Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie podoba mi się idea posiadania domu ale jestem chyba do tego zbyt leniwy i mam dwie lewe ręce jeżeli chodzi o jakiekolwiek naprawy, których zapewne jest dużo więcej niż w mieszkaniu. No i jednak niezbyt komfortowe jest mieszkanie poza miastem i dojeżdżanie do pracy, szkoły.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Koło mnie wolne działki są jeszcze ;)

 

Jakbym się miał przeprowadzać w tamte rejony to na pewno bym rozważył mieszkanie po niemieckiej stronie granicy. Kiedyś tam domy niemal rozdawali ;) żeby tylko ściągnąć ludzi, nie wiem jak teraz, ale pewnie nadal można wyhaczyć jakąś korzystną ofertę :-k

1 minutę temu, Misiek napisał:

hehe, to byłby hit, osiedle CMF :D 

Cała populacja by była chora na SPZ - Stan Permanentnego Zlotu :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Jakbym się miał przeprowadzać w tamte rejony to na pewno bym rozważył mieszkanie po niemieckiej stronie granicy. Kiedyś tam domy niemal rozdawali ;) żeby tylko ściągnąć ludzi, nie wiem jak teraz, ale pewnie nadal można wyhaczyć jakąś korzystną ofertę :-k

 

Najlepiej pracować tuż za granicą, a mieszkać w PL ;) Ja od siebie mam koło 10 km do granicy.

Odnośnik do komentarza

Nie polecam kompresorów na stacjach paliw (ewentualnie trafiłem na chujową...). Wczoraj jak wracałem z Wawy to podjechałem na autostradzie na stację, bo mi się dzień wcześniej zapalił check z ABSu, że za niskie ciśnienie. To sobie "dopompowałem"... Źle mi się jechało, więc dzisiaj podjechałem do swojego wulkanizatora. O 0.4 przekłamywało wskazanie ze stacji... W chuj dużo... Więc prawdopodobnie więcej spuściłem, niż dopompowałem...

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

 

To się pozmieniało trochę :-k

 

Na pewno opłaca się grać tam w piłkę ;) Chłopaki w 8-9 lidze dostają 300-500 euro miesięcznie.

No domyślam się, ze to nie jest tak różowo jak w tym arcie i generalnie "złote czasy" na taką przeprowadzkę to były z 10 lat temu, ale jak ktoś ma dobrą pracę w Szczecinie, to zamiast kupować mieszkanie w mieście, może rozważyć dom w podobnej cenie po niemieckiej stronie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

 

Śledzę tych gagtków od jakiegoś czasu, generalnie są częściej zabawni niż nie, ale dzisiaj rozjebali mnie intrem do swojego materiału :rotfl: Nie mogłem się przestać śmiać, wyszło im to idealnie :lol: 

Świetnie wygląda przy tym całym hejcie w czapeczce Anthema :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

Świetnie wygląda przy tym całym hejcie w czapeczce Anthema :D 

Nosi ironicznie ;) Sam - ten z lewej, to taki trochę głupol, ale ma potężny dystans do siebie. Ralph - ten z prawej, to z kolei zajebisty koleś, bardzo go lubię. Ma swój kanał (SkillUp) i robi zajebiste recenzje. Nie wiem jak dwóch tak różnych ludzi może być braćmi :D Chyba, że mają różnych ojców/matki :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...