Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że nie pomyślałem że jest jakaś apka do tego :D sam po prostu łaziłem po sklepie i szukałem takich wegańskich i najlepiej nie trzymanych w plastiku.

 

Wybór kosmetyków męskich w rozsądnym budżecie to dramat, ale jak ktoś szuka to jest firma Bulldog, która ma dobry skład jakościowo i produkty ma wegańskie, a dostępna w każdym Rossmanie.

 

Tak jak przejrzałem to ma ta apka pewne braki, ale super że ktoś to ogarnął

Odnośnik do komentarza

Moja zona ostatnio non stop kupowala kosmetyki w sklepie Lush, ktory sie otworzyl w Edi, jakies mega naturalne kosmetyki, ale nie wiem czy jakkolwiek dzialaja w Polsce. Chodzi teraz z dezodorantem w kostce, zawinietym w jakis malutki papierek i mnie denerwuje, bo ciagle to dotykam, a mi to smierdzi :P

 

Dodatkowo zaczelismy chodzic do sklepu beztorebkowego i tam przychodzilismy ze swoimi pojemnikami na mydlo w plynie i lalismy jakies tam tez naturalne. Ale again, nie wiem czy duzo jest takich sklepow w PL.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ajerkoniak napisał:

Przyznam, że nie pomyślałem że jest jakaś apka do tego :D sam po prostu łaziłem po sklepie i szukałem takich wegańskich i najlepiej nie trzymanych w plastiku.

 

http://www.happyrabbitblog.pl/2019/09/aplikacja-happy-rabbit-weganskie-kosmetyki.html

Nie mam zielonego pojęcia ani na ile jest to legitne, ani na ile ta lista jest skonstruowana bez promowania jakiś zaprzyjaźnionych marek, ale jest promowana przez tyle wege-freaków z mojego otoczenia, że postanowiłem jej zaufać. Wygodne.

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Polska jest na etapie Lidla, który już ma biodegradowalne torby albo papierowe, ale dalej ma plastikowe przy warzywach ;)

AFAIR Lidl będzie z tego wychodził niedługo, ostro cisną wszystkich dostawców o odejście od plastiku w 100%. Współpracując ze wszystkimi sieciami mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Lidl ma - przynajmniej w sferze deklaracji - najbardziej eko podejście.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

W temacie wege/vegan i kosmetyków polecam dwie stronki:

 

https://meskawyspa.pl/

 

Wybaczam mu nazwę bo jest dosyć długo na rynku ;) używam mydła do zarostu i włosów, kostka starcza mi na 2/3 miesiące, przesyłka przychodzi w papierze, zawsze z próbką czegoś nowego, super zapachy, mega zdrowe.

 

Oraz

 

https://4szpaki.pl/

 

Tu tylko sprawdziłem dezodorant, ale mega ciekawe zapachy i duży wybór. Jak pokończą mi się inne rzeczy to na pewno zerknę.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Znam szanse na wygraną ;) ale znam też % szans na choroby, które mam, a połączenie ich kilku to już chyba nawet mniejsza szansa niż "6", więc czemu mam nie próbować ;) Nie palę, nie piję, nie mam nałogów poza lekami to mogę sobie próbować. 

 

Statystyka is a bitch, szansa na to, że piorun dwa razy uderzy w to samo miejsce jest dokładnie taka sama, że uderzy w zupełnie dwa różne miejsca (pomijamy w tym modelu czynniki przyciągające pioruny).

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...