Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Reaper napisał:

Damska wersja FYMa :keke:

 

 

Swoją drogą 11 tysięcy funtów to dość na bogato impreza. Pomyślcie ile by za to było ostrych kebabów!

8 minut temu, Gabe napisał:

comment_PqW2n8iQCISnPecmEU3kihRe0kffzQ5D

 

O, a tu już to lepiej wygląda, niż w tym co ostatnio. :-k 

A można to dać w wersji dla ludzi ze słabym wzrokiem? Bo mi "Enhance! Zoom!" nie działa...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wwosik napisał:

Nie bardzo rozumiem, co tam robicie :) Ale z tego co rozumiałem, to już do tej pory klient mógł zdecydować, że chce płacić w sposób podzielony. Więc musiałeś mieć konto VAT, w razie jakby klient tego chciał. A teraz klient może być do tego zmuszony, jak  kupuje towar "wrażliwy na VAT", typu 5 laptopów za 15000, albo jednego Macbooka.

 

Ale @tio przyjdzie i powie :)

Tak jak pisze @wwosik. Do tej pory podzielona płatność była dobrowolna. Od 1 listopada dla branż wrażliwych (m. in. elektronika) i płatności przekraczającej 15 tys. zł będzie obowiązek dokonywania (i przyjmowania) płatności przez mechanizm. A w praktyce dla bezpieczeństwa w każdym przypadku przy kupowaniu towarów wrażliwych lepiej to rozbić przez mpp.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam brytyjskie poczucie humoru i ich podejscie do życia.

Pete Reed, trzykrotny mistrz olimpijski w wioślarstwie doznał oid zrozumiałem wylewu do rdzenia kręgowego i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Jedno ze zdań z jego wpisu na ten temat:
My arms are still strong and my brain is still as average as it ever was

:D 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...