Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie Ruinera, co pan Epic ostatnio rozdawał, no jaka fajna grafika, fajny cyberpunkowy świat, mechanika walki super, ale kurwa ten co wymyślił tam sterowanie niech kurwa ginie... Ja pierdole... Zazwyczaj w grach tego typu kursor myszy wyznacza kierunek, w którym chcesz podążać i przy WSAD W zawsze idzie do przodu za kursorem... A tutaj W zawsze w górę, S w dół i tak dalej. No tak nieintuicyjne, że koniec. Jako, że to polska produkcja od Reikon Games, to może @Perez tam też kogoś znasz i jak jeszcze z nim grasz w piłkę, to weź mu jebnij w piszczel :P 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Moich przygód z facebookiem ciąg dalszy:

we wtorek pobrali mi z konta 3000 zł

wczoraj zwrócili 3000

a dziś... znów mi wpłacili 3000 zł

 

Właściwie to nie jestem pewien czy to zwrot dokonany przez facebooka czy przez mój bank. Bo reklamowałem te płatności i u facebooka (który wczoraj mi napisał, że uznaje moją reklamację i zwraca mi kasę) i w banku (który dziś napisał, że uznaje moją reklamację i zwraca kasę).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tio napisał:

Moich przygód z facebookiem ciąg dalszy:

we wtorek pobrali mi z konta 3000 zł

wczoraj zwrócili 3000

a dziś... znów mi wpłacili 3000 zł

 

Właściwie to nie jestem pewien czy to zwrot dokonany przez facebooka czy przez mój bank. Bo reklamowałem te płatności i u facebooka (który wczoraj mi napisał, że uznaje moją reklamację i zwraca mi kasę) i w banku (który dziś napisał, że uznaje moją reklamację i zwraca kasę).

dobry pomysł na biznes ... 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, w zeszłym roku w listopadzie kupowałem grafikę i w zasadzie już by wypadało wymienić :-k Jak będzie jakieś turbo promo na Black Friday (tego GTXa chyba właśnie na Black Friday kupowałem) to może kupię, a jak nie to w przyszłym roku w listopadzie będzie trzeba wymienić...

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Misiek napisał:

Kuźwa, w zeszłym roku w listopadzie kupowałem grafikę i w zasadzie już by wypadało wymienić :-k Jak będzie jakieś turbo promo na Black Friday (tego GTXa chyba właśnie na Black Friday kupowałem) to może kupię, a jak nie to w przyszłym roku w listopadzie będzie trzeba wymienić...

grafikę co rok :D ?  ja w tym roku zmieniłem bo sasiad rzucił 1070 za 600zł  a wcześniej to 2012 rok ... :D w zasadzie w to co gram, nie widzę jakiś specjalnych różnic, więc chyba procek do zmiany... ale to za rok

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, klinsmann napisał:

grafikę co rok :D ?  ja w tym roku zmieniłem bo sasiad rzucił 1070 za 600zł  a wcześniej to 2012 rok ... :D w zasadzie w to co gram, nie widzę jakiś specjalnych różnic, więc chyba procek do zmiany... ale to za rok

Skoro nie spełnia rekomendowanych wymagań to trzeba co rok

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tio napisał:

Moich przygód z facebookiem ciąg dalszy:

we wtorek pobrali mi z konta 3000 zł

wczoraj zwrócili 3000

a dziś... znów mi wpłacili 3000 zł

 

Właściwie to nie jestem pewien czy to zwrot dokonany przez facebooka czy przez mój bank. Bo reklamowałem te płatności i u facebooka (który wczoraj mi napisał, że uznaje moją reklamację i zwraca mi kasę) i w banku (który dziś napisał, że uznaje moją reklamację i zwraca kasę).

Oscylator na miarę 21. wieku!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jmk napisał:

To co w ty grasz? Ja jadę cały czas na lapku sprzed kilku lat na geforce gtx 850m :D

 

chyba kuźwa na minimalnych detalach ;)

 

No jak to w co, PUBG (ale tu akurat obecna grafika jest ok), teraz chciałem w Fallen Order, ale jednak słaba grafika i procek, żeby grać na rekomendowanych, a nie lubię grać w ładne gry na niskich/średnich detalach, bo nie ma tu nic przyjemności, zaraz będą wychodzić kolejne gry i będzie z grafiką tylko gorzej

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, T-m napisał:

Ja mam kurła 1050 ti oc 4gb i mi wszystko działa. Fakt, że nie gram ostatnio w kompletnie nic poza NBA, ale tam chodzi mi chyba na maks detalach :-k Misiek, co ty za kartę chcesz ojebać za 120 zeta? :keke: może się skuszę :keke: 

Co? Na razie nic nie chcę sprzedawać, a mam teraz: MSI GeForce GTX 1060 ARMOR OC V1 6GB GDDR5 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...