Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, schizzm napisał:

O, pierwszy dzisiaj protest pod oknem, głównie młodzi, wszystko z pozasłanianymi twarzami. Właśnie opanowali miejscowe rondo republiki. 

 

Na wypadek gorącego weekendu zrobiłem zapasy ryżu :kekeke: 

Najpierw medykamenty, potem amunicja. 
 

lata gry w Fallouta jak krew w piach...

  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, T-m napisał:

 

Idź do fizjoterapeuty :) Serio.

 

Tzn. raz byłem na masażu pleców i babka niby też fizjoterapeutka i było fajnie w trakcie i po, ale potem ból wrócił podwójny ;) mialem kolejną wizytę, ale się rozchorowała.

 

32 minuty temu, Gabe napisał:

 

Nie czujesz drętwienia palców u ręki? Albo ból żeber/klatki piersiowej? Bo to może być prawdopodobnie przepuklina kręgosłupa, zwana wypadniętym dyskiem.

 

Nie, chyba nie. Boli tylko tam.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, jmk napisał:

 

Tzn. raz byłem na masażu pleców i babka niby też fizjoterapeutka i było fajnie w trakcie i po, ale potem ból wrócił podwójny ;) mialem kolejną wizytę, ale się rozchorowała.

 

 

No generalnie jak jesteś mocno pospinany, to po takim masażu gdy wszystko puszcza raczej powinno napierdalać. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, schizzm napisał:

Ale ja najczęściej grałem Speech/Sience/Repair :/ 

No i świetnie, namówisz zabijakę jakiegoś naukową gadką, aby Cię bronił, naprawisz mu może nawet gnata, a strzelać będzie tym Twoim ryżem tak? :kekeke: a w bezbronnych runach wybierałem speech, med, lockpick. Przynajmniej można było znalezionemu kompanowi coś znaleźć od lokalsów ^^

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

 

Tzn. raz byłem na masażu pleców i babka niby też fizjoterapeutka i było fajnie w trakcie i po, ale potem ból wrócił podwójny ;) mialem kolejną wizytę, ale się rozchorowała.

 

Ale wiesz, że od jednej wizyty to ty nie masz co się spodziewać cudów? :) ja cały czas chodzę na rehabilitację, dwa razy w tygodniu (zacząłem pod koniec marca) :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, T-m napisał:

 

Ale wiesz, że od jednej wizyty to ty nie masz co się spodziewać cudów? :) ja cały czas chodzę na rehabilitację, dwa razy w tygodniu (zacząłem pod koniec marca) :)

 

Bleh. Ostatnio nie mam ochoty chodzić po lekarzach i ograniczam do minimum.

Chociaż ochoty to nigdy nie mam :-k Ale teraz bardziej.

Odnośnik do komentarza

@schizzm grasz w MLB The Show?

U mnie droga do majors trochę się wydłuża, choć mam kosmiczne staty jako closer. Ale closer w moich macierzystych Mets ma overall o ponad 20 większy, więc zapewne czekają mnie kolejne dwa sezony w Triple-A. Także pozostaje mi granie na zapleczu, trening i mozolny rozwój, jak w prawdziwości. Doskonale to odwzorowali :wub: Jeszcze jakby mnie gdzieś wytransferowali bez mojej wiedzy i udziału, to normalnie oklaski na stojąco :D 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, me_who napisał:

@schizzm grasz w MLB The Show?

U mnie droga do majors trochę się wydłuża, choć mam kosmiczne staty jako closer. Ale closer w moich macierzystych Mets ma overall o ponad 20 większy, więc zapewne czekają mnie kolejne dwa sezony w Triple-A. Także pozostaje mi granie na zapleczu, trening i mozolny rozwój, jak w prawdziwości. Doskonale to odwzorowali :wub: Jeszcze jakby mnie gdzieś wytransferowali bez mojej wiedzy i udziału, to normalnie oklaski na stojąco :D 

Grałem pojedyncze mecze drużyną i dopiero zacząłem karierę. Jestem jeszcze przed draftem, ale dzisiaj pewnie przysiądę. Gram jako outfielder z prawej strony, a jako archetyp dałem Pure Power ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Grałem pojedyncze mecze drużyną i dopiero zacząłem karierę. Jestem jeszcze przed draftem, ale dzisiaj pewnie przysiądę. Gram jako outfielder z prawej strony, a jako archetyp dałem Pure Power ;) 

No to Ci dłużej będzie trwała gra, bo jednak całe mecze w obronie i jakiś czas w ataku. Ja niemal wyłącznie jak jest szansa na save i góra 1.1 inning więc idzie błyskawicznie :)  Fantastycznie się gra pitcherem, chyba przejdę na wyższy level, bo 0.20 ERA i 0 BB w ~50 występach to chyba za dobrze. Choć czasem zdarzają się małe fakapy :) Ale już wiem jak opóźnić curveball albo żeby slider był bardziej wychodzący za strikezone. Fastball mam w porywach do 98 mph i jak wejdzie, to nie ma co zbierać. No uwielbiam tę grę :wub: 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...