Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jmk napisał:

Jahu sto lat i fotek z celebrytkami ;)

 

Mam wypis :jupi:  Tym razem pięć dni. Przy przyjęciu miałem crp (stan zapalny) 18,59 (norma 0-5) to nic dziwnego że się źle czułem ;)

 

Norma to 0-0,5 mg/dL? 

58 minut temu, Reaper napisał:

A może podzielisz się z resztą klasy? :> 

Nie umiem  skopiować :( 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

 

Chyba nie. Złamany paluch nie wiem jakie może mieć powikłania w Twojej pracy.

No poza tym, że mam nie chodzić przez dwa tygodnie, a do pracy mam 40 kilometrów, to rzeczywiście, nie ma żadnego zagrożenia powikłań :keke: 

 

2 godziny temu, Brudinho napisał:

@Hajd @Gacek widzieliście Stanowskiego na facebooku? :keke: 

Nie miałem go zalajkowanego, ale aż rzuciłem okiem - Stanowski, jak każdy kto sili się na prawdopośrodkizm, wyszedł na głupka. Ani to pierwszy, ani setny raz, a na widok takich wynurzeń jak zawsze na widok symetryzmu chce się płakać nad kondycją intelektualną ludzkiego gatunku. Nie bardzo wiem po co nagle z tego robić temat do rozmowy ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Przecież to człowiek usprawiedliwiający największe głupstwa PiSu ;) 

Jakby Twoje projekty sponsorował Orlen, a sam byś miał program w TV PiS, to też byś usprawiedliwiał ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Wszystkie prawilne źródła już to potwierdziły. No i najważniejsze - jego brat na Instagramie.

 

Ja jestem lekko w szoku, że Everton zrobił takiego swoopa, bo to w sumie jeden z najbardziej utalentowanych nastolatków w piłkarskim świecie. Tylko, że co za tym idzie - nie mam wobec niego wielkich oczekiwań na początek, bo to jeszcze dzieciak i nie spodziewam się, że w pierwszym sezonie załaduje 20 goli.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Wszystkie prawilne źródła już to potwierdziły. No i najważniejsze - jego brat na Instagramie.

 

Ja jestem lekko w szoku, że Everton zrobił takiego swoopa, bo to w sumie jeden z najbardziej utalentowanych nastolatków w piłkarskim świecie. Tylko, że co za tym idzie - nie mam wobec niego wielkich oczekiwań na początek, bo to jeszcze dzieciak i nie spodziewam się, że w pierwszym sezonie załaduje 20 goli.

 

Dla mnie to kandydat na Balotelliego, co pokazały Młodzieżowe ME. 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...