Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Misiek napisał:

Tu bym podchodził ostrożnie. Ostatnio oglądałem ogłoszenie o sprzedaży domu, dobry stan, duża działka, ale coś podejrzanie tanio. Popatrzyłem gdzie mają budować S14 i gdzie ma być zjazd (fajnie to na targeo.pl widać, nie wiedziałem, że tam nanoszą odcinki, które są budowane) i wszystko się stało jasne :)

Nie no, to kawalek od tych tras, bardziej chodzi o to, ze jak bedzie sie dalo wskoczyc na nie, to dojazd do Warszawy w kilkanascie minut. 

19 minut temu, Perez napisał:

@Reaper no u mnie niezmiennie dwie opcje - albo okolice Grodziska, albo tam gdzie jestem, bo tez sie juz przyzwyczail plus wlasnie jak te drogi porobia, to bedzie ekstra dojazd nawet do Grodziska (z obecnej swojej Ogorkowej bede mial praktycznie 3 min do wjazd na obwodnice i rakieta do tesciow). 

 

No tylko wiadomo - ceny dzialek. Okolice Gro to wciaz te 100-150 zl (ale tez drozeja), a juz Wawer to bardziej 400-500, czyli przy takiej dzialce z 800 metrow masz 100k vs 350k :). 

Uf, wlasnie sie zastanawialem ile kosztuja dzialki blizej Warszawy, duza roznica. Ale ta granica miasta sie przesuwa, wiec tez przy zakupie na inwestycje, to inaczej sie patrzy jednak.

 

A co do przepierdalania hajsu, to mnie zona trzyma na krotkiej smyczy finansowej, wiec zadnych gadzetow sobie nie kupuje za bardzo, za co wlasciwie jej dziekuje :P Bo mnie sie pieniadze nie trzymaja, a ona jest nadto oszczedna, wiec ladnie sie wyrownuje.

Odnośnik do komentarza

A w ogole to chyba pierwszy raz zdarzylo sie, ze na poczatku listopada jest plan wakacyjny :). 

25 czerwca - 9. rocznia slubu

26 czerwca - koniec roku szkolnego i 40. urodziny zony

27 czerwca - wyjazd do Austrii

28 czerwca - w ramach rocznico-urodzin Wenecja 

29 czerwca - z Wenecji do Fano do siostry na kilka dni

No i potem jeszcze rozkmina, jak wracac, czy o cos jeszcze zahaczyc (najszybciej cos w Czechach). No, przynajmniej taki plan :).

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj oglądałem Nazywam się Dolemite i jak doskonale było zobaczyć starego, dobrego Murphy’ego w wybitnej formie. Super film, masa śmiechu i w sumie bardzo inspirujący. Uporu Moore’a w dążeniu do spełnienia swoich marzeń można tylko pozazdrościć i brać zeń przykład :) 

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Wczoraj oglądałem Nazywam się Dolemite i jak doskonale było zobaczyć starego, dobrego Murphy’ego w wybitnej formie. Super film, masa śmiechu i w sumie bardzo inspirujący. Uporu Moore’a w dążeniu do spełnienia swoich marzeń można tylko pozazdrościć i brać zeń przykład :) 

O i na Netflixie :) Super, będzie oglądane.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Reaper napisał:

Nie no, to kawalek od tych tras, bardziej chodzi o to, ze jak bedzie sie dalo wskoczyc na nie, to dojazd do Warszawy w kilkanascie minut. 

Uf, wlasnie sie zastanawialem ile kosztuja dzialki blizej Warszawy, duza roznica. Ale ta granica miasta sie przesuwa, wiec tez przy zakupie na inwestycje, to inaczej sie patrzy jednak.

 

A co do przepierdalania hajsu, to mnie zona trzyma na krotkiej smyczy finansowej, wiec zadnych gadzetow sobie nie kupuje za bardzo, za co wlasciwie jej dziekuje :P Bo mnie sie pieniadze nie trzymaja, a ona jest nadto oszczedna, wiec ladnie sie wyrownuje.

 

"Mentalność niewolnika" ;)

 

Ja po zakupie Switcha doszedłem do granicy :) Mając w domu sytuację, że właściwie w każdym pokoju jest jakaś konsola, cele gadżetowe mi umarły... co właściwie przyjmuję ze smutkiem ;)

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Perez napisał:

 

Obadaj apke Malwerbytes.

 

Przeskanowałem, nic nie znaleziono.

 

Ja z racji przedwczesnego powrotu z długiego weekendu i choroby też mam weekend filmowy, na razie średnio udany - Oszustki na plus, Meg i Wonder Woman na minus.

Odnośnik do komentarza

Ja to nawet nie wiem, co bym mial kupic :D Mam PS4 (upgrade do Pro? Bez sensu w tym momencie, pewnie kupie 5, ale raczej jakies pol roku po premierze minimum), kompa (Macbook Air) mam 2,5 roku wiec swoje jeszcze posluzy (tym bardziej ze uzywany tylko do pracy), iPada niby kupiony dla zony ale uzywany sporadycznie. Kindle od czterech lat smiga jak marzenie, smartwatch to dla mnie cos totalnie zbednego - ostatnio mielismy test redakcyjny 5 roznych, co tylko utwierdzilo mnie w tym przekonaniu.

Moze to czas na thermomixa albo hulajnoge elektryczna?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minutes ago, Hajd said:

Ja to nawet nie wiem, co bym mial kupic :D Mam PS4 (upgrade do Pro? Bez sensu w tym momencie, pewnie kupie 5, ale raczej jakies pol roku po premierze minimum), kompa (Macbook Air) mam 2,5 roku wiec swoje jeszcze posluzy (tym bardziej ze uzywany tylko do pracy), iPada niby kupiony dla zony ale uzywany sporadycznie. Kindle od czterech lat smiga jak marzenie, smartwatch to dla mnie cos totalnie zbednego - ostatnio mielismy test redakcyjny 5 roznych, co tylko utwierdzilo mnie w tym przekonaniu.

Moze to czas na thermomixa albo hulajnoge elektryczna?

 

Zawsze sie cos znajdzie :P moze Switch?

 

Mi chyba pada bateria w 5 letnim Mackbooku Air :( w Apple store podlaczylem pod ladowarke to nie od razu zlapala, dopiero po jakims czasie zaczelo ladowac, a akurat laptop to rzecz w ktora mi sie calkiem nie chce inwestowac, chcialem trzymac tego Air az sie rozpadnie na kawaleczki.. teraz nie wiem co robic, bo Windows bleh, obecnego za malo uzywam, zeby kupowac nowego Macbooka, podobaja mi sie tablety, ale iPad pewnie srednio mi bedzie wspolpracowal z telefonem Samsunga, a tablety na Andku raczej mi 5 lat dzialac nie beda. Glupia bateria. #problemypierwszegoswiata

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...