Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym chciał tak jak @Meler robić z gęby szmatę, to powiedziałbym, że nigdy nie narzekałem na sędziego Mejuto Gonzaleza. W końcu to było na poprzedniej bazie danych, to kto mi to może udowodnić.

No ale nie robię tak jak on z gęby szmaty, to bym się tego nie wypierał.

Odnośnik do komentarza

Mógłbym się znowu unosić i byś wygrał, ale troszkę zmądrzałem więc niech ci będzie. To ja napisałem że ABSOLWENTKA MOJEGO LICEUM KLUZIK ROSTKOWSKA zostanie ministrem i się tym woziłem, po czym wyszło że chodziłem do Maczka :)

 

Na tym zakończmy robienie z mojej gęby szmaty. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Vami said:

Kurwa. Jak ja nienawidzę knypów, którym się wydaje, że są panami świata, bo mają legitymację, odznakę albo mundur. I to zwykle najgorsi są outsourcingowani troglodyci prywatnych firm - np. kanary. Jakbym im pluł w mordę.

Jakieś spotkanie w ZTM? :D

PS 

Do zobaczenia wieczorem :)

Odnośnik do komentarza

home.pl zlo najwieksze. No dawno tak nikt mi cisnienia nie podniosl. Odpalona w srode o 13.30 cesja domeny, po drodze 3 telefony z prosba o mozliwe przyspieszenie, bo wazna sprawa i moze uda sie szybciej niz te bzdurne 48h. Dzisiaj dzwonie 12.30 i sie dowiaduje, ze no sie postaraja, ale te do 48h to wie pan, tak orientacyjnie. 13.30 nic. 14 nic, zero kontaktu "przepraszamy, opoznienie". 14.15 dzwonie i oczywko nikt tego nawet nie dotknal, dopiero teraz laska dala znac, ze sama ogarnie temat i oddzwoni - zobaczy sie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Proces procesem, ale jak na lidera IT w Polsce to mi to wygląda na jakąś garażową firmę normalnie. Laska oddzwoniła - i co, oczywko kolejny problem techniczny po ich stronie, bo nie mogą u siebie w panelu zrobić cesji między dwoma kontami dwóch firm zarejestrowanych w home. A wkurzam się tym bardziej, bo zaraz po starcie cesji w środę dzwoniłem i prosiłem o jakieś sprawdzenie, czy będzie OK, bo tydzień wcześniej był problem z inną domeną i oczywko "nie, nie, no takie przypadki to raz na sto lat, teraz na pewno będzie OK". 

 

I ten totalny brak kontaktu - zero. Sami przekraczają wyznaczone przez siebie terminy, zero informacji, statusu sprawy. Daję rękę uciąć, że jakbym nie zadzwonił dzisiaj po 14.00 to by może ktoś w poniedziałek się u nich obudził "eeee, oooo, a tu jakaś cesja wisi". 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Perez napisał:

Proces procesem, ale jak na lidera IT w Polsce to mi to wygląda na jakąś garażową firmę normalnie. Laska oddzwoniła - i co, oczywko kolejny problem techniczny po ich stronie, bo nie mogą u siebie w panelu zrobić cesji między dwoma kontami dwóch firm zarejestrowanych w home. A wkurzam się tym bardziej, bo zaraz po starcie cesji w środę dzwoniłem i prosiłem o jakieś sprawdzenie, czy będzie OK, bo tydzień wcześniej był problem z inną domeną i oczywko "nie, nie, no takie przypadki to raz na sto lat, teraz na pewno będzie OK". 

 

I ten totalny brak kontaktu - zero. Sami przekraczają wyznaczone przez siebie terminy, zero informacji, statusu sprawy. Daję rękę uciąć, że jakbym nie zadzwonił dzisiaj po 14.00 to by może ktoś w poniedziałek się u nich obudził "eeee, oooo, a tu jakaś cesja wisi". 

a spoźnij się dzień z płatnością, to 7 maili i 3 telefony :)

Odnośnik do komentarza
Kurwa. Jak ja nienawidzę knypów, którym się wydaje, że są panami świata, bo mają legitymację, odznakę albo mundur. I to zwykle najgorsi są outsourcingowani troglodyci prywatnych firm - np. kanary. Jakbym im pluł w mordę.


Pracownicy prywatnych agencji, mający dbać w akapie o Twe majątki i bezpieczeństwo? :)
  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...