Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, jmk napisał:

No obecnie tak właśnie w PL jest, że firmy prywatne a) nie mają kapitału b) nie mają odpowiedniego kapitału ;) c) skoro dają to bierę trochę, nie zmienia to jednak faktu, że inicjatywy inwestycyjne, same inwestycje, także innowacyjne, przełomowe czy zwiększające ludzki potencjał to domena prywatnych firm, nawet świeży przykład u nas:

 

https://wszczecinie.pl/aktualnosci,przelomowa_inwestycja_w_branzy_logistycznej_powstanie_w_specjalnej_strefie_ekonomicznej,id-33227.html

 

80 mln inwestycja, 30 z UE, reszta spółka lub sponsorzy. Ryzyko zawsze jest spore, szczególnie, gdy pis u władzy ;)

 

 

ja tak sie wtrace (bez kontekstu, nie czytalem calosci), ale co w tym jest innowacyjnego? :D 

Odnośnik do komentarza

 

 

8 minut temu, SZk napisał:

Jak dla mnie to jest glowna bolaczka reportazowego podejscia - taki reporter to czlowiek, ktory stawia spozniona diagnoze, ale nie leczy. I mozna sie, och-ach, przejac losem perspektyw rozwoju malych miasteczek, zachlipac nad losem staruszki, co to wstaje o czwartej, zeby miec jak pojechac do lekarza, a potem napisac o tym ksiazke, moze nawet zarobic na niej, a potem porzucic tych bohaterow, bo juz nie sa reporterowi potem potrzebni...

 

No ale reporter to nie jest zbawca ludzkości. To normalne przecież, że pojawia się w życiu tych ludzi na moment. Ale dzięki niemu los tej staruszki pozna trochę więcej osób. 

 

8 minut temu, SZk napisał:

Z wprowadzeniem do mainstreamu debaty masz racje, natomiast sam "glos wykluczonych" to juz evergreen w niemal kazdym reportazu o tym, jak to kiedys bylo lepiej, a teraz wszyscy wyjechali, a ci, co nie wyjechali, albo wyjada, albo mysla o tym, co by bylo gdyby wyjechali. Inna sprawa, ze a) reportaze czyta naprawde mikrogrupa ludzi w stosunku do ogolu b) trudno nie znudzic sie tym tematem podawanym w takiej konwencji po lekturze kilku podobnych.

 

 

Mnie to nie nudzi. Może to zawodowe skrzywienie, ale uważam, że przedstawiania głosu tych, którzy na co dzień tego głosu nie mają nigdy za wiele. 

 

8 minut temu, SZk napisał:

No ale to sie kupy nie trzyma (#polecampoczytacrothbarda #vamimode #trollmode) - gdyby popyt rzeczywiscie istnial, to zadnej zmiany rozkladow by nie bylo, bo byloby to nieoplacalne dla operujacych na rynku przedsiebiorcow.

 

 

image.thumb.png.b15b5898f61f1722065710c30895de8a.png

 

To z listu dyrektora PKP do kolejarzy z 1994 roku. 

 

Cytat

A mowi, skad i kto da na to pieniadze? ;)

 

Pieniądze daje rząd w swoim programie, ale większość samorządów nie była tym zainteresowana. Dlatego tym bardziej uważam, że nigdy dość nagłaśniania tych problemów.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, verlee napisał:

Żebyś mógł się poczuć lepszy ode mnie, ziom.

Nie mam takiej potrzeby, zwłaszcza widząc Twoje zabawne nierozgarnięcie przy okazji działania napędzanego rozpaczliwą potrzebą dopieprzenia komuś.

Kurs Ci wrzucałem jako formę pomocy, skoro nie działa, to ile razy można podsyłać materiały dla podstawówki dorosłej osobie.

  • Haha 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, verlee napisał:

Możemy umówić się, że go przeczytam, jak ty pójdziesz na jakiś trening w dziedzinie anger management. Deal?

Byłoby to nawet kuszące, gdyby nie fakt, że cała ta sytuacja wyszła stąd, że - jak zwykle - próbowałeś się mnie doczepić bez racji. To kto tu ma problem z "anger management"? :keke: 

Na przyszłość na takie głupiutkie zaczepki będę już odpowiadał tylko "próżnoś repliki się spodziewał", a ów kurs i tak polecam uwadze - może wtedy tak głupiutkie zaczepki się skończą.

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, verlee said:

Możemy umówić się, że go przeczytam, jak ty pójdziesz na jakiś trening w dziedzinie anger management albo jakąś terapię. Deal?

 

Anger management

Dealing with people

Not treating people online like opponents in court

Trying to understand what people meant instead of focusing on one small technical mistake they made

 

Na jaką terapię/kurs jeszcze wysłalibyście Gacka :keke: ?

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Gacek said:

Byłoby to nawet kuszące, gdyby nie fakt, że cała ta sytuacja wyszła stąd, że - jak zwykle - próbowałeś się mnie doczepić bez racji. To kto tu ma problem z "anger management"? :keke: 

Na przyszłość na takie głupiutkie zaczepki będę już odpowiadał tylko "próżnoś repliki się spodziewał", a ów kurs i tak polecam uwadze - może wtedy tak głupiutkie zaczepki się skończą.

 

Nie próbowałem się do ciebie doczepić ;) Ani teraz, ani "jak zwykle".

 

Szczerze mówiąc, to @Gabe mógłby mieć jakieś pretensje, bo jakoś tak jest, że ostatnio dużo dyskutujemy :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Anger management

Dealing with people

Not treating people online like opponents in court

Trying to understand what people meant instead of focusing on one small technical mistake they made

 

Na jaką terapię/kurs jeszcze wysłalibyście Gacka :keke: ?

 

Piszcie po polsku kurwie! Nie po to pokolenia zginęły za ojczyznę żebyście se teraz kurwa gaworzyli po obcemu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kolek23 napisał:

 

Anger management

Dealing with people

Not treating people online like opponents in court

Trying to understand what people meant instead of focusing on one small technical mistake they made

 

Na jaką terapię/kurs jeszcze wysłalibyście Gacka :keke: ?

 

Uśmiechnij się, bo nie ma co się denerwować, jak ktoś ma kompletnie inne zdanie :) Chyba na taki. Sam bym poszedł :keke: 

 

8 minut temu, Brudinho napisał:

 

Piszcie po polsku kurwie! Nie po to pokolenia zginęły za ojczyznę żebyście se teraz kurwa gaworzyli po obcemu.

 

A będąc w Hiszpanii, mówisz po hiszpańsku? :-k 

Odnośnik do komentarza

A co do Koniecznego, żeby tak ładnie dyskusja zatoczyła koło, to on jest kibicem warszawskiego dość ciekawego klubu piłkarskiego, AKS Zły (nagroda UEFA Grassroots 2019):

 

Tu np w 2:02, wzorowy kibic, nawet na wyjazdy jeździ :keke: 

 

(a w pierwszej minucie chyba Dem, ale głowy sobie nie dam uciąć :kekeke:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...