Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Hidalgoo napisał:

dobrze że pada, zapowiada się wspaniała sobota z Premier League i zadaniem rekrutacyjnym na drugiej połowie monitora :keke:

 

Kaj się rekrutujesz?

 

Właśnie odpaliłem kulki z zupką chińską i piwem. Będzie Premier League ze sraką w tle :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Kaj się rekrutujesz?

 

Właśnie odpaliłem kulki z zupką chińską i piwem. Będzie Premier League ze sraką w tle :keke: 

do https://www.loodse.com/
 

stawkę rzuciłem mocno zaporową :keke: i aktualnie jestem po 2 rozmowach + teście, teraz to zadanie muszę zrobić i potem ewentualnie są jeszcze dwie rozmowy.
Pewnie mnie nie wezmą, ale samo zadanie mi wysłali takie, że mam rozkminę od 4 dni :D także nawet jak mnie nie wezmą, to dużo skorzystam, bo sporo się musiałem nauczyć. W sumie już skorzystałem :-k

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, schizzm napisał:

Byłem pierwszy raz w życiu na kajakach, czemu nikt mi nie powiedział, że to takie fajne? :)

 

Aczkolwiek w drodze powrotnej zerwał się taki wiatr i było wiosłowanie pod prąd, że jak dotarliśmy w koncu do przystani to wycalowalismy pomost :P

 

 

IMG_20190810_115258844.jpg

Ja bylem kilka lat temu w Miliczu na kajakach, na jakiejs rzeczce. Bylo spoko (chociaz widoki troche gorsze niz Twoje :keke: ). Niestety moja (przyszla) malzonka czesto nie dawala rady z wioslowaniem, wiec przez nastepnych kilka dni nic nie moglem brac do rak, bo zakwasy takie ze szok a do tego zeszla mi skora. Ale generalnie super ;) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Scorpio napisał:

Ja bylem kilka lat temu w Miliczu na kajakach, na jakiejs rzeczce. Bylo spoko (chociaz widoki troche gorsze niz Twoje :keke: ). Niestety moja (przyszla) malzonka czesto nie dawala rady z wioslowaniem, wiec przez nastepnych kilka dni nic nie moglem brac do rak, bo zakwasy takie ze szok a do tego zeszla mi skora. Ale generalnie super ;) 

 

To Barycz mordo :keke: I tak btw. bardzo ładna okolica. 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...