Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Gacek napisał:

Brudi, akurat od paru tygodni przygotowuję dokumentację do różnych spraw z Millenium (dawnym eurobankiem) i uwierz mi, bombardowali tym na prawo i lewo.

Nie przeglądam internetu. Z aplikacji nie dostałem żadnego powiadomienia. 

Aczkolwiek pierwsze co znalazlem w necie po tym wywaleniu konta to info ze to nie bedzie łatwy weekend dla klientów millenium :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, adamus napisał:

Na stronie głownej Millenium już z 2tyg wisiała informacja o przewie w dostępie. Karty za to działają bez problemu.

To jeszcze się trzeba regularnie logować, ja mam zlecenia stałe porobione, więc ja zaglądam od wielkiego dzwona jak muszę jakiś przelew ręcznie zrobić, a smsy o kredytach, pożyczkach to nakurwiają non stop.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, adamus napisał:

No smsy kredytowe nakurwiają Ci jak masz zgodę marketingową :P

Wtedy wszystko z banku wywalasz i nie czytasz.

No i niech mi to przysyłają, jebać. Naprawdę to nie jest dla mnie problem. Problemem jest dla mnie fakt, że dowiaduję się dzień przed, że nic nie będzie działać (i pomijam, czy tak faktycznie jest). Czy tak jak @Brudinho który jest za granicą, chce za coś zapłacić i zonk... A to już nie te lata, żeby dla bezpieczeństwa lepiej mieć zawsze trochę gotówki...

 

A jeszcze wczoraj do mnie zadzwonił ktoś z Millenium (a raczej pewnie z jakiejś firmy, której zlecają naciąganie na kredyty) i też oczekiwałbym, że ktoś z Millenium da im cynk, żeby sobie zaktualizowali scenariusz i poinformowali o takiej sytuacji swoich klientów. Oczywiście rodzi to wkurwienie części klientów, czy dodatkowe pytania, z którymi Bogu ducha winny telemarketer musi się zmierzyć, ale tego oczekuję od porządnego banku. Tyle.

10 minut temu, Mauro napisał:

Mój junior się wybielił. Zawsze był czarny, pojechał na kadrę U21 i wrócił biały :keke:

A czy nie ma na imię Michael? :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

No i niech mi to przysyłają, jebać. Naprawdę to nie jest dla mnie problem. Problemem jest dla mnie fakt, że dowiaduję się dzień przed, że nic nie będzie działać (i pomijam, czy tak faktycznie jest). Czy tak jak @Brudinho który jest za granicą, chce za coś zapłacić i zonk... A to już nie te lata, żeby dla bezpieczeństwa lepiej mieć zawsze trochę gotówki...

 

Sprawdziłem, nie dostałem żadnego powiadomienia sms. Gotówka srówka, jak Ci blokują kaucje na karcie, to musi być karta :keke: Ogarnąłem z firmowej mbanku, mam nadzieję, że nic tam nie wykręcą, bo mogę się kurde zdziwić przy różnicy kursów :keke: Mam 25  euro w kieszeni styka :D ...Nie muszę jeść :D 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Brudinho napisał:

 

Sprawdziłem, nie dostałem żadnego powiadomienia sms. Gotówka srówka, jak Ci blokują kaucje na karcie, to musi być karta :keke: Ogarnąłem z firmowej mbanku, mam nadzieję, że nic tam nie wykręcą, bo mogę się kurde zdziwić przy różnicy kursów :keke: Mam 25  euro w kieszeni styka :D ...Nie muszę jeść :D 

Daj znac, jak cos to Ci puszcze na Revoluta

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie Michael, ani nie Jackson :D Ale jeszcze dziwniejszą miałem akcję. Sprzedałem do Leicester najlepszego juniora. Przed transferem miał ulubiony klub Wrexham, mnie i innych trenerów ulubionych. Po transferze od razu czysto, zero ulubionych, ani klubu ani trenerów. Potem, dwa tygodnie później go wypożyczyłem i po powrocie znowu wszystkich lubi tak jak wcześniej. Na początku myslalem ze gowniarzowi uderzyła sodówa i zapomniał skąd pochodzi, ale to chyba jednak mi bardziej na błąd gry wyglada. Miał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...