Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lad napisał:

Ale jakby kogoś to obchodziło, to 100% vegan jeszcze nie jestem, bo nadal zdarza mi się np. zjeść placki u teściowej (robione na mleku), albo wyjąć jakieś słodycze z szuflady. No ale nikt nie jest idealny.

 

Mięso ostatni raz jadłem ponad 2 miesiące temu.

Podziwiam, ja probowalem zrezygnowac z czerwonego miesa i po 2 tygodniach wymieklem :keke:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

Ja podobnie. Wołowina to pół biedy, zjem raz w miesiącu jak się uprę, ale jak ja mam z bekonu zrezygnować ? ?

https://www.theedgyveg.com/2016/05/30/vegan-bacon-make-vegan-bacon-using-rice-paper/

 

Zrobię niedługo i dam znać, jaka jest różnica.

 

PS w sumie jedyna recepta jaką mogę "zalecić" to obejrzenie np. dokumentu Dominion. Albo udanie się do rzeźni.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przepis przyznam brzmi legitnie, połączenie smaków może działać :-k

 

Nie no, sam mam glony o smaku bekonu,nie takie rzeczy się da ogarnąć.

 

A szczerze wątpię, że któreś z rozwiązań na mnie zadziała. Zdaje sobie sprawę z okrucieństwa stosowanego wobec zwierząt, niemniej jednak wychodzę z założenia ograniczania spożycia i poprawy jakości oraz miłosiernego uboju. Ale też bardzo doceniam wpływ wegetarian i wegan. No i jako kucharz nie chce się ograniczać.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, ajerkoniak napisał:

wychodzę z założenia ograniczania spożycia i poprawy jakości oraz miłosiernego uboju

 

Dla kogoś, kto już połknął tego redpilla, jak ja, czy chyba też @lad, nie istnieje coś takiego jak humanitarny/miłosierny ubój ;)

 

Ale każde ograniczanie jest mocno spoko, podobnie jak świadomy wybór źródła mięsa.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...