Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Meler napisał:

No zależy pod jakim względem, bo imho z F: NV to jakieś nieporozumienie ;) W każdym bądź razie do czego by nie porównać to wypada bardzo dobrze w pierwszym kontakcie i jak ktoś ma XBOX (KRÓLE ŻYCIA) to szarpać z GamePassa jak Reksio szynkę. 

Właśnie przy okazji black friday mam nadzieję zapolować na jakiegoś taniego bundle'a. Właśnie pod taką kombinację :P

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

No zależy pod jakim względem, bo imho z F: NV to jakieś nieporozumienie ;) W każdym bądź razie do czego by nie porównać to wypada bardzo dobrze w pierwszym kontakcie i jak ktoś ma XBOX (KRÓLE ŻYCIA) to szarpać z GamePassa jak Reksio szynkę. 


Ja szarpię już :) Porównanie z NV zasadne: retrofuturyzm, dużo humoru (czarnego głównie), bardzo podobna grafika (tylko bez szarości). Enpeców jeszcze wielu nie widziałem, sam nie wiem, czy są bardzo płascy (początek jest zachęcający). Tylko walka jest słabsza: spowolnienie czasu trwa bardzo krótko, więc to bardziej jednak shooter jest niż ta quasipauza z ostatnich Falloutów. 

A GamePass szaleje. Najpierw Gears5, teraz to......

Odnośnik do komentarza

Kolejny update z The Show:

W 2025 zostałem closerem Twins i jest to strasznie niewdzięczna robota ;) Margines błędu jest minimalny, gra się bardzo nieregularnie i każde niepowodzenie niemal zawsze równa się porażce zespołu. 
Do All-Star Game będącego tradycyjnie uznawanego za połowę sezonu staty wyglądają tak:

33 mecze, 34.2 IP, 25/26 saves, 2.86 ERA, 34K i 1 BB.

Ale najważniejsze, ze zostałem wybrany do All-Star Game :jupi: 

 

Edyta: eeech, oddane 2 HR na oczach całej Ameryki :( 

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

A ja jakiś czas temu skończyłem Origins, a teraz powoli kończę (chyba, bo już 37 lvl) Odyssey i niektóre dialogi to złoto :D Chociaż misje nadal w większości są przynieś, podaj, pozabijaj, to jest to przedstawione w takiej formie, że nie czuć tego zbyt mocno. No i widoczki plus historyczni NPC <3

 

Jak kolejna część będzie w starożytnym Rzymie to już w ogóle <3

 

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...