Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Ja byłem tylko raz na koncercie siedzącym, ale to był koncert Roda Stewarta (prezent dla mojej mamy), więc publika raczej w wieku siedzącym :keke:

 

Dzień Dobry :)

 

Mnie w niedzielę czeka przeżycie koncertu Roksany Węgiel (prezent urodziny dla córeczki) :)

 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Kinas napisał:

na Twoim miejscu pewnie jednak mocno bym cisnął, by zmienić pracodawcę, gdzie jakieś prywatne ma się z automatu

w Poznaniu w każdej średniej firmie coś takiego istnieje, nie wiem jak w Szczecinie

 

To trochę skomplikowane ;)

 

Dopóki nie wyjaśnię kilku kwestii zdrowotnych, co mi tam tyka w środku to nie bardzo mogę szaleć ze zmianami.  Bo akurat hematolog czy hepatolog to odpada prywatnie, bo to już bardziej skomplikowane diagnostyki, leczenie niż podstawowa opieka medyczna jak neurolog, laryngolog itp.

 

Mam pakiet w luxmedzie, rodzinną mam w nim + kilku specjalistów, których odwiedzam rzadziej i z jakaś pierdołą typu nieustające bóle głowy, pleców, brzucha czy coś co normalni ludzie mają itp. a za część dopłacam po prostu.

 

Jak wygram 6 w lotto to pojadę na 0,5 roku do jakiejś kliniki w Berlinie i niech mnie przebadają na amen ;)

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

 

Mnie jak pytali "czy pan na coś choruje?", robię głęboki wdech, ale przy pierwszej chorobie mówią, że a to nie dziękujemy, nie mamy dla pana oferty.

 

Mam jakieś ubezpieczenie z kontem bankowym, założyłem idąc na studia, płacę 3 zł miesięcznie, ale to tylko na wypadek mojej śmierci żona dostanie 10k zł.

 

 

 

To ja mam w przypadku śmierci 300 tysi :-k

39 minut temu, Gilbert napisał:

 

Dzień Dobry :)

 

Mnie w niedzielę czeka przeżycie koncertu Roksany Węgiel (prezent urodziny dla córeczki) :)

 

Roxie :wub:żeby była ciut starsza :keke:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jmk napisał:

 

 

 

Jak wygram 6 w lotto to pojadę na 0,5 roku do jakiejś kliniki w Berlinie i niech mnie przebadają na amen ;)

 

 

Przestałem się już dawno bawić z lotto, przerzuciłem się na eurojackpot.

Jak wygrywać to normalną kasę a nie zasiłek na waciki :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kinas napisał:

na Twoim miejscu pewnie jednak mocno bym cisnął, by zmienić pracodawcę, gdzie jakieś prywatne ma się z automatu

w Poznaniu w każdej średniej firmie coś takiego istnieje, nie wiem jak w Szczecinie

Problem polega na tym, że pakiety oferowane przez firmy często są podstawowe i moglyby nic jmk nie dac

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Hajd napisał:

Problem polega na tym, że pakiety oferowane przez firmy często są podstawowe i moglyby nic jmk nie dac

Ale często też za dopłatą można rozszerzyć. Chyba w każdej firmie, w jakiej pracowałem pakiet podstawowy był bezpłatny, ale można było zamówić wyższy i wtedy kilkadziesiąt złotych pracodawca zabierał z wypłaty. Bez żadnych badań wstępnych, ani nawet ankiety "na co chorujesz". 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Man_iac said:

Ale często też za dopłatą można rozszerzyć. Chyba w każdej firmie, w jakiej pracowałem pakiet podstawowy był bezpłatny, ale można było zamówić wyższy i wtedy kilkadziesiąt złotych pracodawca zabierał z wypłaty. Bez żadnych badań wstępnych, ani nawet ankiety "na co chorujesz". 

u mnie tak właśnie jest

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kinas napisał:

u mnie tak właśnie jest

 

Masz możliwość umówienia się online?

To weź zobacz na kiedy byś miał wizytę u siebie do hematologa, hepatologa i gastrologa?

 

Ja na swoim koncie, jak wybiorę o każdej porze, dowolny lekarz w Szczecinie w przeciągu 30 dni i też poza pakietem, to mam tylko jednego lekarza z jednym terminem - gastrologa.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...