Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, z0nk napisał:
7 minut temu, Gabe napisał:

A jeszcze do tego: też tak macie, że za każdym razem jak dzwoni telefon, to najpierw wyrywa wam się "Czego?!", a dopiero później odbieracie?

Zależy. Jeśli prywatny to kontempluje sens życia i odbierania go. Jeżeli w pracy to do kontemplacji dochodzi "czego" lub reakcja z wcześniejszego mema ;]

 

Nie no, o pracy mówiłem. Prywatnego mogę po prostu wyciszyć i nie odebrać, służbowego to nie bardzo wypada ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Nie no, o pracy mówiłem. Prywatnego mogę po prostu wyciszyć i nie odebrać, służbowego to nie bardzo wypada ;) 

Większość korpo już się nauczyło, że w pierwszych 2 tygodniach miesiąca telefonu nie odbiorę, a jak odbiorę  to i tak nie mam czasu niczego załatwić :jupi: nienawiść do telefonu więc została ograniczona o 50% :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Nie no, o pracy mówiłem. Prywatnego mogę po prostu wyciszyć i nie odebrać, służbowego to nie bardzo wypada ;) 

Nawet jak dostawalem sluzbowy telefon, to zazwyczaj byl wylaczony, bo nie chcialo mi sie dwoch nosic, a i tak nikt nie dzwonil ;)

 

A, w jednej robocie mialem biurkowy, ale tez rzadko dzwonil, a jak dzwonil to odbieralen j mowilem "juz, juz, zaraz to ogarne" :kekeke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Fenomen napisał:

jak oceniasz Palermo? jak dla mnie straszny syf :/

Ano syf. Maja kawalek ladnej promenady, ale wiekszosc linii brzegowej to port. Masa aut poparkowana byle jak, czasem nadrabialismy kilkadziesiat metrow, zeby wozkiem przejsc na druga strone ulicy.

 

Masz tu lokalsowa knajpe zajebista, zobaczysz klimat i pokochasz :)

Friggitoria Chiluzzo
Piazza della Kalsa, 11, 90133 Palermo PA, Italy
+39 329 061 5929
https://maps.app.goo.gl/?link=https://www.google.com/maps/place//data%3D!4m2!3m1!1s0x1319e5f640a9e19f:0x8ca70a1a6aee03ee?utm_source%3Dmstt_1&apn=com.google.android.apps.maps&afl=https://www.google.com/maps/place//data%3D!4m2!3m1!1s0x1319e5f640a9e19f:0x8ca70a1a6aee03ee?utm_source%3Dmstt_1&ibi=com.google.Maps&ius=comgooglemapsurl&isi=585027354&ifl=https://www.google.com/maps/place//data%3D!4m2!3m1!1s0x1319e5f640a9e19f:0x8ca70a1a6aee03ee?utm_source%3Dmstt_1

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gabe napisał:

Prywatnego mogę po prostu wyciszyć

 

Wychodzi na to, że po polsku też nie umiem :doh:

 

A propos - wczoraj w radiu słyszałem kawałek audycji z Adrianem Zandbergiem i on tam powiedział "...w dwutysięcznym dwudziestym...". Trzy ostatnie moje głosy poszły na marne...

 

;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Hidalgoo napisał:

@Pulek co to ma być, to ja się na piłkę zapisuję, żeby zakładową flaszkę dostarczyć a ty na ławce rezerwowych :>

noga mnie boli :roll: ale niewykluczone, że Was na piłce odwiedzę, nawet po to trochę się wpisałem na listę rezerwowych ;)

 

no i ejże, z tego co pamiętam, to mieliśmy tę butelkę wypić razem :>

Odnośnik do komentarza

Już wiem co z KIA.  Taka wersja: jak mechanik robił chłodnicę to jego pomocnik coś spierdolił i zostawił w środku co uwierało :rotfl: I czasem przeszkadzało, więc raz wylatywał płyn chłodniczy, raz nie, a jak tydzień temu jechałem to się wpierdoliło (to chyba pręt czy coś było jakieś) i wyjebało cały płyn chłodniczy. KIA jeździ :lol:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Już wiem co z KIA.  Taka wersja: jak mechanik robił chłodnicę to jego pomocnik coś spierdolił i zostawił w środku co uwierało :rotfl: I czasem przeszkadzało, więc raz wylatywał płyn chłodniczy, raz nie, a jak tydzień temu jechałem to się wpierdoliło (to chyba pręt czy coś było jakieś) i wyjebało cały płyn chłodniczy. KIA jeździ :lol:

Jak rozumiem naprawa gratis?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kinas napisał:

Należy dodać, że redaktorem naczelnym tego cudownego periodyku jest niejaki Tomasz Sommer - wieloletni bliski współpracownik Korwina, kandydat na posła zarówno z Kongresu Nowej Prawicy (jeśli to pamiętasz, to znaczy że miałeś zajebiste dzieciństwo) oraz partii KORWiN. Ciekawe, ile jeszcze takich światłych umysłów przebywa w najbliższym otoczeniu partii o najlepszym programie gospodarczym w historii Polski.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

wczoraj wrocilem, wiec raczej niepredko tam wroce ;)

 

byles w katakumbach? :D turbofaza jak dla mnie...

Ja wiem, ze wedlug niektorych to dzieci trzeba oswajac z bronia, wojna i smiercia, ale moze troche za wczesnie pokazywac zbiorowisko trupow 2-latkowi i dziecku polrocznemu :kekeke:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...