Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj pierwszy raz w życiu na improwizowanym teatrze (@SZk twoje klimaty) w Janowie. Rewelacja, dawno się tak dobrze nie bawiłem.

 

https://pl-pl.facebook.com/janowo.art/

 

Polecam serdecznie jak ktoś będzie w okolicy.

2 godziny temu, jmk napisał:

Jak chcecie kupić Thermomixy to dajcie znać :> Mam dojścia, jak będę miał 5 chętnych to ja dostanę za free.

To ja się zgłoszę niedługo. Masz jakieś zniżki?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, lad napisał:

Byłem dzisiaj pierwszy raz w życiu na improwizowanym teatrze (@SZk twoje klimaty) w Janowie. Rewelacja, dawno się tak dobrze nie bawiłem.

 

https://pl-pl.facebook.com/janowo.art/

 

Polecam serdecznie jak ktoś będzie w okolicy.

To ja polecam kanał Wojtka Tremiszewskiego!

 

Kanał od niedawna dopiero działa, więc jeszcze kontentu mało, ale bardzo dobrze mi się to ogląda. Żałuję, że się spóźniłem z kupnem biletu jak ostatnio był w Łodzi :( 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, lad napisał:

Byłem dzisiaj pierwszy raz w życiu na improwizowanym teatrze (@SZk twoje klimaty) w Janowie. Rewelacja, dawno się tak dobrze nie bawiłem.

 

https://pl-pl.facebook.com/janowo.art/

 

Polecam serdecznie jak ktoś będzie w okolicy.

To ja się zgłoszę niedługo. Masz jakieś zniżki?

 

Nie wiem, miałem okazję się za to zabrać, ale nie miałem chętnych. A bez tych startowych 5 osób to się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza

Tu nie ma co sprawdzac jak dziala. To jest tak zajebiste, ze kazdy, kto widzi co to potrafi natychmiast sie w tym zakochuje. Bez kitu. A inwestycja jest niemala, ale warto i tak, bo np. majonezu nie kupowalem w sklepie juz prawie rok (od kiedy go mam) - sloiczek robi sie jakas minute. Przeprowadzilismy sie teraz do nowego domu, gdzie nie mamy jeszcze blatu, a co za tym idzie plyty indukcyjnej wiec gdyby Thermomix nie robil nam obiadow byloby ciezko :) No i ja bardzo lubie gotowac, a on wcale mi tej przyjemnosci nie odebral. Po prostu stanowi genialny backup i jest po prostu najlepszym robotem kuchennym jakiego mozna w domu posiasc (o ktorego istnieniu wiem).

Pytanie tez o to jaka wersja was interesuje, bo ja mam 5, a wyszla nowa teraz. Ceny i specyfikacje mozecie porownac w necie.

 

@jmk, ja na tym nie zarobie, dostane co najwyzej jakis gadzet. Jestem lepszym wyborem, przykro mi :D 

Po weekendzie podpytam babke, ktora mi to sprzedawala.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Seju napisał:

Tu nie ma co sprawdzac jak dziala. To jest tak zajebiste, ze kazdy, kto widzi co to potrafi natychmiast sie w tym zakochuje. Bez kitu. A inwestycja jest niemala, ale warto i tak, bo np. majonezu nie kupowalem w sklepie juz prawie rok (od kiedy go mam) - sloiczek robi sie jakas minute. Przeprowadzilismy sie teraz do nowego domu, gdzie nie mamy jeszcze blatu, a co za tym idzie plyty indukcyjnej wiec gdyby Thermomix nie robil nam obiadow byloby ciezko :) No i ja bardzo lubie gotowac, a on wcale mi tej przyjemnosci nie odebral. Po prostu stanowi genialny backup i jest po prostu najlepszym robotem kuchennym jakiego mozna w domu posiasc (o ktorego istnieniu wiem).

Pytanie tez o to jaka wersja was interesuje, bo ja mam 5, a wyszla nowa teraz. Ceny i specyfikacje mozecie porownac w necie.

uprzedzam, że w ogóle tego nie weryfikowałem w żaden sposób, ale ktoś mi podpowiedział jakiś czas temu, że ten biedronkowy też jest okej, tylko że o połowę tańszy. więc będę chciał o sprawdzić :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...