Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje plany FM-owe:

 

1) Dokończyć projekt Panathinaikos, czyli dobić do 10 sezonów, aktualnie skończyłem 7.

2) Dokończył pół roku w karierze fabularnej

3) Dopóki nie skończę Panaty - grać jako dyr. sportowy Pogoni

 

I wtedy przesiadka na FM20 i w sumie powrót do starych karier, bo już grałem tymi klubami ze sporymi sukcesami, ale w dawniejszych FM-ach

 

1) Queen of the South, druga liga szkocka, przebić się do elity, a potem zdetronizować znane marki i pociągnąć szkocką piłkę ku chwale.

2) Dynamo Berlin - tu trzeba czekać na dodatki, bo dostępna jest tylko 3 liga niemiecka, a oni są w IV (?). Zdobywałem nimi już LM, a dawno nie kopałem tak nisko w Niemczech.

 

3) ? Może ta Turcja wjedzie :D

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Hidalgoo mój kumpel się zgłosił, jest laureatem wielu nagród jako piwowar domowy, ale jest z Poznania, a oni preferują inne miasta. Jest to osoba, która naprawdę zna się na rzeczy - Mikołaj Pieczyński. Pogadaj z tym swoim znajomym, bo on by im dał dobry feedback, tylko jak chcą nad tym czuwać, musieliby przyjechać tutaj pewnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kolek23 napisał:

 

Co się dzieje?

 

@Brachu jaki ogarnięty, szuka samochodu i od razu na pierwszym miejscu Clio! Żadnych VAG'ów, tylko prawilne Renault, Kia, Toyoty :P  Bebook z Kucharem jak wejdą to się wzruszą pewnie :P

Ogarnięty, bo mam budżet napięty. 

 

Nowy to zawsze nowy. 

Odnośnik do komentarza

Ja pod koniec 2033 roku mam już w kadrze Oxfordu City tylko jednego piłkarza niewychowanego w klubie (tj. bez tego trzyletniego okresu w klubie poniżej 21 roku życia).

W lecie pozbyłem się przedostatniego (cudnego napastnika, którego wygryźli lepiej dopasowania do formacji wychowankowie, a że miał 30 lat, to był to ostatni moment, by go opchnąć za wór forsy do domu emeryta w Manchesterze United), ale tego ostatniego żal mi usuwać - po zdobyciu złotej piłki teraz dostaję informacje, że jest faworytem do drugiej, to podstawowy rozgrywający, 27 letni AFAIR...

Doszedłem już za to do momentu, w którym powoli odstrzeliwuję starzejących się wychowanków, bo do składu wchodzą młodsi i lepsi regeni, których zdążyłem sobie odchować. A skład mam tak różnorodny, kompletny i silny, że stał się samograjem, przez co FM jest idealny na wieczorny relaks i bezmyślne klikanie, trochę mi żal tego projektu, by się przenosić na FM 2020 i orkę od podstaw...

Do tego Anglia jest przygotowywana przeze mnie na MŚ 2034, ze składem opartym w miażdżącej większości na moich wychowankach, więc celuję w ukoronowanie kariery zdobyciem po raz kolejny MŚ (poprzednie, w 2030, wygrałem przekozacką kadrą Włoch).

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Vami napisał:

@Hidalgoo mój kumpel się zgłosił, jest laureatem wielu nagród jako piwowar domowy, ale jest z Poznania, a oni preferują inne miasta. Jest to osoba, która naprawdę zna się na rzeczy - Mikołaj Pieczyński. Pogadaj z tym swoim znajomym, bo on by im dał dobry feedback, tylko jak chcą nad tym czuwać, musieliby przyjechać tutaj pewnie.

ok, przekazałem. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie startupów i poszukiwań samochodu to mi się przyśnił akurat dzisiaj taki portal z ogłoszeniami o sprzedaży samochodów, który sprawdza wszystko od A do Z, wystawia jakiś raport i certyfikat, że nie kupujesz auta po powodzi w Dolnej Saksonii, które do Polski trafiło przez turecki bazar z trupami.

 

Tylko jest jeden minus, bo jak sobie to rozkminiłem to nie wiem co zyskiwałby na tym sprzedający poza tym, że taka firma brałaby na siebie cały proces sprzedaży :D 

Odnośnik do komentarza

Ja jakbym miał hajsy albo wiedzę, możliwości czy coś to inwestowałbym w egzoszkielety <3  Widziałem program, że w Azji już sporo tego powstało, chociaż nie wiem czy już sprzedają czy prototypy. Chodzi o to, że zakładasz taki jakby plecaczek i możesz dźwignąć bez odczucia 30-50 kg no i z korzyścią dla pleców. W branży kamieniarskiej na pewno by chwyciło.

18 minut temu, verlee napisał:

 

Nie działa im strona :kekeke:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, jmk napisał:

Dobry czelendż - 3 liga turecka, grupa biała, zespół Sanliurfaspor, na starcie ma -15 punktów, 9 piłkarzy w I zespole, 5 z nich ma kontrakty na rok, jest jeszcze 11 graczy U-19, stadion na 28k, budowany w 2008 roku, ciekawostka: luksusowe zaplecze VIP :D  Na koncie niecałe 50 tysięcy euro, budżet płacowy 24 tysiące, wszystko wykorzystane. Nigdy nie grali w I lidze, właśnie mają 50-lecie istnienia.

Byl kiedys w CM-ie taki zespol Barrow - doly Conference, prawdziwych pilkarzy z 8-10, reszta szaraki, kasa badziewna. Po 3 sezonach regularnych awansow nimi dostalem do prowadzenia Sheffield Wednesday w Premier.

Odnośnik do komentarza

Ale miałem scenę zazdrości. Siedziałem w fotelu. obok na stoliku ładował się telefon. Kot mi się wewalił na kolana, ale w międzyczasie sms-owałem z koleżanką, więc co chwilę sięgałem po telefon. W końcu kot wstał, zrzucił mi telefon ze stolika i wyszedł. Ech, samice...

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny pomysl na apke, o ile taka juz nie istnieje (pewnie tak). Chodzi o liste zakupow - wpisujesz sobie co masz do kupienia, a apka ci to grupuje w stylu pieczywo/slodycze/nabial zebys nie musial latac jak debil po sklepie, bo na kartce sobie najpierw napisales papryke i pomidory, a na koncu listy dopisales cebule. Jeszcze lepiej jakby apka miala baze danych standardowych ukladow produktow w lidlu, biedrze i nie wiem, kerfurze i pokazywala, gdzie co lezy (chociaz tu poszczegolne sklepy tej samej sieci moga roznic sie rozmieszczeniem, ale mniejsza o to).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hajd napisał:

Jeszcze lepiej jakby apka miala baze danych standardowych ukladow produktow w lidlu, biedrze i nie wiem, kerfurze i pokazywala, gdzie co lezy (chociaz tu poszczegolne sklepy tej samej sieci moga roznic sie rozmieszczeniem, ale mniejsza o to).

Duże sieci celowo często odróżniają swoje placówki rozmieszczeniem na przestrzeni np. jednego miasta, by - na przykładzie Warszawy - klient przyzwyczajony do układu sklepu na Wilanowie trafiając do jego oddziału na Mokotowie spędził więcej czasu, próbując się ogarnąć. Dzięki temu ogląda więcej produktów i jest większa szansa, że coś kupi.Potwornie mnie to wkurwia, a szczyt bezczelności w tym względzie zajmuje empik.

Takie założenie niestety powoduje, że taka appka do zakupów byłaby ograniczona tylko do robienia listy, a tym samym trafiłaby na masę konkurentów.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Cześć forumowe robaczki, jakby co jeszcze żyję :)

@me_who - sorry za brak odzewu, też dawno ps4 nie odpalalem. Z moim MLB zdazylem skończyć pierwszy sezon, nawet zagraliśmy W postseason AA, ale od razu odpadlismy. Do meczu gwiazd gralem dobrze (nawet w nim wystapilem), a potem wszystko się Posypalo. Mój Average poleciał na łeb na szyję, HR też przestały wchodzić, zaczęli mną rotowac w Line upie (jak grałem większość sezonu jako cleanup batter, tak potem latalem między 2 a 6 pozycja). 

Ogólnie ku mojemu zdziwieniu White Sox po sezonie przesuneli mnie do AAA, ale tutaj po pierwszej serii widzę, że już będzie ciężko i na "kiju" większość to niezle kozaki :/

 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 3
  • Hurra! 9
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...