Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Reaper myślę, że powinien podejść małżonce. :) To skondensowana i poprowadzona w dobrym tempie historia, która jest przede wszystkim doskonale(!) zagrana - świetnie rozpisane postacie (Bobby Cannavale wypełnia całym sobą każdą scenę, Shea Whigham choć jako postać to zupełne przeciwieństwo postaci Bobby'ego, też kradnie wszystko ;)) i jest bardzo ładnie i pomysłowo sfilmowany :) 

2 minuty temu, me_who napisał:

No ja mam VP i z wypiekami na twarzy szukałem Ken Burns Baseball, a się okazało, że owszem, jest na Amazon, ale na AP i smutnazaba.jpg

A to przypadkiem nie zależy od regionu? Ja w Hiszpanii też nie mam.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

No ja mam VP i z wypiekami na twarzy szukałem Ken Burns Baseball, a się okazało, że owszem, jest na Amazon, ale na AP i smutnazaba.jpg

Wiesz co, to jest skomplikowane, bo w ramach VP widzę też masę rzeczy, za które trzeba dopłacać za każdy odcinek (np. American Dad czy Family Guy), więc nie wiem jak to działa dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Poszedłem po telefon do sklepu. Oglądałem i generalnie wszystkich mi było żal jakby mi spadły, za drogie, szkoda bo już jest lepsza wersja. Wyszedłem z hulajnogą elektryczną :keke: Jeszcze jak taki dzban targałem ten wielki karton przez kilometr do chaty, bo w końcu poszedłem po telefon. Ale fun niesamowity <3 I zwróciła my mi się już 2/583 ceny bo zamiast jechać tramwajem do roboty pojechałem hulajnogą :keke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

Poszedłem po telefon do sklepu. Oglądałem i generalnie wszystkich mi było żal jakby mi spadły, za drogie, szkoda bo już jest lepsza wersja. Wyszedłem z hulajnogą elektryczną :keke: Jeszcze jak taki dzban targałem ten wielki karton przez kilometr do chaty, bo w końcu poszedłem po telefon. Ale fun niesamowity <3 I zwróciła my mi się już 2/583 ceny bo zamiast jechać tramwajem do roboty pojechałem hulajnogą :keke: 

hulajnoga jest cool, gdybym miał do pracy trochę bliżej to bankowo bym jeździł. a tak w sumie nie mam po co :-k  

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Brudinho napisał:

Poszedłem po telefon do sklepu. Oglądałem i generalnie wszystkich mi było żal jakby mi spadły, za drogie, szkoda bo już jest lepsza wersja. Wyszedłem z hulajnogą elektryczną :keke: Jeszcze jak taki dzban targałem ten wielki karton przez kilometr do chaty, bo w końcu poszedłem po telefon. Ale fun niesamowity <3 I zwróciła my mi się już 2/583 ceny bo zamiast jechać tramwajem do roboty pojechałem hulajnogą :keke: 

Ty, a masz taką z mechanicznym hamulcem? Bo ostatnio czytałem taki patent, że są takie co mają elektryczne hamulce i jak Ci się bateria skończy to hamowanie tylko jak u Flinstonów, więc można wykurwić w żyto trochę :)

 

No i proponowałbym kask kupić.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

hulajnoga jest cool, gdybym miał do pracy trochę bliżej to bankowo bym jeździł. a tak w sumie nie mam po co :-k  

 

Ja mam około 8 km na piechotę. Tramwaj jedzie 29 minut + dojście, powrót = 45 minut dziennie w jedną stronę. A ostatnio jechałem do klienta i musiałem się 3 razy przesiadać. Tak sobie obliczyłem, że może to być dobry zakup. 

Odnośnik do komentarza

A czy oglądał ktoś ten serial z Jeanem Claudem Van Dammem na primevideo? Obejrzałem wczoraj zapowiedź i wydał mi się dość śmieszny. Ale póki co obejrzałem z żoną dwa odcinki "The widow" - taka niezobowiązująca rozrywka sensacyjna

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...