Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład nietrafiony, bo w przeciwieństwie do np. Piekary - u Lisa odrzucono sprzeciw od wyroku zaocznego jako złożony po terminie.

Po terminie, gdyż Sąd nie uznał argumentacji Lisa, że przesyłki odbierała Hanna Lis i przekazywała z opóźnieniem, za co nie można ukarać Tomasza Lisa.

W sprawie Piekary z kolei chodziło o doręczanie na nieaktualny adres zameldowania zamieszkania, bo pisarz dawno się przeprowadził gdzie indziej, niż wskazywałby na to meldunek.

 

W obu sytuacjach IMO winno było nastąpić odrzucenie wniosku o ponowne doręczenie korespondencji, a tym samym podtrzymanie prawomocnych rozstrzygnięć.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Scorpio napisał:

@schizzmjakie masz staty w mlb the show i na jakiej grasz pozycji? Ja mam czerwiec pierwszego sezonu i w końcu nauczyłem się rzucać jako 3-cio bazowy. Przez miesiąc grałem na pierwszej bazie, zesłany przez coacha, bo fatalnie mi szło rzucanie, ale po powrocie już luksja - zero błędów. Pięknie się gra. Jedyny minus, że sezon jest strasznie długi.

Dlatego gram pitcherem :keke:

U mnie trwa sezon 2029, ostatni w którym miałem kontrakt z Twins (w offeason odrzuciłem 72M/6 lat, bardzo chcę zobaczyć co się stanie na free agency). Zespół zrobił totalny rozpierdol w swoim składzie i ma masę przepłaconych weteranów i ogórków pościąganych z minors. Efektem było to, że Indians odjechali na 11 meczów, Twins mieli niemal cały czas ujemny bilans, więc poprosiłem o trade to contendera. Skoro i tak planuję FA, to niech coś dostaną za mnie, a ja trafię do zespołu, który ma realne szanse na walkę o World Series. W rezultacie trafiłem do Washington Nationals, Twins dostali za mnie jakiegoś innego relivera. Problem taki, że jak odchodziłem z Twins to mieli 11 meczów w plecy, teraz mają oidp 5 (a 2.5 do WCG), a Nationals z pewnej przewagi 7.5 skurczyli swoje prowadzenie nad Mets (btw, zespół, który mnie pierwotnie wybrał w drafcie) do 2.5. Jak znowu mój sezon zakończy się na WCG to chyba rzucę pod nosem jakieś przekleństwo :-k

Odnośnik do komentarza

Ja też miałem taką sytuację, wyprowadziłem się z domu, ale nie miałem gdzie się zameldować, nie miałem pojęcia, że toczy się przeciwko mnie sprawa w sądzie,  a mama lub tata odbierali pisma sądowe za mnie i mnie nie informowali. Sprawa dotyczyła zniesienia alimentów od taty dla mnie. To było jakoś chyba niedługo po moim zachorowaniu i wyniesieniu się. Dostałem pismo dopiero jak rodzice wzięli rozwód i tata się wyniósł z mieszkania, mama przekazała mi list, ale to było za późno, bo wyrok zapadł zaocznie, bez mojego udziału. 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Dlatego gram pitcherem :keke:

U mnie trwa sezon 2029, ostatni w którym miałem kontrakt z Twins (w offeason odrzuciłem 72M/6 lat, bardzo chcę zobaczyć co się stanie na free agency). Zespół zrobił totalny rozpierdol w swoim składzie i ma masę przepłaconych weteranów i ogórków pościąganych z minors. Efektem było to, że Indians odjechali na 11 meczów, Twins mieli niemal cały czas ujemny bilans, więc poprosiłem o trade to contendera. Skoro i tak planuję FA, to niech coś dostaną za mnie, a ja trafię do zespołu, który ma realne szanse na walkę o World Series. W rezultacie trafiłem do Washington Nationals, Twins dostali za mnie jakiegoś innego relivera. Problem taki, że jak odchodziłem z Twins to mieli 11 meczów w plecy, teraz mają oidp 5 (a 2.5 do WCG), a Nationals z pewnej przewagi 7.5 skurczyli swoje prowadzenie nad Mets (btw, zespół, który mnie pierwotnie wybrał w drafcie) do 2.5. Jak znowu mój sezon zakończy się na WCG to chyba rzucę pod nosem jakieś przekleństwo :-k

Ja sie tylko jeszcze pochwale, ze moj hit-streak to juz 31 meczow :)

 

Przy okazji, bo i tak mialem sie pytac - jakie drzewko i perki oplaca sie odblokowywac? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Smutne jest to, że zaraz mu pewnie przywrócą termin do wniesienia sprzeciwu, bo mając sytuację 50/50 Sąd będzie się bał społecznego odbioru sprawy w przypadku negatywnego rozstrzygnięcia dla pisowskiego propagandzisty, w sądzie po trudnym i emocjonalnym dla ofiary pedofila procesie zapadnie wyrok dla niej korzystny, ale zasądzony zostanie niewielki ułamek tej kwoty, który ten padalec wyciągnie od swoich akolitów z darowizn w pięć minut.

Swoją drogą taki z tego Michalkiewicza piewca korwinizmu, a jak przychodzi co do czego to wyciąga rękę po zrzutki od osób postronnych, bo nie umie sobie finansowo sam poradzić z konsekwencjami własnego bełkotu (i teraz, i wcześniej, gdy się okazało, że jego pisanina nie przynosi profitów pozwalających na życie na pułapie oczekiwanym przez niego).

Swoją drogą czy nie istnieje jakiś przepis, że nie można tworzyć zbiórek na zapłatę grzywny/innej kary finansowej?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Scorpio napisał:

Przy okazji, bo i tak mialem sie pytac - jakie drzewko i perki oplaca sie odblokowywac? 

No tu Ci nie poradzę, bo gram na kompletnie odmiennej pozycji :keke:  Zasadniczo zobacz jakie by Ci się najbardziej przydały (może boostujące obronę?) i ładuj w to "osobowość". Tak czy siak, po 4-6 sezonach będziesz miał odblokowane wszystkie osobowości na maksa i można sobie wtedy ustawić idealny zbiór perków.

Ponadto, większość perków pokazuje swój pełen potencjał jak jesteś długo w drużynie (bo musisz mieć np. 15+ friends albo bros w drużynie, a to już jest długotrwały proces). Ja po przejściu do Nats straciłem bardzo dużo, bo nikogo tam nie znałem i wiele przydatnych umiejętności (większe strike zone czy większy margines błędu przy rzucie się wyłączyły) i trochę było ciężko po transferze.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, me_who napisał:

Obejrzałem jak działa Stadia i omg, opóźnienia takie, że chyba w FM i Cywilizację można grać :keke:  Wgl sprzęt tak bardzo dla nikogo z tym modelem cenowym jakim sobie ustalili i bieda biblioteką gier.

Czyli cała nadzieja w Microsofcie i xCloud ;)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Jak czytam cytaty z exposee Morawieckiego, to widzę ma być jeszcze bardziej katolicko-narodowo :roll: Same ideologiczne smuty wali, Kościół, Naród, Rodzina :roll:

Przede wszystkim chce pozabijać pieszych, bo chce wprowadzić pierwszeństwo świętych krów, które wtargną na jezdnię.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

@Scorpio, nie pamiętam i nie wiem, gdzie to sprawdzić. Nie mogę nigdzie znaleźć statystyk za pierwszy sezon AA, jakby nie były nigdzie zapisane :/

 

Ale jak widzę że masz 31 hit streak to ja cienki bolek jestem :kekeke:

 

Tak jak pisałem, miałem bardzo słaba druga połówkę sezonu. W pierwszej AV at bat wyciągnąłem do 0.24, aby sezon skończyć gdzieś w okolicach 0.18 :P

Tak samo w pierwszej części miałem ponad 20 HR, w drugiej nie jestem pewien czy dobilem do 30. 

Grałem na poziomie dynamic i pitcherzy w drugiej części sezonu rzuczli na poziomie HoF lub Legend :roll:, więc może to było przyczyną. 

 

Inna sprawa, że ja jestem strasznie niecierpliwy i macham do wszystkiego, za co dostaje zjeby ;). 

 

Ale za to miałem jeden achievment i skończyłem mecz walk off HR :cool:, dostałem szpaler i te sprawy (choć był to tylko HR przy 1 zajętej bazie ;))

 

A, i gram jako prawy zapolowy. Dużo roboty nie ma, chociaż kilka errorow mi wpadło, a poza tym sprawa jest dość prosta. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Jak czytam cytaty z exposee Morawieckiego, to widzę ma być jeszcze bardziej katolicko-narodowo :roll: Same ideologiczne smuty wali, Kościół, Naród, Rodzina :roll:

idzie gdzies znalezc streszczenie tego? nie chce mi sie sluchac calosci (chyba i tak bym nie dal rady...)

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...