Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, me_who napisał:

No cusz...

No co zrobić ;) i tak gram w Minorsach (Birmingham Barons).

Kilka spostrzeżeń.

Pierwszy mecz - 1HR przy jednej zajętej bazie i 2 RBI, przy grze w obronie mam trochę problem z rozrzucaniem piłki po bazach (mylą mi sie przyciski :D)

Drugi mecz - at bat - dramat, 5K's :D, w ogóle nie mogłem pitcherów wyczuć.

 

Mecze gra się równie szybko. Zarówno w ofensywie jak i w defensywie mecz jest symulowany. Gdy jest twoja kolej na odbicie, wchodzisz do gry (btw. jestem 4). Z kolei w obronie jest podobnie, mecz jest symulowany, a gdy będzie akcja, w które Ty weźmiesz udział, to gra przechodzi w tryb boiska. Czekasz na odbicie pałkarza a potem gonisz za piłką i ewentualnie walczysz o Double Play ;) 

 

O i jeszcze jedna rzecz. Fajne są te statystyki po meczu. Właśnie patrze, że wykończyli mnie praktycznie fastballami :] 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Jakbyscie akceptowali ogony, to wchodze w to ;) z Toba zona mnie wszedzie pusci, jestes jednym z ulubionych kolegow. I nie wiem czy to dobrze swiadczy o Tobie czy zle o calej reszcie........

Ale ulubionym czyim kolega? Twoim czy żony? Bo jak żony, to wy jedzccie sobie ze Złotym na ten Real... ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, schizzm napisał:

No świetnie się zaczyna moja baseballowa kariera. Mecz trzeci też na 0 :kekeke:, teraz głównie flyouty i popouty. Mój batting average... a nie będę przytaczał ;) 

 

Po 3 meczach nawet zdążył spaść mój OVR rating :lol: 

Ja w swoim pierwszym meczu zjebalem save. Słabo jak na przyszłego następcę Mariano Rivery :D 

Ale od tamtego momentu żadnego blown save, dopiero w trzecim sezonie oddałem pierwsze dwa HR. Niestety mój rozwój mimo doskonałych statystyk idzie wolno - overall w tym sezonie skoczył mi o 1 z 66 na 67. Droga do MLB jest naprawdę ciężka :-k 

Odnośnik do komentarza

Wielka lipa w mojej karierze :( Po świetnym sezonie w Triple A....Mariners przesunęli mnie poziom niżej i zabrali closera. Jestem zwyczajnym szarym reliverem w Double A. Zwariowałem, byłem pewien, ze w końcu zaprosza mnie na Spring Training a tu lipa.

Jednak w tym szaleństwie jest metoda. Gram o wiele więcej innings i rosną mi staty do tej pory martwe (stamina). Jeśli dzięki temu cofnięciu uda się zrobić skok do przodu, to ta gra ponownie mnie zaszokuje :D 

Odnośnik do komentarza

Włączyłem w MLB poziom "dynamic", który dopasowuje się do poziomu gracza i między All-Star i Hall of Fame, gra mnie zmasakrowała. Każdy mały błąd kończył się katastrofą. I to na poziomie Double A, gdzie generalnie są ogórki. Pierwszy raz w karierze mam bilans 0-3 i ERA powyżej 2.50 :-k Chyba najlepiej mi się grało między Veteran a All-Star, bo tam jednak gra nie była tak potwornie bezwzględna, ale jeśli zrobiło się poważny błąd lub nie myślało co rzuca, to AI wykorzystywało. I to było piękne :-k 

#nikogo i @schizzm ;) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Włączyłem w MLB

Włączyłem MLB i gra mnie zmasakrowała na poziomie kalibracji ustawień, bo dała mi mnóstwo opcji do wyboru, ale bez tutoriala i zrozumienia zasad w gruncie rzeczy nie wiem, co mam robić, więc i nie wiem która opcja jest najkorzystniejsza :keke:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Włączyłem MLB i gra mnie zmasakrowała na poziomie kalibracji ustawień, bo dała mi mnóstwo opcji do wyboru, ale bez tutoriala i zrozumienia zasad w gruncie rzeczy nie wiem, co mam robić, więc i nie wiem która opcja jest najkorzystniejsza :keke:

No faktycznie wrzuca od razu na głęboką wodę, ale dla mnie to był plus, że dają po 3 opcje sterowania w każdym z aspektów gry :) No ale w FIFA też nie ma wyjaśnionych zasad i jakiś baseball-head za Oceanem zachodzi w głowę o co cho jak odpali ;) 

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, do podstawowego oglądania i pierwszego kontaktu z tą dyscyplina baseball jest prosty jak budowa cepa - zawodnik ma odbić to co mu rzucają i przebiec bazy, aby zdobyć punkt ;)

 

Jak kiedyś @me_who wspomniał - diabeł tkwi w szczegółach.

 

Ja coś tam wiem, ale w sumie też nie wiedziałem, które sterowanie będzie najlepsze :P

W tej chwili dalej mam problemy ze sterowaniem zawodników na bazach, a w pojedynczej karierze z biegiem do pierwszej bazy (nie wiem o co chodzi, staram się prosto a niemal zawsze biegnę nie ścieżka tylko trawa :kekeke: ), a potem zdobywanie kolejnych (tu jest ciężko ocenić sytuację, czy biec, czy będzie flyout/popout). Gra trochę pomaga, bo z padowego glosniczka puszczane są wskazówki trenera - w stylu biegnij na drugą ;)

 

 

Ja się narazie oswajam z grą na Beginnerze, a i tak mój AVerage to .117 ;)

Analizując swoją grę na kiju, wynalazlem dwa problemy. Zdecydowanie za wczesny swing, w ogóle nie mogę wyczuć, żeby uderzać później. Druga rzecz - nienawidzę sinkerow :D chyba żadnego jeszcze nie odbilem. A, i jako palkarz cholernie ciężko jest wyczuć rzucane balle, szczególnie te co idą w drugą stronę i wszystko co opada niżej (sinkery i curve balle argh). 

 

@me_who to ładny myk że cię przesuneli na reliefera, ciekawe czy w polu też zmieniają pozycje :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

 

@me_who to ładny myk że cię przesuneli na reliefera, ciekawe czy w polu też zmieniają pozycje :)

Tak, wpisałem w google "stuck in minors" i czytałem historyjkę kolesia, który zaczął jako 3B, ale było mocno obsadzone w całej strukturze klubu to go wystawiali na LF, aż trafił na 1B bo była taka potrzeba i na tej pozycji dostał bilet do majors :D Ja też na początku miałem próby grania jako starter albo wystawiali mnie w środku inning z runnerami np. na 2 i 3 żeby sprawdzić jak sobie radzę z presja. Ale zasadniczo trzy sezony grałem jako closer. Czwarty jako reliver (głównie setup w 8 inning) i w piątym setup/closer i mopup, jak jest duże prowadzenie/strata to dogrywam te 2-3 zmiany.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...