Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Misiek napisał:

nope, Polak

U mnie Legię od lat prowadzi Rychu Tarasiewicz.

24 minuty temu, Kuchar napisał:

Co motywuje ludzi, żeby w dzień taki jak dzisiaj przyjść do salonu samochodowego? Pytam serio. Wczoraj wolne, jutro wolne, większość... też ma wolne. Chciałoby Wam się chodzić po salonach tylko po to, żeby dowiedzieć się, że "uuuu w Volkswagenie to dalej robio te dyzle śmierdzące", a w Toyocie "nie mam przekonania do tych hybryd, to ładować trzeba"?

 

Ja utożsamiam wyjście na zakupy - jakie by one nie były - z zakupem o dziwo. Wchodzę, kupuję, wychodzę. 

U mnie też wszyscy przedstawiciele marudzą, że sezon ogórkowo-urlopowy i w ogóle ludzie nie chco, a ja dzisiaj podpisałem 3 umowy i skasowałem 5 stów.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, stefan1984 napisał:

Piotr Rzepka, ktokolwiek to jest? emoji4.png

 

We have a winner :)

 

Pan Rzepka w owym savie był managerem U-18 Legii i jak Sa Pinto postanowił po zdobyciu dwóch mistrzostw spierdolić do Southampton w marcu 2021 (skąd go już w grudniu 2021 wyrzucili - jeszcze w tym samym miesiącu wylądował w Lokeren i zajmuje ostatnie miejsce po 29 kolejkach z 3 punktami straty do bezpiecznej lokaty), to Legia najpierw go zatrudniła jako tymczasowego, a po niecałym miesiącu jako regularnego menadżera. Dokończył robotę Sa Pinto i zdobył mistrza, potem Superpuchar i tak sobie ładnie radził w LE.

Odnośnik do komentarza

@lad akurat ustawienie tv to w tej dziurze ostatnia rzecz, którą bym chciał zminić ;) nie dlatego, że mi nie przeszkadza tylko, że ogólnie chujowa stancja (ale tania ;)) Jeszcze rok...

33 minuty temu, Misiek napisał:

We have a winner :)

 

Pan Rzepka w owym savie był managerem U-18 Legii i jak Sa Pinto postanowił po zdobyciu dwóch mistrzostw spierdolić do Southampton w marcu 2021 (skąd go już w grudniu 2021 wyrzucili - jeszcze w tym samym miesiącu wylądował w Lokeren i zajmuje ostatnie miejsce po 29 kolejkach z 3 punktami straty do bezpiecznej lokaty), to Legia najpierw go zatrudniła jako tymczasowego, a po niecałym miesiącu jako regularnego menadżera. Dokończył robotę Sa Pinto i zdobył mistrza, potem Superpuchar i tak sobie ładnie radził w LE.

 

Nie znam kolesia, ale googl ć nie chciałem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

 

Kuchar, to Ty w Wawce te fury sprzedajesz? Bo zona szuka cos takiego miejskiego - punkt odniesienia to Toyota Yaris :D. 

No w Toyocie na Żeraniu ;-). 

Godzinę temu, SZk napisał:

Nie sprzedajesz chyba samochodu pierwszy raz w zyciu zeby nie wiedziec, ze w tej klasie produktu wiekszosc kupcow to tacy, co chca popierdolic, a nie kupic?

Raczej chodzi mi po prostu o dzisiaj. Wczoraj wolne, jutro wolne - ja bym wolał jakoś ten czas inaczej spędzić. Bo to że znalezienie klienta między gromadą Januszy nie jest proste to wie chyba każdy, kto kiedykolwiek sprzedawał. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kuchar napisał:

Raczej chodzi mi po prostu o dzisiaj. Wczoraj wolne, jutro wolne - ja bym wolał jakoś ten czas inaczej spędzić. Bo to że znalezienie klienta między gromadą Januszy nie jest proste to wie chyba każdy, kto kiedykolwiek sprzedawał. 

To mozemy sobie w pewnym sensie podac reke, bo ja tez w kazdy wolny dzien dziwie sie, jak wielu ludzi ma chec spedzac czas na profilu stacji telewizyjnej aby tylko przekazac swoje uwagi, opinie i zale tak, jakby cala stacja miala pracowac wlasnie dla tego jednego czlowieka, a jak sie po prostu zasugeruje im, zeby nie ogladali tego, co ich nie interesuje, to sie dopiero zaczynaja litanie, pouczenia i kilometrowe posty.

 

Po prostu ludzie to zjeby, taka jest odpowiedz. :)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, SZk napisał:

To mozemy sobie w pewnym sensie podac reke, bo ja tez w kazdy wolny dzien dziwie sie, jak wielu ludzi ma chec spedzac czas na profilu stacji telewizyjnej aby tylko przekazac swoje uwagi, opinie i zale tak, jakby cala stacja miala pracowac wlasnie dla tego jednego czlowieka, a jak sie po prostu zasugeruje im, zeby nie ogladali tego, co ich nie interesuje, to sie dopiero zaczynaja litanie, pouczenia i kilometrowe posty.

 

Po prostu ludzie to zjeby, taka jest odpowiedz. :)

 

Normalnie jakby o PPE czytal :). Tam juz chyba wszystko przerobilem: juz nam userzy pisali, kogo mamy zatrudniac, ile placic, o czym pisac, o czym nie pisac, kazdy najlepiej zna sie na grach, jezyku polskim, ekonomii (dlaczego gry takie tanie/drogie) itd. Czasami jakby to wszystko zebrac i sprobowac wdrozyc, to na drugi dzien portal do zamkniecia. 

 

A, no i mamy tez swoje "nie interesuje cie, nie wchodz" w odniesieniu do newsow o filmach i serialach (o ktirych piszemy od 4 lat), to i tak nie ma tygodnia, zeby ktos nie wpadl z wyrzutem "co to ma byc, to portal o grach, ale sie zeszmacili".

Odnośnik do komentarza

Taa, ogolnie nasi komentujacy najchetniej zaoraliby battle royale (Fortnite najwieksze zlo!), youtuberow, Twitcha, loot boksy, gry mobilne, w wiekszosci remastery (zerowanie na nostalgii), firmy pokroju EA i jeszcze pewnie pare zagadnien by sie znalazlo. Najlepiej pisac o ambitnych indykach i niszowych japonskich RPG-ach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:

Taa, ogolnie nasi komentujacy najchetniej zaoraliby battle royale (Fortnite najwieksze zlo!), youtuberow, Twitcha, loot boksy, gry mobilne, w wiekszosci remastery (zerowanie na nostalgii), firmy pokroju EA i jeszcze pewnie pare zagadnien by sie znalazlo. Najlepiej pisac o ambitnych indykach i niszowych japonskich RPG-ach.

odstaw już to piwo :P 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...