Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Perez napisał:

Zrobie Ci liste produktow, bede wracal wieczorkiem to Cie zgarne i zobaczysz, ze w Thermomiksie naprawde mozna robic driny! ;).

no nawet w sumie przeszło mi przez myśl, żebyś wpadł wieczorem :-k z tym, że nie czuje się najlepiej bo lekko przeziębiony. I wjebałem właśnie całą cebulę, więc cóż, odstraszam nieco ludzi ;) 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Chuj z tym czy w nim ściemniają czy nie, ale ma dynamikę, świetny montaż, celne argumenty, dobry przekaz i tempo. Nie nudzi się, przekonuje i nie ma tego poczucia "hello fellow kids". Szacun

 

Ten chuj z tym czy sciemniaja to mocno niefortunne stwierdzenie ?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ajerkoniak said:

No właśnie nie niefortunne bo realnie to w takim spocie nie ma najmniejszego znaczenia.

Demokracja w obecnym kształcie zatraca swój sens, jeżeli kłamliwe argumenty są określane jako "trafne" przez osobę mającą świadomość, że są one kłamliwe. Wiem o co Ci chodzi (choć trudno mi ocenić, czy ten spot będzie skuteczny), ale przeraża mnie to, co napisałeś.

  • Lubię! 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Też mnie to, delikatnie mówiąc, nie zachwyca. Dobrze jednak wiemy, że dla twardego elektoratu pisowskiego to nie ma znaczenia jeżeli nie dotyka ich w bezpośredni sposób i natychmiastowo.

 

W kwestii trafności zaś odnosiłem się do tego, że umiejętnie jest pokazana słabość opozycji, która jest do bólu nijaka i to kłamstwem nie jest.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

W kwestii trafności zaś odnosiłem się do tego, że umiejętnie jest pokazana słabość opozycji, która jest do bólu nijaka i to kłamstwem nie jest.

 

Ale to że ta opozycja jest nijaka, to pierdolololo tego, że w to uwierzyłeś. Opozycja ma się bardzo dobrze. Tylko ma skrupuły. Jeżeli uważasz, to za problem to troszkę słabo. Ma też problem z przebiciem w momencie, gdy PiS ma wokół siebie tak mocne media, które z tym kłamstwem nie mają problemu.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...