Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, me_who napisał:

To jest najgorsza godzina. Kiedyś jechałem z Poznania jakimś 6 rano i w przedziale miałem pana, którego koledzy odprowadzili prosto z melanżu. Wiec na pociąg nie spóźnił się i był w miarę radosny. Pan jechał odebrać rodzine na Okęcie i z tej radości podtrzymywał poziom alkoholu we krwi kupowanymi w Warsie piwkami aż do Wawy Zachodniej, gdzie zwymiotował sobie na koszulkę i szampański nastrój mu minął.

najgorsza godzina to jak miałem kiedys zmiany w robocie na szósta i o 4:40 pociag miałem, boze siwety nigdy w zyciu

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Vami napisał:

Schetyna to chyba jest opłacany przez Kaczyńskiego. Tak wymarzonej opozycji może Kaczorowi pozazdrościć chyba każdy szef partii rządzącej.

imo nie. Po prostu aparat propagandowy PiS tak sprawnie działa, że nawet papież jakby stanał przeciwko rzadowi PiS to miałby przejebane.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Keith Flint napisał:

imo nie. Po prostu aparat propagandowy PiS tak sprawnie działa, że nawet papież jakby stanał przeciwko rzadowi PiS to miałby przejebane.

Nie. Schetyna bowiem wcale nie staje przeciwko rządowi PiS. On wprost mówi, że zostawi wszystko, co wprowadził PiS - i jeszcze to rozszerzy. Nie jest żadną alternatywą dla wyborcy liberalnego. Jest alternatywą tylko dla wyborcy-leminga spod znaku "nie lubię PiSu bo jest PiSem, bo śmieszny Kaczor, głupia Pawłowicz i ten czarny klecha Rydzyk".

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

Schetyna ma taki kompleks Kaczyńskiego, że nawet w liście postulatów musi go pobić :lol:

Skoro na ludzi to działa to co ma wymyślać inne rzeczy? Najlepiej widać na przykładzie kampanii do Europarlamentu, gdzie POKO próbowało prowadzić kampanie dot. spraw europejskich a PiS wyskoczył z piątka Kaczyńskiego w żaden sposób nie odnosząca się do tych wyborów. I tryumfował.

Teraz trzeba dawać, dawać i dawać. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Skoro na ludzi to działa to co ma wymyślać inne rzeczy? Najlepiej widać na przykładzie kampanii do Europarlamentu, gdzie POKO próbowało prowadzić kampanie dot. spraw europejskich a PiS wyskoczył z piątka Kaczyńskiego w żaden sposób nie odnosząca się do tych wyborów. I tryumfował.

Teraz trzeba dawać, dawać i dawać. 

 

Mnie to śmieszy w bardziej absurdalnym kontekście: kiedy się okazało, że 500+ ma poparcie społeczne, Schetyna obiecywał 1000+, teraz jak Kaczyński wyskoczył ze swoją piątką, ten wyskoczył z szóstką. Przebija wszystko, jakby grał w pokera że słabą ręką ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Vami napisał:

Nie. Schetyna bowiem wcale nie staje przeciwko rządowi PiS. On wprost mówi, że zostawi wszystko, co wprowadził PiS - i jeszcze to rozszerzy. Nie jest żadną alternatywą dla wyborcy liberalnego. Jest alternatywą tylko dla wyborcy-leminga spod znaku "nie lubię PiSu bo jest PiSem, bo śmieszny Kaczor, głupia Pawłowicz i ten czarny klecha Rydzyk".

Wyborcy liberalni to mniejszość w tym kraju, z 15 %max 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...