Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jmk napisał:

 

A wiesz jak się ten pakiet nazywa?

Mogę sprawdzić wieczorem. Ale to też negocjowany, bo grupowy. Pewnie właśnie dlatego @Kinas Ci pisał, że lepiej przez firmę, bo jednak indywidualnie pozycja negocjacyjna jest żadna, a jak się negocjuje dla kilkudziesięciu, kilkuset, czy kilku tysięcy pracowników to można dużo więcej. 

Odnośnik do komentarza

Kurwa mam srogi problem xD

 

Ta laska, co to na mnie leci siedzi z moim teamem (long story short, jest ich przełożonym) no i teraz wróciła z Maroka z urlopu. Przywiezła se jakiś perfum, który dla mnie pierdoli niczym stary niemyty kibel w baraku, z wrzuconą taką przeterminowaną kostką toaletową. Serio, aż mi oczy łzami zachodzą jak to czuję. Jest to o tyle śmieszne, że jako prostok ze wsi jestem obyty w oborach, stajniach itp, raczej mi zapach nie przeszkadza nigdy w niczym, no ale to jest na serio masakra :)


Oczywko nikt inny nie potwierdza moich katuszy sensorycznych wobec czego nie wiem co robić zupełnie, no ale na dłuższą metę chyba będę się musiał przyzwyczaić :( Any suggestions would be welcome kurwa :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 18:27, kuab napisał:

Nigdy nie kumalem fenomenu Wloch, dla mnie to trzeci swiat - brudno, syf, sterty smieci walajace sie po ulicach, mnostwo bezdomnych, zero zorganizowania w kwestii transportu publicznego, po angielsku ledwo kto mowi, a tlok od turystow nie do wytrzymania. A bylem tylko na polnocy (Bergamo, Mediolan i Wenecja). Mediolan to chyba jedno z najnudniejszych miast w jakich bylem, literalnie nic tam nie ma oprocz sklepow z ciuszkami i kosciolkow, a cale miasto jest ponure i szare.

 

ALE jedzenie maja wspaniale i roznorodne, to trzeba im przyznac.

No bo byłeś w mekce turystycznej (nudy - Wenecja) oraz nudnym Mediolanie. Ja kocham Neapol.

3 godziny temu, Meler napisał:

Kurwa mam srogi problem xD

 

Ta laska, co to na mnie leci siedzi z moim teamem (long story short, jest ich przełożonym) no i teraz wróciła z Maroka z urlopu. Przywiezła se jakiś perfum, który dla mnie pierdoli niczym stary niemyty kibel w baraku, z wrzuconą taką przeterminowaną kostką toaletową. Serio, aż mi oczy łzami zachodzą jak to czuję. Jest to o tyle śmieszne, że jako prostok ze wsi jestem obyty w oborach, stajniach itp, raczej mi zapach nie przeszkadza nigdy w niczym, no ale to jest na serio masakra :)


Oczywko nikt inny nie potwierdza moich katuszy sensorycznych wobec czego nie wiem co robić zupełnie, no ale na dłuższą metę chyba będę się musiał przyzwyczaić :( Any suggestions would be welcome kurwa :)

P E R F U M Ę, kuirwa jego maćx!!!1

 

A tak mam sposób. Otwórz jej surstromming na biurku.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, SZk napisał:

To jest kwestia pocwiczenia i przelamania, a co do tej elokwencji to tez bym nie przesadzal - sa rozne typy graczy impro, niektorzy bazuja glownie na reagowaniu emocjonalnym, inni na fizycznosci, takich superwygadanych nie ma az tak wielu.

1) czy kazdy moze sobie wejsc na scene, czy sa zapisy, czy po znajomosci tylko?

2) czy sa z tego pieniadze?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...