Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gacek napisał:

Właśnie nie mogę się zgodzić. Nie do końca rozumiem renomę, to najdelikatniejszy mój komentarz (to w końcu autor takich arcydzieł jak "Krew" czy "list do Jarosława Kaczyńskiego") do jego osoby, bo mocniejszy - ze strony mojego dziadka, jego byłego przełożonego w IBL - już niestety nie padnie. Ale nasłuchałem się w przeszłości niejednej kpiny z tego, jak skarlała jest polska prawica, że kogoś takiego czyni swym współczesnym Mickiewiczem.

 

"Zachód słońca w Milanówku" to świetna poezja. No ale też nie uważam go za jakiegoś nowego Mickiewicza, żeby nie było. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, schizzm napisał:

Kurwa straciłem całą drużynę w Darkest Dungeon (w tym 2 postacie które lubiłem). 

- No idź na ten loszek, to tylko poziom 1!

- Idź, idź nawet nie jest specjalnie długi

 

I tak szalony dziad w dybach załatwił fajną drużynę ;( 

 

A nie zauważyłem, że chwaliłeś się grą w tę perłę <3

Odnośnik do komentarza

No właśnie po tej stracie chyba mnie czeka chwila odpoczynku na dojście do siebie ;) 

 

Zadziwia mnie dopracowanie jej mechaniki, wspaniała robota.

 

Wszystko wskazuje na to, że nie zawitam w tym roku na krakowskich targach książki :(. Przeklęta noga pokrzyżowała mi wszystkie plany. Moja czytelnicza dusza (z ogromną słabością do jesiennego Krakowa) cierpi ;( 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

No właśnie po tej stracie chyba mnie czeka chwila odpoczynku na dojście do siebie ;) 

 

Zadziwia mnie dopracowanie jej mechaniki, wspaniała robota.

Tak w to trzeba grać. Z przerwami. 

 

Inaczej szaleństwo.

 

ja gram od trzech lat już chyba prawie, ciągle nie ukończyłem :D ale już hasam po ostatecznym lochu.

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Reaper said:

Mieszkanie tak w 90% już spakowane w pudła, a jutro popołudniu wyjazd do SPA na Isle of Arran :jupi:

 

A od niedzieli w hotelach przez następne 2 tygodnie (Edynburg, Rzym, Palermo), najbardziej się cieszę z hotelowych śniadań :kekeke: 

Widzisz, Ty wyjeżdżasz a mnie Edynburg kusi żeby się przenieść i robić tam doktorat. Niemniej, z wielkim żalem (miasto!), ale chyba zrezygnuję

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Śpię zawsze w sumie 8-9h i jestem niewyspany. Fakt, że codziennie praktycznie z przerwą w środku nocy na 15-30min. Ale i tak nie jest to mało :/

 

Nie masz złego wyra? podusi czy coś? 

 

Ja dzisiaj dałem czadu, bo w sumie spałem z 4 godzinki, więc w biurze będę dzisiaj pochrapywał

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Nie masz złego wyra? podusi czy coś? 

 

Ja dzisiaj dałem czadu, bo w sumie spałem z 4 godzinki, więc w biurze będę dzisiaj pochrapywał

 

Poduszkę mam płaską, bo tak mi zalecono przez bóle pleców (aczkolwiek dalej są;)) a łóżko na pewno kijowe, bo też jest złączone z dwóch :D Jedno jest twarde, drugie miękkie :] Takie było już na wyposażeniu mieszkania. A budzę się akurat to do kibla ;) nie wdając się w szczegóły, potem mam trochę problemy z zaśnięciem przez ból głowy lub naczyń w nogach, więc mija kilkanaście minut, czasem muszę wziąć pyralginę. Kiedy nie muszę biegać na tron to przesypiam całą noc. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio ktoś mi chciał zmienić hasło do steama, teraz drugi raz ubisoft :/ mam na ubi weryfikację dwuetapową z google autoidentyfikacja i w sumie tam za wiele gier nie mam, ale sam fakt. Od steama dostałem maila po hiszpańsku, zmieniłem sam maila i hasło, mam też steam guarda.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...