Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ale ta nasza ekstraklasa wyrównana, nikt nie wie co się wydarzy :lol: Ani jednego kursu poniżej 2 :D 

image.thumb.png.887b09dab98983513343bc3c5fcf9856.png

 

Jest sens stawiać na Pogoń? Ładny kursik, ale z drugiej strony widzę, że Jaga w formie :-k @Vami @jmk

 

Z tą Jagą w formie, to mnie trochę Google oszukał, bo okazuje się, że u nich najnowszy mecz to pierwszy z lewej :-k Spodziewałem się na odwrót.

image.thumb.png.1461bcc64095f37d4998ead4f314baf0.png

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Kurde, ale ta nasza ekstraklasa wyrównana, nikt nie wie co się wydarzy :lol: Ani jednego kursu poniżej 2 :D 

image.thumb.png.887b09dab98983513343bc3c5fcf9856.png

 

Jest sens stawiać na Pogoń? Ładny kursik, ale z drugiej strony widzę, że Jaga w formie :-k @Vami @jmk

 

Z tą Jagą w formie, to mnie trochę Google oszukał, bo okazuje się, że u nich najnowszy mecz to pierwszy z lewej :-k Spodziewałem się na odwrót.

image.thumb.png.1461bcc64095f37d4998ead4f314baf0.png

 

Bardzo prawdopodobny jest remis. Ostatnio trochę gorsza gra Pogoni, kontuzje powodują brak ławki, a za nami wyjazd do Rzeszowa, teraz Białystok.

 

30 minut temu, lad napisał:

No elo. W Berlinie machniem jakąś weselno.

IMG_20190928_163921.jpg

 

Uuu graty :)

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

A w ogóle Panowie, jedyna taka okazja - wyprowadzając się ze Szkocji zamawiam transport gratów, więc jakby ktoś chciał cokolwiek stąd, to dawać znać! Ja pewnie w kilka flaszek dobrej szkockiej się zaopatrzę, bo tak to nigdy nie było jak przywieźć, bo Ryanairem z bagażem podręcznym się latało, ale teraz to właściwie bez limitu.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

A w ogóle Panowie, jedyna taka okazja - wyprowadzając się ze Szkocji zamawiam transport gratów, więc jakby ktoś chciał cokolwiek stąd, to dawać znać! Ja pewnie w kilka flaszek dobrej szkockiej się zaopatrzę, bo tak to nigdy nie było jak przywieźć, bo Ryanairem z bagażem podręcznym się latało, ale teraz to właściwie bez limitu.

 

Fish and chips... Tak ze 200 opakowan ;).

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, krzysfiol napisał:

Dlatego nie lubię rozmawiać w rodzinie, zwłaszcza dalszej, o religii ;) Zwłaszcza będąc księdzem ;)

 

Przypominają mi się w tym momencie wszystkie spotkania rodzinne gdzie jest moja teściowa.

Tylko czekasz na ten moment aż wspomni coś o religii, polityce... wyjmujesz popcorn i jazda :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...