Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Reaper napisał:

Wiedeń? Godzinowo już nie jest tak fajnie, ale cena biletów lotniczych 168 zł, a meczyk 05.10 to Austria - Sturm Graz.

 

01.09 są derby Wiednia, ale mam przeczucie, że ciężko zdobyć bilety (?)

 

Wiedeń piękny. Oj, jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, beeres napisał:

Jednak ta Bruksela trochę meh. IMO jedna z mniej przyjemnych stolic, które odwiedziłem.

 

o @lad, opowiesz o co chodzi z Digne? Dlaczego wczoraj w sobotę tak szybko zszedł z boiska?

Nic groźnego. Trochę go tylko pokopali i Silva chciał go oszczędzić.

Odnośnik do komentarza

Koledzy forumowicze, bardzo mi się spodobał pomysł wspólnego wypadu na mecz, więc rzucam taką propozycję: 19 października w sobotę - derby Budapesztu Ferencvaros - Honved.

Jest bezpośredni pociąg Warszawa - Budapeszt, ruszamy w piątek, kto może dosiada się po drodze - kulturalnie spożywamy alkohol już w pociągu i wieczorem dojeżdżamy do stolicy Węgier, w sobotę na mecz, w niedzielę powrót również pociągiem. Zalety - stosunkowo tanio, przyjemnie, kibicowsko może być ciekawie, można pozwiedzać, można zjeść gulasz i popić palinką

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szramek napisał:

Koledzy forumowicze, bardzo mi się spodobał pomysł wspólnego wypadu na mecz, więc rzucam taką propozycję: 19 października w sobotę - derby Budapesztu Ferencvaros - Honved.

Jest bezpośredni pociąg Warszawa - Budapeszt, ruszamy w piątek, kto może dosiada się po drodze - kulturalnie spożywamy alkohol już w pociągu i wieczorem dojeżdżamy do stolicy Węgier, w sobotę na mecz, w niedzielę powrót również pociągiem. Zalety - stosunkowo tanio, przyjemnie, kibicowsko może być ciekawie, można pozwiedzać, można zjeść gulasz i popić palinką

Świetna opcja, tylko ten październik... Jaki koszt pociągu? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, tio napisał:

A co byście powiedzieli gdyby tak Legia po przejściu Greków w kolejnej rundzie grała z Rangersami? 

spodziewam sie jakiejs turbokatolickiej oprawy, wyzywania kibicow rangersow od innowiercow i ogolnej inby, a nastepnie slow pochwalnych w strone kibicow legii ze strony politykow i biskupa jedraszewskiego

 

na szczescie szanse na awans legii sa dosc marne

 

Hansa Rostock

Neun kleine Nazis waren in Rostock ber Nacht
ein Zwillenschtze war gut drauf, da waren's nur noch acht

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hajd napisał:

spodziewam sie jakiejs turbokatolickiej oprawy, wyzywania kibicow rangersow od innowiercow i ogolnej inby, a nastepnie slow pochwalnych w strone kibicow legii ze strony politykow i biskupa jedraszewskiego

 

na szczescie szanse na awans legii sa dosc marne

 

 

 

Neun kleine Nazis waren in Rostock ber Nacht
ein Zwillenschtze war gut drauf, da waren's nur noch acht

 

 

Krakowiaczek jeden miał koników siedem,

Przyjechał do Szczecina, został mu jeden.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...