Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@schizzm dla mnie nie bez znaczenia jest kontekst polityczno-społeczny. Hair metal to muzyczne ucieleśnienie radości z życia, kapitalizmu, takiego amerykańskiego bycia the best, dziewczyn, imprez, "wesołych" narkotyków, Reaganomiki, przesady, właśnie tego wszystkiego, co było piękne w latach 80-tych. A potem przyszedł smutny jak pizda Cobain i wszystko zniszczył swoim pipczeniem rodem z robotniczej dziury. W dużym skrócie, bo wiadomo, że czas każdej muzyki jest ograniczony w primie, a o wszystkim decydują wytwórnie i stacje RTV, aby zarobić hajs ;).

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

@Gacek jak zwykle postawił tezę, a potem próbuje bronić ale... zupełnie innej tezy. Padło sformułowanie "kościoły świecą pustkami". Na pytanie skąd ma dane zacytował dane o spadającej liczbie osób chodzących do kościoła. Ok, to że w kościołach jest mniej ludzi niż 1980 r. nie uprawnia do postawienia tezy, że kościoły świecą pustkami. Skoro też posługuje się danymi o spadającej liczbie wiernych to chyba uważa, że w tym 1980 roku kościoły nie świeciły pustkami. 

To trochę tak jakby dwoje wiernych wychodząc z mszy rozmawiało mniej więcej w stylu:

- Widziałeś jak mało ludzi było w kościele? 

-No, w takim 1980 r. było nas prawie 20% więcej.

 

Posłużmy się liczbami. 

Wg statystyk na coniedzielną mszę uczęszcza ok. 38% Polaków. Biorąc pod uwagę, że jest nas ok. 38 mln to daje nam to ok. 14,4 mln osób na mszy. Wg danych statystycznych w niedzielę w Polsce odprawianych jest ok. 45 000 mszy. Daje nam to ok. 320 wiernych na każdej mszy. Każdej, nawet tej odprawianej w kościołach, w których tyle osób się nie zmieści. Jak dla mnie to całkiem sporo.

No i nasze niemal 40% chodzących na mszę to i tak kosmos dla takich krajów jak Hiszpania, Irlandia, Francja (10-15%) czy Włochy (ok 30%).

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, schizzm napisał:

Pudle by wyginęły błyskawicznie i tak nawet bez Cobaina, bezsensownie skierowana nienawiść ;) 

 

Post-grunge gunwo najgorsze, a Nirvana to bardziej punk niz cokolwiek innego. W ogole to, ze Pearl Jam, Soundgarden, Smashing Pumpkins i Nirvana sa zaliczane do 1 gatunku to jakies nieporozumienie, kazdy z tych zespolow laczy tylko to ze uzywaja gitar elektrycznych.

 

Prawilnie przypominam (pic not rel)

No photo description available.

  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Bry

 

@Misiek były jeszcze jakieś akcje po meczu ?

Hej, pojęcia nie mam. Po meczu chwilę jeszcze postałem na trybunach i się potem zawinąłem.

 

Ładnie ich policja spacyfikowała generalnie. Czy musieli aż tak? Pewnie nie, ale myślę, że ten poranny twit Jadczaka dodatkowo podgrzał atmosferę, bo odbił się po różnych onetach, itd.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Misiek napisał:

Hej, pojęcia nie mam. Po meczu chwilę jeszcze postałem na trybunach i się potem zawinąłem.

 

Ładnie ich policja spacyfikowała generalnie. Czy musieli aż tak? Pewnie nie, ale myślę, że ten poranny twit Jadczaka dodatkowo podgrzał atmosferę, bo odbił się po różnych onetach, itd.

 

Z tego co widziałem to pokazówka z dwóch stron. Policja się szykowała, żeby się pokazać (wybory też robią swoje), Śląsk też. Wiadome było, że zadymy nie będzie. Nie pamiętam kiedy ostatnio policja użyła armatki i gazu za odpalone piro.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...