Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Brudinho napisał:

@T-m miałem wylot z Malagi o 19:10 i lądowanie o 22:00 w Stuttgarcie. A o 22:50 przesiadkę. No więc już na starcie zmarnowali moje 50 minut zapasu i na miejscu odjazdu flixa byłem o 22:55 :roll: Znalazłem jakiegoś ziomka z blablacar który miał wyjazd o 0:40. Po godzinie (czyli o 0:15) odpisał mi że spoko ale on już w sumie wyjechał xd Spędziłem noc na lotnisku grajac w "Art of murder". O 8:20 złapałem flixa do Heilbronn i stamtad koleś z blabla podwiozl mnie do samego Opola. Za 90 zł, Więc w sumie spoko. 

 

 

Zabawne jest ze mam.zasade ze nie szukam przesiadki na styku i musze miec te 3-4 godziny zapasu minimum. To był 1 raz gdy ustawiłem taki maly zapas i pierwszy raz jak cokolwiek sie spoznilo xd 

 

Ale sam poleciałeś szukać pracy, czy z jakąś dziewczyną, która złamie Ci znowu serduszko? :-k 

 

5 godzin temu, Misiek napisał:

Wczoraj mnie coś tknęło i obejrzałem sobie mecz NBA: Boston Celtics - Sacramento Kings. Wprawdzie nie oglądałem od dechy do dechy, ale ostatni raz tyle NBA to oglądałem jeszcze za czasów TVN i transmisji, które tam były :-k Mecz fajny, trochę złapałem zajawkę, chyba zacznę częściej oglądać.

 

To przez Ciebie Boston przejebał :keke: 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kolek23 napisał:

 

Kurde, pamiętam, że ktoś w Maryni gadał, że to najlepszy typ odkurzacza, a już Dyson to w ogóle mistrzostwo świata. @Reaper może? Albo @Scorpio

Tak, moja mama pedantka jest zakochana. Co prawda wlasnie po 2 latach wymieniamy baterie, ale jeszcze na gwarancji, wiec luzik. Dokladnie mamy v8 absolute.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

@Pulek jakiś ziomek na grupie fanów FM na fejsie:

 

Cytat

FM 20 Beta kariera MTK Budapest. 1 sezon awans 2 sezon Mistrz. 3 Sezon Reforma Europejskich pucharów ( niby ciężej się dostać. Mecz o awans do LM z Dundalk xD

 

widzialem, jebaniec prawie zabral mi przyjemnosc z gry :/ 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

Against the famine and the crown

I rebelled, they brought me down

 

Wielka Brytania ma długą tradycję w takich zabiegach

Ehhhh, jak ja mogłem być monarchistą jeszcze tak niedawno temu. Dziękuję pan Everton, bo to głównie chuligani z Merseyside wpłynęli na przewartościowanie mojego światopoglądu.

 

Odnośnik do komentarza

@Brudinho czytałeś, jak Piątek przydzbanił w wywiadzie? Teraz już tylko paru naiwniaków z Polski go będzie bronić tylko przez paszport, bo zagranicą już poleciała sroga krytyka. :keke:

Wychodzi na to, że on jest jeszcze gorszym człowiekiem niż piłkarzem, a jako piłkarz jest śmieciowy. No brawo, piękne "od bohatera do zera".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gacek napisał:

Atrybuty odpowiadające za wykończenie jak najbardziej powinni byli podpakować, bo okazał się być kozakiem w tych elementach, czego z Polski nie kojarzę.

Resztę piłkarskiego rzemiosła jak najbardziej powinien mieć na poziomie przeciętnej ekstraklasy.

 

8lJ7HUp.png

 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...