Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, klinsmann napisał:

a ja któryś tydzień nie mogę się doprosić, aby powiedzieli dlaczego po zalogowaniu na konto jest "error, we're going to fix it", do oficjalnego supportu trzeba się zalogować... a mi wyskakuje error, jop Twoja mać

https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890/

 

A tu próbowałeś? Nie trzeba się zalogować z tego co widzę.

 

Albo tutaj, pierwsza opcja masz to identity https://www.facebook.com/help/105487009541643

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

na telefonie nigdy fejsa nie miałem, na tym komputerze również. 

 

dzięki @Misiek za ten pierwszy link, wydaje mi się, że właśnie tym zgłaszałem i jest cisza

No to bym ponowił zgłoszenie, skoro to już tyle trwa i napisał też w kolejnym zgłoszeniu, że już kolejne robisz

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Misiek napisał:

https://store.steampowered.com/app/674940/Stick_Fight_The_Game/

 

Od razu mi się z Liero skojarzyło, a sam ragdoll trochę z Porrasturvat (Stair Dismount) :)

 

Właśnie oglądam jakiegoś strima na Twitchu, kurde, 18 zł, może być niezła beka z kimś pograć znajomym :) kupuje ktoś?

Przypomniałeś mi ten filmik :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem, że grudniowy numer Playboya jest ostatnim jaki się ukaże na polskim rynku.

Ech, pamiętam tę ekscytację gdy wychodził pierwszy numer. Nie udało mi się go kupić ale numer drugi i wiele kolejnych jeszcze do niedawna miałem w piwnicy. Wprawdzie nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem Playboya ale mimo wszystko zasmuciła mnie ta wiadomość.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, tio napisał:

Właśnie przeczytałem, że grudniowy numer Playboya jest ostatnim jaki się ukaże na polskim rynku.

Ech, pamiętam tę ekscytację gdy wychodził pierwszy numer. Nie udało mi się go kupić ale numer drugi i wiele kolejnych jeszcze do niedawna miałem w piwnicy. Wprawdzie nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem Playboya ale mimo wszystko zasmuciła mnie ta wiadomość.

@Hajd gagatku maczałeś w tym... palec :kekeke: ?

Odnośnik do komentarza
Właśnie przeczytałem, że grudniowy numer Playboya jest ostatnim jaki się ukaże na polskim rynku.
Ech, pamiętam tę ekscytację gdy wychodził pierwszy numer. Nie udało mi się go kupić ale numer drugi i wiele kolejnych jeszcze do niedawna miałem w piwnicy. Wprawdzie nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem Playboya ale mimo wszystko zasmuciła mnie ta wiadomość.

Ja nigdy nie należałem do stałych czytelników, ale kilka numerów kupiłem - ostatni to ten przygotowany pod wodzą nowej naczelnej. Ogólnie mocno mnie zdziwiła decyzja wydawcy o wycofaniu z Polski nie tylko Playboya czy CKM, ale też magazynów kobiecych: Cosmopolitan, Joy itp. Zawsze byłem przekonany, że czasopisma dla kobiet jeszcze jako tako sprzedają się w naszym kraju.
Odnośnik do komentarza

Kurde, Origin Access Premier 420 zł na rok, zagrałbym i w Fallen Order i NFS Heat (i miałbym dostęp do pierdyliarda gier, w które nie zagram :P )

cholera zmartwiły mnie trochę wymagania recommended dla FO :(

Recommended: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX Vega 56 You Have: GeForce GTX 1060 6GB
Recommended: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 7 1700 You Have: Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz

 

niby nie mam też PS4 PRO, tylko zwykłego, ale tu jest trochę game changer :-k 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jmk napisał:

 

Ja jestem ciekawe jakichś konkretów na poparcie tej tezy.

A widziałeś np. prywatne metro?

 

Nie mówiąc już np. o "powstaniu" mechanizmów spółek z.o.o które umożliwiły rozwój przemysłu czy np. kolei. To też nie wytwór wolnego rynku.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...