Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, demrenfaris napisał:

Szczerze mówiąc uważam, że to ja jestem problemem. :POd kiedy przeszedłem Wiedźmina (który grał się sam) 3 lata temu grałem tylko w przygodówki (w liczbie 2), gdzie nie dało się zginąć, oraz w Spellforce (na niskim poziomie trudności).

 

W każdym razie zachęcam Cię do kupna!

Eh pójdziesz do piekła za kuszenie :D 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

Internet nie bierze jeńców :-k 

 

Kpiny ze Spurek, że nosi cały czas niezużyty, kupiony przed przejściem na wegetarianizm/weganizm pasek ze skóry są dokładnie tak samo uzasadnione, jak hipotetyczne kpiny z @Gabe, że kiedyś wędził wędliny i je zajadał, a dziś się przejmuje krzywdą zwierząt.

Czyli wcale.

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gacek napisał:

Kpiny ze Spurek, że nosi cały czas niezużyty, kupiony przed przejściem na wegetarianizm/weganizm pasek ze skóry są dokładnie tak samo uzasadnione, jak hipotetyczne kpiny z @Gabe, że kiedyś wędził wędliny i je zajadał, a dziś się przejmuje krzywdą zwierząt.

Czyli wcale.

 

Ale udowodnili, że to pasek z kolekcji z tamtego roku. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gacek napisał:

Kpiny ze Spurek, że nosi cały czas niezużyty, kupiony przed przejściem na wegetarianizm/weganizm pasek ze skóry są dokładnie tak samo uzasadnione, jak hipotetyczne kpiny z @Gabe, że kiedyś wędził wędliny i je zajadał, a dziś się przejmuje krzywdą zwierząt.

Czyli wcale.


Przecież dla weganina (i to tak hardkorowego jak pani Spurek) to jest niczym noszenie na ramieniu kawałka umęczonego, bestialsko zamordowanego, umęczonego stworzenia. Gdyby to jeszcze pochlapała czerwoną farbą czy coś, to może można by to uznać za gest aktywisty... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...