Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, zazdroszcze moim rodzicom - w tamtych czasach wlaczalo sie dziecku bajke i cieszylo sie, ze takie grzeczne sobie oglada. A ja teraz wlaczam bajke i mam wyrzuty sumienia, bo ogolnie TV dla dziecka to zlo :( ale w koncu troche spokoju, ta listopadowa aura jest dobijajaca, ja nie mam na nic sil, a dzieciaki jeszcze chore...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W Szczecinie z komisariatu (!) uciekł facet w kajdankach. Jest piątek koniec pracy, trwa obława w cały mieście i wszystko stoi :D A koleś podobno zatrzymany był.. za jazdę po pijaku:

 

"Trwają działania pościgowe. Mężczyzna nie jest groźny, był zatrzymany do sprawy za jazdę po alkoholu - mówi st. sierż. Paweł Pankau ze szczecińskiej policji. "

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

Eh, zazdroszcze moim rodzicom - w tamtych czasach wlaczalo sie dziecku bajke i cieszylo sie, ze takie grzeczne sobie oglada.

 

Bajki za moich dziecięcych czasów były:

Pon-sob: 19:00-19.10

Niedziela: 19:00-19:30

 

Więc tak nie do końca :)

 

(plus ferie, plus popołudniowy jakiś tik-tak, no ale to nie bajki)

Update: no w sumie to później doszły kablówki, satelity i chińskie bajki, to jak jesteś młodszy, to twoi rodzice mieli rzeczywiście lepiej

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

 

Bajki za moich dziecięcych czasów były:

Pon-sob: 19:00-19.10

Niedziela: 19:00-19:30

 

Więc tak nie do końca :)

 

(plus ferie, plus popołudniowy jakiś tik-tak, no ale to nie bajki)

Update: no w sumie to później doszły kablówki, satelity i chińskie bajki, to jak jesteś młodszy, to twoi rodzice mieli rzeczywiście lepiej

Slowo, a wlasciwie to skrot, klucz - VHS ;)

 

Swoja droga moj syn oglada wlasciwie tylko Bolka i Lolka, Koziolka Matolka i Reksia ;)

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

Slowo, a wlasciwie to skrot, klucz - VHS ;)

 

Swoja droga moj syn oglada wlasciwie tylko Bolka i Lolka, Koziolka Matolka i Reksia ;)

 

Tylko prawilne bajki! 

 

Just now, Perez said:

U mnie weekend z dziecmi, bo zona od wczoraj na konfie w Krakowie. Wczoraj jeszcze na chacie, ale dzisiaj juz plany na grubo - restauracja, sklep z zabawkami, zakup pralki :). I tak jeszcze jutro do wieczora.

 

Oszalał czy na loterii wygrał :P ?

 

1 hour ago, Gilbert said:

Wydawało mi się,  że jesteśmy z żoną w miarę biegli jeśli chodzi o sprawy w Internecie,

którymi interesują/zajmują się nasze dzieci. Nasze dzieci nas uświadomiły, że nie jesteśmy :keke:

 

Pytanie pomocnicze: w jakim wieku są dzieci? Dawaj, opowiadaj :D

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, jmk napisał:

W Szczecinie z komisariatu (!) uciekł facet w kajdankach. Jest piątek koniec pracy, trwa obława w cały mieście i wszystko stoi :D A koleś podobno zatrzymany był.. za jazdę po pijaku:

 

"Trwają działania pościgowe. Mężczyzna nie jest groźny, był zatrzymany do sprawy za jazdę po alkoholu - mówi st. sierż. Paweł Pankau ze szczecińskiej policji. "

Dramat. Z Zawadzkiego na Witkiewicza jechałem pół godziny.

 

Do domu pewnie będę wracał jakbym jechał do Berlina ;) Idę se zrobić kanapki...

Odnośnik do komentarza

O chuj:


 

Cytat

 

Według naszych informacji, popołudniu mężczyzna był przesłuchiwany przez jednego z funkcjonariuszy. W pokoju był drugi policjant, który przesłuchiwał inną osobę. W pewnym momencie policjant, który przesłuchiwał przyszłego uciekiniera, miał na chwilę wyjść z pokoju, prawdopodobnie udając się do kserokopiarki.

W tym czasie podejrzany wyszedł z pokoju, niezatrzymywany przez nikogo, bo drugi funkcjonariusz był skupiony na swoim przesłuchaniu. Z monitoringu, który jest już w rękach policjantów, wynika, że podejrzany wyszedł z komisariatu głównym wyjściem, od strony placu wewnętrznego. I prawdopodobnie miał już rozpięte kajdanki (gdy wychodził z pokoju kajdanki wciąż miał zapięte). Być może udało mu się zabrać klucz (ten wątek nie jest jasny).

 

 

 

https://gs24.pl/oblawa-i-korki-w-szczecinie-jak-doszlo-do-ucieczki-podejrzanego-przez-ktorego-policja-zablokowala-miasto/ar/c1-14584029?utm_source=facebook.com&utm_medium=gs24&utm_content=wiadomosci-szczecin&utm_campaign=oblawa-i-korki-w-szczecinie-jak-doszlo-do-ucieczki-podejrzanego-przez-ktorego-policja-zablokowala-miasto&fbclid=IwAR3VuLj31nfcdk8W51hBFrlbwPLNCFPLkqVI_8wtH101hMtJeGslRDGMMyo

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

byłem na zajęciach rozciągających. trwały godzinę. ja, dwóch typów i 30 kobiet. 

 

ja pierdole. WSZYSTKIE możliwe ścięgna mnie bolały, a mięśnie drżały. zawsze wiedziałem, że jestem fatalnie rozciągnięty, ale że aż tak? masakra.

 

w nagrodę za ten trud kupiłem sobie dwa piwa. o. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...