Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Brudinho napisał:

Cóż za zaskoczenie :kekeke: 

Mów co chcesz, ale dla mnie to zaskoczenie. Przed momentem mówiono o 9 głosach nad większość samodzielną, a teraz pierwszy kadrowy PiS mówi o hipotetycznej koalicji z Konfederacją? Przecież to się nie dodaje. Może coś jest na rzeczy z tą możliwą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Mów co chcesz, ale dla mnie to zaskoczenie. Przed momentem mówiono o 9 głosach nad większość samodzielną, a teraz pierwszy kadrowy PiS mówi o hipotetycznej koalicji z Konfederacją? Przecież to się nie dodaje. Może coś jest na rzeczy z tą możliwą niespodzianką.

 

Piłem do braku kręgosłupa moralnego ;) Konfederacja wbrew pozorom może jeszcze wystrzelić patrząc na to jakie kolejki były zagramanicą. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

 

Piłem do braku kręgosłupa moralnego

Ale wiesz, że Lipiński to ten gość od korumpowania Samoobrony? Facet prowadzący wszystkie negocjacje w imieniu Kaczora? Naprawdę oczekiwałeś od niego kręgosłupa moralnego? ;) 

Cztery lata temu gdy po 17 IPSOS (od którego są exit polle) zamykał sondaże było 39% frekwencji, skończyło się na 50%. Teraz było 46% i skończyło się na >60%. Szuria to jedno, ale w tym kontekście nie dziwi mnie, że PiS myśli o koalicji. Do rana im wzrośnie, trzeba czekać na wyniki z miast.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Ale wiesz, że Lipiński to ten gość od korumpowania Samoobrony? Facet prowadzący wszystkie negocjacje w imieniu Kaczora? Naprawdę oczekiwałeś od niego kręgosłupa moralnego? ;) 

Cztery lata temu gdy po 17 IPSOS (od którego są exit polle) zamykał sondaże było 39% frekwencji, skończyło się na 50%. Teraz było 46% i skończyło się na >60%. Szuria to jedno, ale w tym kontekście nie dziwi mnie, że PiS myśli o koalicji. Do rana im wzrośnie, trzeba czekać na wyniki z miast.

 

Dlatego zero zaskoczenia. Smutno, że ktoś się dał nabrać. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

"Dla mnie najwazniejsza jeat gospodarka..." ;)

 

Dzieciak nadal jestes, dzieciakowe poglady, zycze ze kiedys wyrosniesz z tego :)

 

Haha no bo Twoje poglądy są jedyne słuszne. To ja poczekam aż pożyjesz w tej Polsce i znowu zobaczysz jak będzie na tej socjalistycznej gospodarce, na którą głosowałeś. Ciekawe czy znowu nie wyjedziesz.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

Ładne minuski ;) Cóż, ledwo po 21, a wszyscy piszą o konfederacji, która uzyskała najmniej głosów :lol:

 

A zmienić może się sporo, Konf może spaść poniżej 5, a PSL chyba musi mieć 8 jako Koalicja Polska? Więc też na granicy.

 

Po cichu liczyłem, że Konfederacja 6-7 % i mniejszość dla pisu.

Jedyną koalicją było KO. Ani Lewica, ani PSL, ani nawet PiS nie zaryzykowały. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Hajd said:

Rzeczywiście, ich brak w sejmie równa się świat w ogniu

 

Zakladam ze jmk chodzi o to ze nieproporcjonalnie dużo uwagi było im poświęcone w tej dyskusji w stosunku do ich wyniku i wpływu w przeciwieństwie do PiS-u który jednak realnie podpalił kilka rzeczy przez ostatnie lata 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, jmk said:

 

Haha no bo Twoje poglądy są jedyne słuszne. To ja poczekam aż pożyjesz w tej Polsce i znowu zobaczysz jak będzie na tej socjalistycznej gospodarce, na którą głosowałeś. Ciekawe czy znowu nie wyjedziesz.

a jak Konfederacja wejdzie do koalicji z PiS-em (co jest całkiem prawdopodobne) jak będziesz sobie tłumaczył otaczające świat?

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

Rzeczywiście, ich brak w sejmie równa się świat w ogniu

 

Świat w ogniu to większość dla PiS.

Teraz, Kinas napisał:

a jak Konfederacja wejdzie do koalicji z PiS-em (co jest całkiem prawdopodobne) jak będziesz sobie tłumaczył otaczające świat?

 

Przyznam się do błędu.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...