Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lad napisał:

Wracając do ważnych spraw. W FM 19 miałem tylko jedną karierę (szok, co nie?)

Też tak miałem (jak w 2018) i teraz też na bank zacznę grę Oxfordem City.

Tyle że w obecnej karierze mam prawie 2034 rok i dopiero teraz mój projekt osiągnął swój szczyt, więc nie bardzo chce mi się przerzucać na '20

Odnośnik do komentarza

Dobry czelendż - 3 liga turecka, grupa biała, zespół Sanliurfaspor, na starcie ma -15 punktów, 9 piłkarzy w I zespole, 5 z nich ma kontrakty na rok, jest jeszcze 11 graczy U-19, stadion na 28k, budowany w 2008 roku, ciekawostka: luksusowe zaplecze VIP :D  Na koncie niecałe 50 tysięcy euro, budżet płacowy 24 tysiące, wszystko wykorzystane. Nigdy nie grali w I lidze, właśnie mają 50-lecie istnienia.

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Dobry czelendż - 3 liga turecka, grupa biała, zespół Sanliurfaspor, na starcie ma -15 punktów, 9 piłkarzy w I zespole, 5 z nich ma kontrakty na rok, jest jeszcze 11 graczy U-19, stadion na 28k, budowany w 2008 roku, ciekawostka: luksusowe zaplecze VIP :D  Na koncie niecałe 50 tysięcy euro, budżet płacowy 24 tysiące, wszystko wykorzystane. Nigdy nie grali w I lidze, właśnie mają 50-lecie istnienia.

 

niezły potencjał ... 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jmk napisał:

Dobry czelendż - 3 liga turecka, grupa biała, zespół Sanliurfaspor, na starcie ma -15 punktów, 9 piłkarzy w I zespole, 5 z nich ma kontrakty na rok, jest jeszcze 11 graczy U-19, stadion na 28k, budowany w 2008 roku, ciekawostka: luksusowe zaplecze VIP :D  Na koncie niecałe 50 tysięcy euro, budżet płacowy 24 tysiące, wszystko wykorzystane. Nigdy nie grali w I lidze, właśnie mają 50-lecie istnienia.

brzmi jak klub z Sanliurfy - przynajmniej miasto ma bogata historie :D

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

koleżka z pracy robi startup, płytkę którą umieszca się w beczkach z piwem podczas fermentacji. Potem przez przeglądarkę można na żywo śledzić wszystkie parametry, myślę że całkiem fajna sprawa. Właśnie wypuszczają program early access i szukają kogoś, kto w miarę często warzy i będzie chętny się dzielić na bieżąco wrażeniami, @Vami może masz jakichś ziomeczków żeby im temat podrzucić? :> tutaj post:

 i ich strona: https://open-brewery.com/

  • Lubię! 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj mnie coś tknęło i obejrzałem sobie mecz NBA: Boston Celtics - Sacramento Kings. Wprawdzie nie oglądałem od dechy do dechy, ale ostatni raz tyle NBA to oglądałem jeszcze za czasów TVN i transmisji, które tam były :-k Mecz fajny, trochę złapałem zajawkę, chyba zacznę częściej oglądać.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Hidalgoo napisał:

koleżka z pracy robi startup, płytkę którą umieszca się w beczkach z piwem podczas fermentacji. Potem przez przeglądarkę można na żywo śledzić wszystkie parametry, myślę że całkiem fajna sprawa. Właśnie wypuszczają program early access i szukają kogoś, kto w miarę często warzy i będzie chętny się dzielić na bieżąco wrażeniami, @Vami może masz jakichś ziomeczków żeby im temat podrzucić? :> tutaj post:

 i ich strona: https://open-brewery.com/

zajebista sprawa, nie jestem Vamim ale sie zglosilem :) dziekowac :)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Hidalgoo napisał:

koleżka z pracy robi startup, płytkę którą umieszca się w beczkach z piwem podczas fermentacji. Potem przez przeglądarkę można na żywo śledzić wszystkie parametry, myślę że całkiem fajna sprawa. Właśnie wypuszczają program early access i szukają kogoś, kto w miarę często warzy i będzie chętny się dzielić na bieżąco wrażeniami, @Vami może masz jakichś ziomeczków żeby im temat podrzucić? :> tutaj post:

 i ich strona: https://open-brewery.com/

 

Podlinkuję gdzie trzeba.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...