Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem ten słynny Enter the Gungeon i... już żona się na mnie wkurzyła, że nie słyszałem jej jak mnie wołała. :D Jakieś protipy na początek? Lepiej grać klawiatura + mysz czy na padzie?

31 minut temu, schizzm napisał:

Ale żeby nikt nie pomyślał, że gram tylko w "nowe" RPG, to w przerwach ogrywam też to:

 

  Ukryj zawartość

 

 


image.png.67db3f2abf12d4ba527ed6e2a8166783.png
 

 

 

;) 

Ultima IV?

Odnośnik do komentarza

Ja niestety jestem uzależniony nadal od CS-a :roll: Swoją drogą, po półtora roku grania dopiero odkryłem jak sprawdzić dodatkowe statystyki indywidualne (ADR, %HS itp) w trakcie meczu :lol: Kilkukrotnie szukałem tych inofrmacji online, ale zawsze zacinałem się na tym, że się "nie da", a tu się okazuje, że normalnie dostępne są :lol: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kolek23 napisał:

 

Kurde jak ja bym chciał takiego wyjazdu.. Oczywiście mogłoby to być nie do wykonania logistycznie, bo Kowno-WWA to jednak albo 150-400PLN'owy bilet samolotowy, albo dodatkowe 4-5h autem, ALE jakby padły konkretne terminy to bym bardzo chciał się o tym dowiedzieć i postarałbym się jakoś ogarnąć, albo lecieć bezpośrednio do tego Drezna/Berlina/Liverpoolu/gdziekolwiek. Jechałbym na paździerz do Hiszpanii, Szkocji, Niemiec, praktycznie gdziekolwiek, gdzie grają nieźle w piłkę albo jakieś konkretne derby też, jeśli tylko dałbym radę się wbić w Wasz termin. Anglia mnie mniej rajcuje, bo byłem na Wembley i na Championship, ale na pewno też bym rozważył.

Takich ludzi nam trzeba. Będę się odzywał :)

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Pulek napisał:

ej, chłopacy forumowicze, a może wybralibyśmy się na jakiś mecz wspólnie zagramanicę? nie wiem, może do Niemiec? do Norymbergi? albo ogólnie gdzieś, gdzie da się dostać samochodem i da się ogarnąć bilety. @me_who? myślę, że z Warszawy by się nas kilku znalazło, może ktoś z Poznania? i jechać na dwie fury na przykład gdzieś na weekend :-k 

 

Fajna propozycje, na pewno do przemyślenia. :-k

 

Może wtedy też warto by było prześledzić terminarze i będzie jakaś opcja w jednym dniu przejść się na mecz najwyższej klasy rozgrywkowej, a w drugim dniu (lub tym samym) gdzieś w pobliżu będzie druga liga?

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Ja bym się pisał na taki wyjazd na mecz. Oprócz wyjazdu samochodowego można tez popatrzeć na rozkład tanich lotów typu Bergamo, Bolonia, Berlin, Anglia, Girona, czy gdzie tam jeszcze można tanio dolecieć. Może jest jakaś opcja z weekendowymi terminami

Odnośnik do komentarza

Kiedy jestes w gosciach i nie masz nianki, ale za to jest chromecast :D

 

20190804_120200.jpg

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę :( 4-11 jestem w kraju :roll:

Spoko, bedzie na pewno okazja jeszcze :) Jesli utrzymam zatrudnienie :kekeke: to na pewno postaram sie wyskoczyc do naszego biura w BCN :)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...