Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież na stronie było info i SMSem przysyłali...

 

Kurde jestem pełen podziwu dla jednej dziewczyny. Nie wiem czy chciała zaimponować mi czy swojemu chłopakowi, ale wypiła naszego turbokwaśnego kwasa (pH 2,7) z dodatkiem ekstraktu 2 mln SHU z Caroliny Reaper dodawanego na żywca do szkła. I to nie kurde ciut ciut tylko zdrowo tego ekstraktu jej dowaliłem. Przyszła po dokładkę. Zuch dziewucha.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hajd napisał:

Ja odkad przestalem grac w fife napierdalam bloodborne i nie wiem co musialoby sie zdazyc, zebym wlaczyl np jakiegos asasyna albo death stranding. To jest esencja grania - emocje i adrenalina wynikajace ze sprawiedliwego wyzwania. W zasadzie przeszedlem podstawe i wzialem sie za dlc, a wczoraj ubilem pierwszego bossa. Ja pierdole, co to bylo za doswiadczenie - rece mi sie pocily i siedzialem na krawedzi fotela jakbym ogladal horror za malolata.

Rozumiem, ze nie kazdy szuka w grach takich rzeczy i woli cos bardziej relaksujacego, ale nie wyobrazam sobie siedziec kilka godzin przed kompem i jezdzic tirem.

Ja to mam z CS-em. Pewnie też można powiedzieć, że w kółko to samo, ale ja mam potrzebę grać coraz lepiej (choć mój level tego nie ukazuje :kekeke:) plus clutchowanie w CS-ie to są takie mega emocje, ugranie jakiegoś 1vs4 to mega adrenalina i mega uczucie, gdy się uda. Też nie wiem kiedy uda mi się odejść od tej gry, a chciałbym w końcu Wieśka przejść :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hajd napisał:

Ja odkad przestalem grac w fife napierdalam bloodborne i nie wiem co musialoby sie zdazyc, zebym wlaczyl np jakiegos asasyna albo death stranding. To jest esencja grania - emocje i adrenalina wynikajace ze sprawiedliwego wyzwania. W zasadzie przeszedlem podstawe i wzialem sie za dlc, a wczoraj ubilem pierwszego bossa. Ja pierdole, co to bylo za doswiadczenie - rece mi sie pocily i siedzialem na krawedzi fotela jakbym ogladal horror za malolata.

Rozumiem, ze nie kazdy szuka w grach takich rzeczy i woli cos bardziej relaksujacego, ale nie wyobrazam sobie siedziec kilka godzin przed kompem i jezdzic tirem.

 

No to ja tak mam w FIFI. Obiecałem sobie, że niby bez spiny, ale czasem aż mi kurwa zęby zgrzytają i jestem na krawędzi zawału. W ten weekend FUT Champions bilas 14-10 xD 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Brudinho napisał:

 

No to ja tak mam w FIFI. Obiecałem sobie, że niby bez spiny, ale czasem aż mi kurwa zęby zgrzytają i jestem na krawędzi zawału. W ten weekend FUT Champions bilas 14-10 xD 

FIFA niestety nie wpisuje sie w te kryteria, bo choc emocje sa, to nie oferuje sprawiedliwego wyzwania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Coś ciekawego obczailiście na ali albo gdzieś z okazji święta?

 

Ja na razie zamówiłem tylko lakiery do paznokci żonie xD

 

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam nad miBandem 4, ale po pierwsze nie wiem czy mi potrzebny, po drugie na lewym nadgarstku noszę zegarek, więc miBand musiałby polecieć na prawy i jakoś mi to nie pasuje...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Misiek said:

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam nad miBandem 4, ale po pierwsze nie wiem czy mi potrzebny, po drugie na lewym nadgarstku noszę zegarek, więc miBand musiałby polecieć na prawy i jakoś mi to nie pasuje...

 

Rozwiązałem ten problem rezygnując z MiBand 2 na rzecz smartwatcha :D 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam nad miBandem 4, ale po pierwsze nie wiem czy mi potrzebny, po drugie na lewym nadgarstku noszę zegarek, więc miBand musiałby polecieć na prawy i jakoś mi to nie pasuje...

 

Rozwiązałem ten problem kupując zegarek Polara :) 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...