Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, lad napisał:

Dojechałem do 14 minuty. Najlepszy fragment: "miasto Radomsko jest miastem otwartym, ALE..." xd

O kurwa, przepraszam. Od kiedy wjechał ten uszaty z zakolami i drze się o tym, że jest na wojnie i jego kościół jest "kościołem wojującym" to leżę pod stołem. Kamil Klimczak z Łodzi, mój nowy bohater.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Ciekawe czemu poderżniętego gardła nie skomentowałeś.

Ja pierdolę, ale co tu jest do komentowania, że drugi raz zarzucasz ten temat, nawet nie próbując wejść w dyskusję, tylko rzucasz to w powietrze i spierdalasz? Taką osobę powinno się zamknąć, bo jest to propagowanie nienawiści oraz podżeganie do morderstwa i to powinno być w 100% karalne. 

 

Ty nadal nie jesteś w stanie pojąć jednej prostej rzeczy - "lewactwo" i "środowisko LGBT" dąży do jednej rzeczy, która powinna być podstawą funkcjonowania społeczeństwa, czyli równego traktowania każdego człowieka, niezależnie od wyglądu, wyznania czy orientacji seksualnej. Więc jeśli gej czy lesbijka złamie prawo, to powinni być tak samo traktowani jak kibole czy naziole. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

To, że Gacek jest pierwszy do wrzucania i obrażania drugiej strony, gdy dochodzi do powiedzmy propagowania nienawiści, ale o tej sytuacji ze środowiskiem lewicowym nawet się nie zająknął, chociaż to oczywiste, że było złe  czy pisał o tych ludziach per podludzie, bydło i tak dalej? Natomiast jak tylko znajdzie coś z prawej strony to od razu lecą posty z podjarką i bluzgami.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

To, że Gacek jest pierwszy do wrzucania i obrażania drugiej strony, gdy dochodzi do powiedzmy propagowania nienawiści, ale o tej sytuacji ze środowiskiem lewicowym nawet się nie zająknął, chociaż to oczywiste, że było złe  czy pisał o tych ludziach per podludzie, bydło i tak dalej? Natomiast jak tylko znajdzie coś z prawej strony to od razu lecą posty z podjarką i bluzgami.

Kłopot jest w proporcjach. Po jednej stronie są to jednostkowe akcje, które są potępiane przez pozostałych, a po tej drugiej szerzenie nienawiści jest standardem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Ciekawe czemu poderżniętego gardła nie skomentowałeś.

Po pierwsze taki tępy whataboutism jest oznaką nie tylko słabego umysłu, ale przede wszystkim zupełnego braku argumentów.

Po drugie codziennie dzieje się wiele podłości, siłą rzeczy wszystkiego nie jestem w stanie skomentować, a fakt braku skomentowania nie oznacza akceptacji. Na przykład parę dni temu w Katowicach była defilada wojskowa, mój brak komentarza w tym temacie nie oznacza, że byłem zadowolony z zablokowania pół miasta na dwa dni celem poprawy notowań pisowskiej jedynki w wyborach parlamentarnych.

 

26 minut temu, lad napisał:

O kurwa, przepraszam. Od kiedy wjechał ten uszaty z zakolami i drze się o tym, że jest na wojnie i jego kościół jest "kościołem wojującym" to leżę pod stołem.

Mnie rozwalił ten gość, który oczywiście od razu przez Rolę został okrzyknięty prowokatorem :lol:

To jest zresztą domena takich szczujni jak wrealu24 - napędzić takich jak ten gość, ale jak tylko takim kibolom się uleje nazistowska retoryka z gęby to niby "odcinam się, to prowokator". Ale nagranie wisi, mikrofon się takim chętnie podtyka, głosu się udziela, a później niby odcina. Żenada.

 

17 minut temu, jmk napisał:

To, że Gacek jest pierwszy do wrzucania i obrażania drugiej strony, gdy dochodzi do powiedzmy propagowania nienawiści, ale o tej sytuacji ze środowiskiem lewicowym nawet się nie zająknął, chociaż to oczywiste, że było złe  czy pisał o tych ludziach per podludzie, bydło i tak dalej? Natomiast jak tylko znajdzie coś z prawej strony to od razu lecą posty z podjarką i bluzgami.

Najsampierw to palmę pierwszeństwa w robieniu obraźliwych wrzutek muszę oddać Tobie, gdzie mi w ogóle Tobie w tych sprawach...

Dalej - trzeba naprawdę nie mieć krztyny uczciwości w sobie, by zrównywać głupi, obraźliwy i przestępczy performens jednego gościa, który od razu całe "lewactwo" potępiło i który to gość sam za niego później przeprosił z zorganizowaną akcją nakręcania kampanii nienawiści przez ludzi takich jak Rola i ci, którym daje głos.

Trzy, ten performens był oczywiście obraźliwy, ale wziął się stąd, że równie obraźliwe były słowa tego - nie da się go inaczej nazwać - klechy, które wyrzygał z ambony. Nie da się obronić podrzynania komuś gardła, ale jeśli chodzi o ciężar gatunkowy to taką podłość oceniam z uwagi na obronę konieczną jako mniejsze zło niż przemoc (słowną i fizyczną) kierowaną przez kontrmanifestantów względem osób tolerancyjnych, "wyznających ideologię LGBT", która nie jest niczym sprowokowana.

Poza tym "gdy dochodzi do powiedzmy propagowania nienawiści" - :picard: To jak to inaczej nazwać? To właśnie przez takie zmiękczanie krytyki względem jednostek chorych polska prawica jest zatruta przez faszystowskie poglądy. Czuje się niestety tak zaszczuta własnymi imaginacjami, że poszukując desperacko pobratymców nie ma problemu z brataniem się z faszystowskimi organizacjami, które zaczynają w protestach ideologicznych jak w Radomsku przejmować palmę pierwszeństwa.

 

Ten gość od tego performensu miał o tyle więcej honoru od na przykład Ciebie, że przyznał się do błędu i przeprosił. Ludzie atakujący manifestacje LGBT są pozbawieni tej cechy. Ile razy kibole tak przepraszali za obraźliwe transparenty? Za rozwałkę w miastach?

Poddaję to pod rozwagę.

  • Lubię! 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

@Gabe przeczytałem Wyzwolenie Zwierząt. Porażające.

 

Ale fragmenty filozoficzno-moralne faktycznie otwierające oczy i umysł.

 

Każdy powinien się z tym zapoznać.

 

Niestety w Polsce wszystkie te argumenty rozbiją się o ścianę "ale zwierzęta nie mają duszy".

 

Mnie najbardziej poraził fragment nie o uboju hodowlanym, bo o nim wiem, ale o wojskowych eksperymentach na małpach. I ogólnie o eksperymentach na zwierzętach, które kończyły się konkluzją: eksperyment nic nie wyjaśnił...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Szu jedziesz do Wawy obejrzeć swojego trenerskiego idola Rangersów? ;)

 

Jak miałbym jechać gdzieś oglądać Rangersów to mogłyby to być 4 miejsca:

Ibrox Park

Celtic Park

Hampden Park

Easter Road

 

Generalnie moja szkocka część serca bije od kilku lat bardziej dla Hibs. Nie tylko przez Gerrarda, ale też przez całą tę zjebaną religijną otoczkę Old Firm.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...