Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz duzo krotkich klipow:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/debata-czas-decyzji-liderzy-koalicja-obywatelska-psl-lewica-pis-i-konfederacja-apeluja-o-glosy,975851.html

 

Cala debata jest za paywallem - w tym roku firma wymyslila, ze skapitalizuje publicystyke, ktora wczesniej byla wrzucana luzem za darmo na tvn24.pl, ale mysle, ze jesli chcesz skupic sie na samych wypowiedziach Gory Piasku, to wystarczy to co dalem wyzej. Jak nie:

https://go.tvn24.pl/programy,7/czas-decyzji-odcinki,127075/odcinek-9,S00E09,127977

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gabe napisał:

Jak tam wczoraj wypadł Potężny Duńczyk na debacie? Można gdzieś obejrzeć jakąś powtórkę? Skrót?

 

Wszystko obiecał ;)

 

10 minut temu, jmk napisał:

 

Aha, nie jest całość, trochę jest wycięte wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, jmk napisał:

 

Ja będąc na diecie od końca stycznia może z 2 razy kupiłem chleb bg, bo jest strasznie drogi, raz żona mi zrobiła burgery na bułkach bg, "kanapki" jakie na co dzień jem to na waflach ryżowych - tych cienkich. Teraz w lipcu/sierpniu jak byłem w szpitalu to na jednym z oddziałów mi dali ten chleb schaar właśnie i mi się zatęskniło za pieczywem ;) Raz kupiłem gdzieś, potem upiekliśmy z miksa itp.  teraz trochę wyszedłem na plus z kasą to sobie zamówiłem więcej tych produktów, bo była też promka 2 chleby + 1 gratis.

 

Te bułki co piszesz to grubo, dwie bułki za 6,5?

Zdecydowana większość tych bezglutenowych produktów to cenowy kosmos. Pieczywo szczególnie. Na przykład 250g chleba za 10 zł. 

Odnośnik do komentarza
No ziomuś pewnie troszkę stresik, bo Rays dzisiaj wyrównali na 2-2 i w czwartek może być po herbacie. A to oidp nie jest jego jedyny zakład, bo planował postawić w różnych kasynach łącznie 10 milionów na wygraną Houston Astros w World Series. Koleś cwany gapa jednak, bo traktuje te zakłady jako formę promocji swojego "materacowego imperium" i swego rodzaju inwestycję.

mack.jpg

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Panowie szybka pomoc ;)

 

Jak wchodzicie na stronę prawnika (prawo spadkowe, rodzinne, cywilne, handlowe, mieszkaniowe) to jaki obrazek na sliderze by Wam się wydawał najbardziej odpowiedni? 

Robiłem jedną stronę dla kancelarii i wybieranie obrazków do każdej z tych dziedzin prawa zajęło im 3 tygodnie :lol: 

 

Na głównym sliderze nagraliśmy własne wideo, na którym oni też się prezentują, bo moja sugestia była taka, że prawnik ma wzbudzać zaufanie, więc warto ich pokazać osobiście.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Robiłem jedną stronę dla kancelarii i wybieranie obrazków do każdej z tych dziedzin prawa zajęło im 3 tygodnie :lol: 

 

Wat? Jak jeszcze myślałem o stronie kancelarii to znajomej graficzce ogarnięcie przygotowanych pode mnie ślicznych malutkich grafik zajęło jej ze trzy dni. A tych grafik było chyba ponad 20, bo nie tylko dla podstawowych dziedzin prawa.

Dla mnie wrzucanie zdjęć stockowych pod dziedziny prawa to straszny cringe i kojarzy mi się z kimś w typie Better call Saul.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

W robocie i w internecie jest jakiś straszny hajp na tę grę z gęsią, grał w to ktoś? To jest jakiś must play?

 

Aaa, to w ogóle tylko na switcha?

Widziałem na e-shopie, takie tam łamigłówki. Nic specjalnego. Ponadto zachowanie okradanego przez gęś ogrodnika z pierwszej (?) planszy....no cóż, wiem że to luźna gra o kradnącej gęsi, więc pełna dowolność w odwzorowywaniu zachować, ale c'mon.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gacek napisał:

Wat? Jak jeszcze myślałem o stronie kancelarii to znajomej graficzce ogarnięcie przygotowanych pode mnie ślicznych malutkich grafik zajęło jej ze trzy dni. A tych grafik było chyba ponad 20, bo nie tylko dla podstawowych dziedzin prawa.

Dla mnie wrzucanie zdjęć stockowych pod dziedziny prawa to straszny cringe i kojarzy mi się z kimś w typie Better call Saul.

Tam Panowie lubili robić spotkania i o wszystkim debatować w całym składzie wspólników i te obrazki były super ważne - bo jak odróżnić obrazkiem prawo cywilne od prawa gospodarczego? ;)  

 

Normalnie jak robię stronę, to zmiany, ustalenia i poprawki ogarnia się kilkoma/kilkunastoma mailami i może jednym spotkaniem. U nich tych maili było tyle samo albo i więcej, a do tego chyba z 10 razy byłem u nich w biurze. Ale na szczęście stawkę sensowną rzuciłem, więc opłaciło się w ostatecznym rozrachunku.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...