myślałem, ze skoro się porwali na coś takiego to jednak nie będzie aż tak słabo. No ale też jak każdy nowy system cierpi na choroby wieku dziecięcego, więc może się poprawi.

Ale przeszłość podpowiada, że z bieda-biblioteką, drożyzną, kłopotami technicznymi i brakiem systemsellerów to raczej się daleko nie zajedzie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

 

Gdzie to działa dobrze? 4 osoby to sporo rodzin. Rozumiem rozwinięcie tego na przewóz osób, ale tak to trochę buspas chyba mija się z celem, skoro ma służyć szybkiej komunikacji miejskiej.  Walczymy z przesiadaniem się ludzi w centrum z samochodów czy nie?

Walczymy z ograniczeniem ruchu samochodowego, takie rozwiazanie jest jednym z czynnikow, ktory moze to poprawic. Jak czlowiek sie rozejrzy po ulicach to strzelam ze w 80-90% samochodow osobowych siedzi tylko kierowca.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

 

Gdzie to działa dobrze? 4 osoby to sporo rodzin. Rozumiem rozwinięcie tego na przewóz osób, ale tak to trochę buspas chyba mija się z celem, skoro ma służyć szybkiej komunikacji miejskiej.  Walczymy z przesiadaniem się ludzi w centrum z samochodów czy nie?

A ile znasz rodzin, które na co dzień poruszają się w komplecie po centrach miast? To chodzi o ludzi, którzy do pracy dojeżdżają samochodem w pojedynkę, a mogąc korzystać z buspasa być może będą się zgadywać i jeździć w kilka osób.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Walczymy z ograniczeniem ruchu samochodowego, takie rozwiazanie jest jednym z czynnikow, ktory moze to poprawic. Jak czlowiek sie rozejrzy po ulicach to strzelam ze w 80-90% samochodow osobowych siedzi tylko kierowca.

 

Ale jak myślisz, że to się zmieni u nas? Robotnicy jadący razem na robotę pojadą tym okej, rodziny na zakupy okej, ale w codziennej pracy? Nagle sąsiedzi się dogadają w 4 osoby czy pracownicy? 

 

Bo teraz też mogą jeździć we 4 i daje im to mniejsze koszty chociażby.

 

Rozumiem punkt widzenia, ale nie czuję realiów.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

 

Gdzie to działa dobrze? 4 osoby to sporo rodzin. Rozumiem rozwinięcie tego na przewóz osób, ale tak to trochę buspas chyba mija się z celem, skoro ma służyć szybkiej komunikacji miejskiej.  Walczymy z przesiadaniem się ludzi w centrum z samochodów czy nie?

 

w Rzeszowie. 3 osoby wystarczą do jechania większością buspasów :P I tak duuuuuża większość samochodów to tylko kierowca, więc bardzo małej części z nich pozwala to na jazdę buspasem :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

 

Ale jak myślisz, że to się zmieni u nas? Robotnicy jadący razem na robotę pojadą tym okej, rodziny na zakupy okej, ale w codziennej pracy? Nagle sąsiedzi się dogadają w 4 osoby czy pracownicy? 

 

Bo teraz też mogą jeździć we 4 i daje im to mniejsze koszty chociażby.

 

Rozumiem punkt widzenia, ale nie czuję realiów.

 

 

 

No nie musisz. Jest to rozwiązanie, skoro ktoś nadal woli stać w korku, to jego sprawa. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BartuS napisał:

 

w Rzeszowie. 3 osoby wystarczą do jechania większością buspasów :P I tak duuuuuża większość samochodów to tylko kierowca, więc bardzo małej części z nich pozwala to na jazdę buspasem :) 

 

I co więcej ludzi jeździ ze sobą tym pasem odkąd wprowadzili taką możliwość?

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...