Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjdę na ignoranta, ale ja w ogóle pierwszy raz usłyszałem/zobaczyłem nazwisko Śpiewak :-k 

 

https://podroze.onet.pl/aktualnosci/zamieszki-w-barcelonie-czy-jechac-czy-jest-bezpiecznie/7x37n9s

 

Ten ostatni akapit niczym hiszpańska inkwizycja - jaki kurwa Joey :D 

 

Ale ogólnie muszę się zgodzić. Dym jest na kilku ulicach i wygląda to efektownie, bo podpalają śmieci. Ja u siebie, wiem że nie centrum (10 minut metrem) nawet nie słyszę helikopterów latających nad miastem ;) 

 

A przez obecne wydarzenia wróciła mi płyta krążąca wokół hiszpańskiej wojny domowej. Jaki to jest piękny album :wub: :muza: 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Vami napisał:

Tak naprawdę jedyną osobą, która by mogła naprawdę zagrozić Dudzie, jest Donald Tusk.

 

Pierdololo. Nie można dopuścić do wygranej Dudy w 1 turze. W 2 turze będzie klasyczna bitwa PiS kontra reszta. I mało ważne będzie kto startuje. Ktoś kto nie głosował na Dude w 1 turze nie pójdzie na niego zagłosować  w 2. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Pierdololo. Nie można dopuścić do wygranej Dudy w 1 turze. W 2 turze będzie klasyczna bitwa PiS kontra reszta. I mało ważne będzie kto startuje. Ktoś kto nie głosował na Dude w 1 turze nie pójdzie na niego zagłosować  w 2. 

Bardzo łatwo mi sobie wyobrazić wyborców PSL/K15 głosujących na Dudę, gdyby w drugiej turze na przeciwko niego stanął ktoś "za bardzo" liberalny, np. popierający związki partnerskie.

Nie wspomnę o elektoracie kandydata Konfederacji.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, Ingenting said:

Sanders ze swoim zdrowiem raczej odpada, ale Ocasio-Cortez. <3

 

Niestety AOC, jak się jej przysłuchać, pokazuje że to, co dla jej elektoratu było największą zaletą — to, że jest normalną osobą spoza wielkiej polityki — jest również jej największą wadą i często wypowiada się tak, jakby do CNN wziąć na hot take mnie czy inną równie losową osobę z tego forum (poza Gackiem). 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gacek napisał:

Tu nie chodzi o wiek, tylko o to, że Jan Śpiewak powszechnie znany jest tylko z jednego tematu - afery reprywatyzacyjnej - w której się wśród osób rozeznanych w temacie tak totalnie skompromitował, że nie można go brać poważnie.

Jedynie totalny ignorant albo osoba, która w ogóle nie śledzi polskiej polityki może powiedzieć, że Śpiewak to tylko afera reprewatyzacyjna.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Brudinho said:

 

Pierdololo. Nie można dopuścić do wygranej Dudy w 1 turze. W 2 turze będzie klasyczna bitwa PiS kontra reszta. I mało ważne będzie kto startuje. Ktoś kto nie głosował na Dude w 1 turze nie pójdzie na niego zagłosować  w 2. 

 

No bez jaj @Brudinho , a ostatnio Dudę to kto wybrał? Też twardy elektorat PiSu? Urzędujący prezydent zawsze ma przewagę, oprócz nielicznych sytuacji, gdy całkowicie się kompromitował w trakcie kadencji, ale powiedzmy sobie szczerze, nawet gdyby przyłapali Andrzeja w burdelu, to TVPiS to ładnie zakręci, albo zignoruje.

 

Sporo ludzi na wsi ogląda TVPiS, ale nadal głosuje na PSL. W wyborach prezydenckich zagłosują na Dudę, czy kandydata opozycji (zakładam, że nie będzie nim Kosiniak Kamysz)?

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, ajerkoniak napisał:

Współczuje fanom Rand (@Vami?) bo Snyder zabiera się za ekranizację jej powieści.

Zjebali już "Atlasa zbuntowanego", to i "Źródło" mogą zjebać. Zreszta to nie jest pierwsza ekranizacja tej książki.

26 minut temu, Brudinho napisał:

 

Pierdololo. Nie można dopuścić do wygranej Dudy w 1 turze. W 2 turze będzie klasyczna bitwa PiS kontra reszta. I mało ważne będzie kto startuje. Ktoś kto nie głosował na Dude w 1 turze nie pójdzie na niego zagłosować  w 2. 

 

Więc zapowiadam - tak jak nienawidzę PiSu - zagłosuję na Dudę, jeśli po drugiej stronie stanie otwarty socjalista. Tak, nawet PiS i Duda > chatki z gówna > Zandbergi, Razemy i inne gówno.

14 minut temu, me_who napisał:

Centrowy anty-PiS go poprze, ta niewielka część wsi pewnie też, ale lewica będzie miała ciężko, bo on jest potworna konserwa, więc raczej tylko ci, którzy mają Dudy powyżej dziurek w nosie i przymkną na to oko.

Potworna? Jest bardzo lajt konserwa, a w Polsce trzeba nią być, aby wygrać. Nawet Kwaśniewski, mimo że ateista, kościoła raczej nie zwalczał.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...